Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  ludziE piszcie tU w abstynentach 

dragonnnn
17.11.2002,20:30
niech to forum fajnym będzie zaglądajcie na forum abstyNentów i coś naskrobcie tu wcale nie jest tak żle tylko mało kto pisze

uzdrowienia forum wymaga więc uzdrowmy je !

siła tylko jest w zdrowym forum
;( zachorowało nam to foruM

shadow
17.11.2002,20:44
Halucynogeny(ang:hallucinogens;syn.:Eidetika,Empathogene,En-taktogene,Enyheogene,Psychodelika,Psycholeptika,Psychotika,Psychotogene,Psychotomimetyka)sa zwiazkami chemicznymi,ktore wywoluja zmiany w postrzeganiu,swiadomosci i usposobieniu,rzadko jednak powoluja pomieszanie zmyslow,utrate pamieci i dezorientacje w stoaunku do osob,miejsca i czasu,co rozni je od srodkow wywolujacych majaczenie(delirium).Halucynogeny sa srodkami psychotropowymi,ktore maja zdolnosc do wywolywania akustycznych,wizualnych,zmyslowych lub innych halucynacji(np.bufotenina,kwas ibotenowy,LSD,meskalina,psylobicyna i inne).

shadow
17.11.2002,20:57
Klasyfikacja uzywek oduzajacych i pobudzajacych
wedlug L.Lewina z 1927 roku:
Pierwsza grupa:Euphorica,srodki uspokajajace dusze.Substancje,ktore zmniejszaja,wzglednie calkowicie "znosza" zycie uczuciowe i odczucia uzytkownika w najszerszym sensie tego pojecia oraz w jakims zakresie czesciowo zachowana lub calkowicie utracona swiadomosc i daja przyjemne odczucia duchowe i cielesne bycia wolnym od uczuc,afektow.Do tej grupy naleza:opium i jego skladniki,marfina,kodeina i kokaina.
Druga grupa:Phantastica,srodki omamiajace zmysly.Obejmuje ona substancje o bardzo zroznicowanej budowie chemicznej pochodzace z roslin,ktore tez okresla sie czasem mianem Phantastica.Ich przedstawiciele jak Anhalonium lewinii,Cannabis indica i rosliny zawierajace alkaloidy tropanowe wywoluja wyrazne,takze w formie omamienia zmyslow,halucynacji,iluzji i wizji widoczne pobudzenie mozgu,ktoremu maga towarzyszyc lub po ktorym moga dodatkowo wystapic zaburzenia swiadomosci i inne objawy obnizenia funkcji mozgowych.
Trzecia grupa:Inebriantia,srodki odurzajace.Syntetyzowalne substancje,jak alkochol,chloroform,eter,benzyna,ktore po poczatkowym pobudzeniu osrodkow mozgowych powoduja spadek lub nawet czasowe wylaczenie zdolnosci reagowania.
Czwarta grupa:Hypnotica,srodki nasenne.
Piata grupa:Excitantia,srodki pobudzajace.Uzywki roslinne,ktore z reguly wywoluja bardziej lub mniej rzeczywiste,wzglednie subiektywnie odczuwane pobudzenie mozgu bez zaburzen swiadomosci.Naleza tu uzywki zawierajace kofeine,kata,tyton,betel i wiele innych.

shadow
17.11.2002,21:16
Wedlug Leuenbergera z 1970 roku:
1.Analgetica i Euphorica(przeciwbolowe,odurzajace,poprawiajace nastroj),np.:opium,morfina,heroina,kodeina,methadon,piramidon,itd.
2.Sedativa i Tranqualizer(uspokajajace),np.librium,valium,rauvolfia,tofranil,meprobamat i tym podobne barbituraty.
3.Hypnotica(nasenne),np.barbituraty(luminal),hydantoina,
4.Inebriantia(znieczulajace),np.alkochol,chloroform,eter,benzyna itp.
5.Stimulantia i Excitantia(srodki pobudzajace)np.kofeina,teina,kaptagon,kokaina,itd.
6.Psychodelika(halucynogeny),np.meskalina(peyotl),haszysz(marihuana),psylocybina,(teonanacatl),ololiuqui(Turbina corymbosa),LSD-25(zawarty m.in. w bulawince czerwonej),jak i slabiej halucynogennie dzialajace preparaty z muchomora,lulka,bielunia,pokrzyka i kilka innych substancji,jak DMT i DET.

shadow
17.11.2002,21:30
Formy i sposoby przyjmowania substancji psychoaktywnych:

Sposob przyjmowania: W formie:
przez skore(wcieranie) - masci,mazidla
przez blony sluzowe nosa - proszek do wacha-
(wachanie) nia,mieszanki do
wachania
przez pluca(palenie,wdych- inhalacje,mieszan-
anie), ki tytoniowe i tyt-
oniopodobne,ka-
dzidla,
przez przewod pokarmowy- napoje odurzajace,
(jedzenie,picie) potrawy odurzaja-
ce,pigulki itp.
przez blony sluzowe jelit - lewatywy,czopki
(wprowadzenie analne)

przez uklad krwionosny - injekcje,zdrapywa-
(wstrzykiwanie) nie skory glowy
(jako szczegolny
przypadek Tabern-
anthe iboga).

AnT
17.11.2002,22:09
no... a jak jakiś tam marian nie bedzie mial gdzie wklejac swoich tekstow, to niech wkleja tutaj, to nikomu nie zaszkodzi, a ja bede wiedzial, czego nie czytac ! :P

pilaar
17.11.2002,22:46
ant, zadaj gg pliz, bo mnie kontakty przepaduy :)

AnT
17.11.2002,23:07
1080050 - pisz pisz pisz !!! :)

szczepan
17.11.2002,23:09
desperat ; )

AnT
17.11.2002,23:12
ech, szczepan...
pilaar, ja bym sie na niego obrazil:)

pilaar
17.11.2002,23:15
obarzam siem wienc
szczepciu sam desperat, bo mnie o muj nr via mail prosiu :))))))))

szczepan
17.11.2002,23:17
pilaar ma długi język chyba ; )

ryszak
17.11.2002,23:18
gruppen sex ;)

pilaar
17.11.2002,23:18
etam chyba
kto wje ten wje ;))))
to zadaj tego numera, to se zapisze i bedzie na zas :)

szczepan
17.11.2002,23:19
ryszak wbijasz się?

AnT
17.11.2002,23:25
hahahaa, szczepan prosil o numer, buahahaha :)))
pokazują cie juz palcami na ulicy ? :)

a co do tego dlugiego języka... hmmm.... mam nowe pomysły na inicjację:)

szczepan
17.11.2002,23:30
AnT - ten się śmieje... : ))

filipowna
17.11.2002,23:34
ech, a ja, a ja, a ja??
;)))
ja wląśnie sobie wypiłam piweczko i papieroska do tego raj na ziemi normalnie, no! :))

szczepan
17.11.2002,23:38
to kiedy ta inicjacja?
język jest pilaar, ona musi sama wyrazić zgodę...

filipowna
17.11.2002,23:41
ja wyrażam za nia :)
jestem pewna że się zgodzi hehe
a może by tak w Krakowie inicjacje urządzić, bo podejrzewam, że pilaar sie nie ruszy ;//

AnT
18.11.2002,01:10
no filipowna, moze podejmij jeszcze jakies decyzje za pilaar, to moze uatrakcyjni inicjacje ?

a moze inicjacja w w-wie ? to kazdy bedzie musial sie ruszyc, bo ja tez w sumie w dupie mieszkam, ale w-wy blisko troszkre :]

pilaar
18.11.2002,10:03
wyrazam
/ fili :PPPPPP /
ant, my sie chyba polubimy ;)))

marten
18.11.2002,10:35
to moze bysmy zainicjowali jakis wieczorek... zapoznawczy

ertika
18.11.2002,10:41
najlepsze wieczorki zapoznawcze sa w Ciechocinku...
hyhy
:)

shadow
18.11.2002,10:58
Kahuni wierzyli w istnienie trzeciej i najwyzszej formy swiadomosci czlowieka i kontaktjac sie z nia,dokonywali cudownych czynow.Dla prostoty nazwijmy ja Wyzsze Ja.Podabnie jak nizsze i srednie Ja, Wyzsze Ja jest istota duchowa.W swoim ciele z substancji widmowej zyje ono poza cialem fizycznym;moze byc od niego mniej lub bardziej oddalone.Tak jak drut telefoniczny,sznur aka zawsze laczy nizsze Ja z Wyzszym.Gdy w normalnym stanie trzy Ja pracuja razem swobodnie i w harmonii,wtedy nizsze Ja,na zadanie sredniego,w kazdej chwili moze przywolac przez sznur widmowy Wyzsze Ja i przeslac mu wiadomosc.Kahuni nazywali Wyzsze Ja Aumakua, co oznacza"Nadzwyczaj Godny Zaufania Duch Rodzicielski" lub "Bog-Ojciec.Rdzen au"starszy",wskazuje, ze nie mieli oni na mysli zwyklego ojca w sensie pelnej doroslosci,calkowicie rozwinietego i przewyzszajacego moca,wiedza i doswiadczeniem.Au oznacza rowniez "sznur",w tym przypadku sznur widmowy,ktory laczy Wyzsze Ja z para nizszych.Rdzen au oznacza dalej"akt umyslu"i "rzeke"lub"prad",na przyklad morski,co symbolizuje czynnosc zmyslowa Wyzszego Ja,ktore odpowiada na nasze modlitwy i spelnia zawarte w nich prosby-ale potrzebuje przyplywu many.(Symbolem many jest rzeka lub prad wody).

ryszak
18.11.2002,11:25
shadow: ...wydrukuj calosc i kurierem mi przeslij...szybciej bedzie...

shadow
18.11.2002,11:28
Walka z cieniem(nie ze mna).
Wschodnioeuropejskie zaklecie pozwalajace uspokoic zawistnego wspolpracownika.
(Od czasu do czasu niemal kazdy miewa jakies problemy w pracy;niekiedy jest to niechec kolegow zazdroszczacych wam sukcesow albo tez po prostu klotliwych,swarliwych.Owa niechec moze sie przejawiac na wiele sposobow.Nierzadko rozwiklanie podobnej sytuacji bywa trudne,jesli nie chce sie przy tym wywolywac burzy.To zaklecie moze stanowic remedium na opisane klopoty i pozwoli ci w sposob kulturalny uspokoic wspolpracownika,ktory usiluje ci przeszkadzac.Jednak uwazaj;zeby zneutralizowac klopoty i usmierzyc zawisc nieprzyjaciol,musisz wyzbyc sie wszelkiej niecheci do nich).
POTRZEBNE:
kartka papieru,pinezka lub tasma samoprzylepna,woda zrodlana w zamykanym pojemniku.
SPOSOB.
Dla odprawienia tego zaklecia wybierz dzien w fazie malejacego.Na kartce papieru napisz imie lub nazwisko nieprzychylnej ci osoby;wez ze soba do pracy kartke i wszystkie potrzebne ci przybory.Musisz polozyc kartke zapisana strona ku dolowi,na stole lub biurku tak,by padal na naia cien wspomnianej osoby,a wowczas wbij w kartke pinezke lub nalep na nia kawalek tasmy samoprzylepnej.Nastepnie wloz kartke z pinezka (lub tasma)do pojemnika z woda zrodlana.Upewnij sie,ze pojemnik zostal szczelnie zamkniety i wtedy przyluz go do czola.Trzykrotnie przesun dlonia nad pojemnikiem,usuwajac wszelkie zle uczucia.Po powrocie do domu schowaj pojemnik w lodowce, w miejscu,w ktorym nie bedzie zwracal niczyjej uwagi.

filipowna
18.11.2002,16:01
te shadow, drżyj, bo kartkę i taśmę już mam, jeszcze pinezka i po tobie buehehe

pilaar moja droga ja już cie po prstu na wylot znam, moja droga ;PP
ant nie, no jeszcze mnie pilaar oskarży o ubeswłasnowolnienie....;P

pilaar
18.11.2002,16:20
ech fili fili :)
ale cycki ertiki tylko jedne
czy jakos tak ;))

ertika
18.11.2002,16:24
amen.....

;)

filipowna
18.11.2002,16:33
bożesz ty mój! ;))


szczepan
18.11.2002,16:35
co wam tak wesoło? ; )

ertika
18.11.2002,16:36
aaaa tak... sie cieszymy...
bo to jedyny temat ktoorego marjan nie skazil.....


filipowna
18.11.2002,16:40
nie wywołuj mariana z lasu ;)

ertika
18.11.2002,16:42
fili
hehehe....
jak wyjdzie z lasu to latwiej go bedzie trafic....olowiem....
zrobimy sobie polowanie...

filipowna
18.11.2002,16:44
buehehe a ja zawsze uważałam, ze polowania sa niehumanitarne ale chyba ostatnio zaczelam zdanie zmieniac :))


szczepan
18.11.2002,16:46
tu leśniczy, doszły mnie słuchy że
polowania jakieś chcą w moim lesie urządzać...

filipowna
18.11.2002,16:49
zdaje ci sie, kurwa

;))

i se uwazaj, bo jak bedziesz utrudnial, to cie loża zlikwiduje ;))

szczepan
18.11.2002,16:53
nawet leśniczego potrafią zastraszyć ; )

filipowna
18.11.2002,16:55
a od czego niby jest loża??
od zastraszania buehehe

ryszak
18.11.2002,17:01
loze madejowe

moon48
18.11.2002,17:03
loze masońskie

szczepan
18.11.2002,17:06
leżak

shadow
18.11.2002,17:40
Che zajmowal sie zawsze poszukiwaniem tego,co nadaje sens egzystencji ludzkiej.Ale nie oddawal sie spekulatywnym rozmyslaniom,opieral sie na rozlicznych stwierdzeniach z zakresu antropologii,socjologii,psychologii i filozofii.Zaglebial historie ludzkosci,przede wszystkim historie socjalizmu,nie ograniczajac sie bynajmniej do marksistowskiego punktu widzenia.Podczas calego okresu walk w Sierra Maestra,Che przechowywal w swej<kryjowce> dziela Freuda i coraz wiecej literatury marksistowsko-leninowskiej.A po zwyciestwie Rewolucji wlasnie na jego zadanie wydano dwa tomy Dziel wybranych Freuda.W czasie wizyty w Hawanie Jeana Paula Sartre'a i Simonne de Beauvoir Che spedzil z nimi cala noc na rozmowie o filozofii egzystencjalistycznej wykazujac sie znajomoscia dziel Kierkegaarda,Jaspersa,Heideggera,Camusa i innych,pokrewnych im myslowo autorow.
Louis Lavandeyra tlumaczy to nastepujaco: Che nie chcial opierac swych pogladow etycznych na wlasnej jedynie wiedzy o istocie ludzkiej ani tez na schematycznych zalozeniach<marksistowskich>.Nie ma zreszta rozwinietej psychologii marksistowskiej,marksisci nie zajmuja sie ta problematyka.Che zdawal sobie z tego sprawe i otwarcie o tym mowil.

shadow
18.11.2002,17:56
Kazdego miiesiaca wybieralem sie do Ministerstwa Armii po odbior pensji komendanta,czterystu czterdziestu pesos,ktore oddawalem Aleidzie.Jako minister mogl pobierac pensje wyzsza,ale odmowil jej przyjecia.Po oplaceniu stu pesos czynszu,szezdziesieciu pesos raty za niebieska chevrolete impala,rzchunku za telefon-czesto miewal rozmowy pozamiejscowe-i elektrycznosc niewiele pieniedzy pozostawalo Aleidzie na zakupy.Che przestrzegal zwlaszcza zasady,by-bedac szefem finansow panstwa-nie pobierac wynagrodzenia wyzszego niz inni.Jego szafa na ubrania byla niemal pusta:wisialo w niej tylko kilka mundorow.Dla odprezenia grywal czasem w baseball i zabawial sie z dziecmi.I wyprowadzal na spacer psy-wielkiego,czarnego owczarka niemieckiego,wabiacego sie Muralla,i mniejszego,Socorro,z ktorym dzielil sie wlasnym pozywieniem.Aleida dodaje:
-W tym czasie czesto jadalismy w chinskiej restauracji"Pekin".Ernesto gustowal w kotlecikach na slodko........

AnT
18.11.2002,19:19
pilaar: polubimy, polubimy, w każdym znaczeniu tego słowa :))))

a od loży wara, wy profani jedni wstrętni, a fu !!!

ps. jakie cycki eritki, osso chodzi dokladnie ? :)

dragonnnn
18.11.2002,19:28
laga

dragonnnn
18.11.2002,21:00
dlaczego mało kto tu zagląda ?

tu może jest zła nazwa abstynencja żle sie kojarzy ;]

pilaar
18.11.2002,21:19
dragonnnnn, przestan beczec, nie jest zle :PP
ant :PPPPPPPP
a szczepcia loza zlykwyduje jak nic ot co
sie hopie pilnuy !

ryszak
18.11.2002,22:20
shadow: no brawo...teraz dziennik motocyklowy...moglbys varge wrzucac...bo mi pieniedzy szkoda?

szczepan
18.11.2002,22:43
ja nic nie muszę, chociaż loża
zapowiada się nieźle...


AnT
18.11.2002,22:53
pierwszą zasadą w konstytucji bedzie zakaz umiaru w jedzeniu i piciu :)

co do palenia zostaną wniesione poprawki przeciwko brauniarzom !

dragonnnn
18.11.2002,23:23
konstytucja forum ma być ??

ryszak
18.11.2002,23:39
AnT:...faszysci!! ;)

dragonnnn
18.11.2002,23:42
spalic ich .....

dragonnnn
18.11.2002,23:46
umaiarkowanie pisać bzdury

wchodze w to


shadow
19.11.2002,10:14
Jak w miuzikalu,schodzimy po tych schodach,slysze jakos muze,nie wiem kto gra,jest publika,a my jak gerlsy jakies z piorami w dupie,machajac nogami,kasyna,mulen roze,lata dwudzieste,lata trzydzieste,kabarety,tak, niezly kabaret,mozna sie zajebiscie ubawic,mozemy spiewac i stepowac.Rozne mialem akcje w zyciu,rokendrolowe na maksa,tatalne odjazdy,ale takiej akcji to jeszcze nie mialem i przysiegam,ze nigdy wiecej nie bede mial.

ryszak
19.11.2002,10:57
szhadow:...wielkie dzieki...tequile co prawda znam, ale zawsze...a karoline moze w odcinkach? :)

AnT
19.11.2002,12:28
nie forum, loży :)))

dragonnnn
27.11.2002,20:54
łoza ?



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: