Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  ...:::forum - twój przyjaciel:::... 

szczepan
24.11.2002,23:58
a przyjaciół się nie opuszcza,
więc aktywności troszku więcej, bo będzie
jeszcze gorzej, a tego byście chyba nie
chcieli bracia i siostry...

AnT
25.11.2002,00:03
no - dobrze gada ! dać mu wódki ! popieram !

niech bracia ruszą mózgami [a siostry tyłeczkami] i piszcie !

pamietajcie:

[...:::forum - twój przyjaciel:::... ]

o !

nierymek
25.11.2002,01:19
mój przyjaciel nazywa się Sebastian.

okoon
25.11.2002,01:46
zapewne

kasia
25.11.2002,07:32
popieram!

baku
25.11.2002,09:03
aktywności nigdy za wiuele : ))

a'retzky
25.11.2002,11:49
chujowy troche tan pshyjaciel

ryszak
25.11.2002,13:23
a'retzky:...chujowy, chujowy, ale rozstac sie trudno...nie? ;)

mezza
25.11.2002,14:00
jakiegoś doua ma chyba ten pshyjaciel, bo smutno tu ostatnio :|

szczepan
25.11.2002,14:22
trza go wyrwać z letargu...

shadow
25.11.2002,16:47
przygotawania polegaly na przenoszeniu umyslow istot zyjacych w roznych miejscach i czasie we wszystkich istniejacych wszechswiatach.wsrod mych towarzyszy byli,jak sie dowiedzialem,nie tylko ludzie-drzewa z wenus,czlonkowie polroslinnej rasy zamieszkujacej pradawna antarktyde,przedstawiciele wielkiej cywilizacji inkow z peru,jak rowniez istoty,ktore zamieszkiwac beda ziemie w erze po wojnie nuklearnej,upiorne mutanty powstale wskutek napromieniowania planety przez zdetonowane na niej bomby wodorowe i kobaltowe.byly takze mrowkopodobne stworzenia z marsa,starozytni rzymianie i ludzie z odleglej o 50, tysiecy lat przyszlosci.ci wszyscy i wielu,wielu innych,niezliczone rzesze przedstawicieli innych ras,cywilizacji i swiatow,tych ktore znalem,i tych,od ktorych dzielila mnie nieprzebyta przepasc czasu.wielka rasa bowiem posiadala zdolnosc przenoszenia sie zarowno w czasie,jak i przestrzeni.pomarszczone stozki zas,stanowiace ich obecne cielesne powloki,byly jedynie krotkotrwala przystania,krotsza niz wiele innych,zadaniem ich zas bylo tworzenie kronik,zapisywanie historii zycia w kazdym czasie i wszystkich mozliwych miejscach,ktore ukonczywszy,przenosza sie do innego miejsca,innego swiata i innych nosicieli.

AnT
25.11.2002,21:35
eeej, no, shadowa wezcie stond, a ja jakos siem tu bede udzielac i wam tez polecam.

filipowna
25.11.2002,21:42
te, Ant, za tego szowinistycznego teksta o ruszaniu tyłeczkami to jeszcze oberwiesz, jak troszke podtrenuje capo!!
a separacja na ogół wpływa kojąco, łagodząco i polepsza sytuację pomiędzy przyjaciółmi.
czasem nawet przyjaciele męczą [przynajmniej mnie!]

AnT
25.11.2002,21:54
hehehehe :) fili, spokojnie :) kobieta ma tylko dobrze gotować a nie bić męża :)))))

co do separacji... hmmm, zalezy na kogo i w jakiej sytuacji... ja tam forum lubiem

a'retzky
25.11.2002,22:06
fili, jak tyueczek podtrenujesz??

shadow
25.11.2002,22:34
the star people(gwiezdni ludzie).
czy masz jakies specyficzne cechy,ktore przykuwaja uwage,takie jak urok osobisty,rzadka grupe krwi,nizsze od normalnych temperature ciala i cisnienie krwi?czy cierpisz na chroniczne zapalenie zatok,wystarcza ci niewiele godzin snu,regularnie snisz o lataniu,czujesz silny zwiazek ze starozytnym egiptem i jako dziecko miales niewidzialnego przyjaciela zabaw?jesli odpowiedz na wszystkie lub wiekszosc pytan brzmi "tak",to mozesz byc jednym z gwiezdnych ludzi,obca inteligencja,ktora zostala zasiana tu na ziemi.brad steiger,zajmujacy sie paranormalnymi sprawami,twierdzi,ze poczynajac od lat siedemdziesiatych,gdy jezdzil po ameryce z wykladami i zbieral materialy do swych ksiazek zaczal przyjaznic sie z gwiezdnymi ludzmi.intuicyjnie rozpoznawal ich na spotkaniach.tak jak on cechowali sie jakimis fizycznymi odstepstwami od normy i kazdy z nich w dziecinstwie doswiadczyl spotkania z obcymi.kiedy steiger mial 5 lat,spotkal malego czlowieka z duza glowa,stojacego w kuchennym oknie na farmie rodzicow w iowa.od tego zdarzenia czul,ze jest obcym,odwiedzajacym ziemie,jednym z gwiezdnych ludzi.po wykladzie w saratoga springs w nowym jorku steiger poczul,ze musi porozmawiac z kobieta na widowni o imieniu francie.okazalo sie,ze odbiera ona przekazy channelingowe(pozniej zostala jego zona)i pasuje do wzorca gwiezdnych ludzi,ktory opracowal steiger.gdy francie skonczyla 5 lat,stala sie,kanalem dla obcej inteligencji zwanej kihief,ktora opisala jako "anielska istote",pomagajaca jej w przygotawaniu ludzkosci na przetrwanie strasznych kataklizmow i astrzasow spolecznych.
"national enquier" opublikowal w 1976 roku historie o steigerach,cytujac francie,ktora przyznawala,ze jest jedna z gwiezdnych ludzi,oraz brada,ktory oznajmil,ze prowadzil rozmowy z 60 innymi gwiezdnymi ludzmi,bedacymi potomkami kosmicznych istot polaczonych w pary z ludzmi.w ciagu kilku miesiecy od pojawienia sie artykulu steigerowie zostali zalani prawie tysiacem listow ze swiadectwami od innych gwiezdnych ludzi.byli to:psychiatra ze stanu waszyngton,pracownik socjalny z oregonu,pracownik szpitala psychiatrycznego w san francisco.wielu z nich opisywalo sny lub wizje,w ktorych istity w kapturach powiedzialy im"nadzszedl juz czas".byly to te same slowa,ktore powiedzieli francie dwaj meszczyzni z jej snu i ktore zamieszczono w artykule"enquier".
steigerowie twierdza,ze slowa"nadzszedl juz czas"odnosza sie do hasla,ktorepostawilo gwiezdnych ludzi w stam pogotowia i kazalo im sie ujawnic,by przygotawac nasza planete na transformacje.to jest tak,jakby"jakies tajemnicze kapsuly uwalniajace czas wystrzelily w naszych sercach i umyslach".ludzie ci budza sie jako istoty pozaziemskie,przypominajace sobie,ze ich"prawdziwy dom,dom przodkow",jest bardzo odlegly i obcy.

kazia
28.11.2002,01:19
ant, to może bracia niech tyłeczkami se ruszają???

mezza
28.11.2002,14:18
pedauy ruszajom tyueczkami ;]

filipowna
28.11.2002,19:13
menskie szowinistyczne swinie! O!
/nie cieszyc sie, jeszcze nie wrocilam/


nierymek
28.11.2002,19:16
filipowna: dokąd nie wróciłaś?

AnT
28.11.2002,20:18
kaziu, ja mogem poruszać, bardzo chentnie, jesli tylko bedziesz chciaua =]

szczepan
28.11.2002,20:19
czego się nie robi...

mezza
28.11.2002,20:20
ant? to ty gej???

AnT
28.11.2002,20:22
sami se pokrenccie...

filipowna
29.11.2002,16:10
Buszku czemus nicka zmienił?
a ja jeszcze nie worcilam z detoxu netowego.
wróce, jak przestanę się zastanawiać jak się pisze "rząd" i "Żądanie" i "przygoda" i "przecież"
jak na razie staram się nie czytac i nie pisać w necie

nierymek
29.11.2002,16:21
nierymek był pierwszy hehe

chyba w końcu odwiedzę ten Poznań. jakoś w drugim tygodniu grudnia. po wypłacie. ostatniej ;)

AnT
01.12.2002,02:35
no wuasnie... filipowna, nie wiem, czy to to samo schorzenie mam, ale osstatnyo zaoofashyuem, she yakims dziffnym yeunzykyem pischeu notatky na sayeunciah na pschykuat ss hisstoryi staroschytney... qrwa... tez muszem na detoks...

zmyslony
07.03.2003,18:31
a ty jak traktujesz przyjaciela?

kremloff
07.03.2003,21:16

moj przyjaciel ma oczy :)


zmyslony
07.03.2003,23:31
z tylu glowy?



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: