Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  ant uwaza ze info o zapaleniu swieczki pod ambasada to spam 

zoa
29.01.2003,00:15
sory ant

ant
29.01.2003,00:18
zoa... sopkojnie, nie uwazam... nie mam nic przeciwko... ale ja rozrozniam info od spamu - zreszta napisalem juz pare slow w tamtym temacie, zreszta juz rozwalonym, peace !

i naprawde, szkoda tematu tak sie nade mna pastwic =] przeciez nie chodzi mi o samą idee ktorą naglasniasz !

zoa
29.01.2003,12:49
a czy bracie moj ktos wszedl na temat o czeczeni?nie nik
dlaczego?bo ich to gowno obchodzi

i tyle mam do powiedzenia,konczymy temat

nierymek
29.01.2003,12:53
zoa: że nikt się nie dopisał, nie znaczy, że nikt nie wszedł.
"bo ich to gówno obchodzi" - nie. powinno być raczej:
"bo gówno możemy zrobić".
I tyle mam do powiedzenia.

shau
29.01.2003,12:54
o przepraszam pani zoao, proszę spojrzeć kilka tematów niżej ( KREW ), chociaż tam też nikt nic konkretnego nie powiedział

baku
29.01.2003,14:21
słowa, słowa ... od słów boli głowa ...


zoa
29.01.2003,14:30
"zoa" sie nie odmienia przez przypadki-przynajmniej ja tak uwazam

shau
29.01.2003,14:58
przepraszam zoa
baku - my nic w tych sprawach nie możemy zrobić, tylko o tym mówić, a słowo to informacja, informacja to wolność (chyba) a dezinformacje już mieliśmy

baku
29.01.2003,15:10
szał ... /można spolszyć twoją ksywe, jak nie to przepraszam/ ... informacja jest najważniejsza ... zmusza do myślenia ... do działania ... daje możliwośc wyboru ... czyli daje wolność ...

nie potrafie bez emocji patrzeć na to co się teraz dzieje /czy człoweik wogóle się czegoś uczy?/... a zarazem nic nie mogę zrobić ... wiec woel unikać wiadomości lub przyjmować je chłodno ... nie wiem czy to jest dobra postawa ... mam swoje problemy ... którymi musze się zająć ... i moje prywatne szczęscie ... jest najważniejsze .. szczęście ogółu już mieliśmy!

zoa
29.01.2003,15:44
jakby pomoc tego typu nie dzialala i nie byla choc troche skuteczna to by nie powstaly takie organizacje jak

PAH
amnesty INT.
fundacja helsinska

i w polsce dalej bylby komunizm:)


shau otworz oczy ,a pomodz mozna nawet wywierajac presje spoleczna,wywloac burze mozna OPINIA PUBLICZNA

a ty mozesz tworzyc taka opinie i szerzyc ja masowo


masowosc w slusznych sprawach jest niezbedna i skuteczna

nierymek
29.01.2003,15:52
rzeczywiście, na Rosji widać świetnie, że masowość jest skuteczna. Kreml pewnie zajebiście się przejmuje takimi akcjami.

shau
29.01.2003,16:03
zoa o tym mówię przecież, nie weźmierz wideł i nie pójdziesz obalić Putina, możemy tylko o tych problemach mówić, a czy jest to skuteczne? to już inna historia

shau
29.01.2003,16:21
baku, możesz spolszczyć a jak chcesz to nawet odmieniać możesz :)

zoa
29.01.2003,17:47
ja nie mowie ze nie mozesz mojego odnmieniac:))

CO TRZECIA AKCJA AMNESTY INTERNATIONAL WOBEC WIEZNIOW SUMIENIA,POLITYCZNYCH ITD. UDAJE SIE

a uswiadamianie spoleczenstwa ze gdzies sie cos zle dzieje sprawia ze ok 1 mln osob zacznie dzilac .TO WZYSTKO ZALEZY OD MEDIOW

TJ.bylo w przypadku Safyi Husseini skazana na ukamieniowanie-miala szczescie ze akurak media sie nia zainteresowaly,a pozniej prezydent zeby sie przypodobac i poprzec opinie publiczna.

to co wiesz zazwyczaj wiesz z mediow wiec ....a jak wiekszosc sie o tym dowie bo Michal Wisniewski czy Kwasniewski poprze sprawe to i ty poprzesz...podazanie za autorytetem?
konformizm w slusznej sprawie?

nierymek
29.01.2003,17:58
ja nadal uważam, że Rosja ma w dupie opinię publiczną. w szczególności pozarosyjską.

zoa
29.01.2003,19:23
rosja nie cche podpisac aktow rewizji ,ktore zawieraja prawde...

ant
29.01.2003,20:29
zoa:
1. jesli wychodzisz z zalozenia ze gowno nas obchodzi sprawa, ktora poruszasz, to po co w ogole zakladasz o tym temat i wpisujesz spam do innych tematow ?
2. wciskanie informacji na sile nie zmieni niczyjej wrazliwosci na ta kwestie... ale tutaj i tak chyba nie ma nikogo, komu to wisi.
3. sposob, w jaki przedstawiasz kwestie jest dosc agresywny, co zniechecilo mnie do dyskusji, mimo, ze artykul o czeczenii przeczutalem juz wczesniej w MW o 8 rano =]
4. co do pah i amnesty... piszesz, ze gdyby nie one, to by dalej byl komunizm... a jest chyba troszke odwrotnie... to nie tak, ze takie organizacje sie przyczynily do obalenia komunizmu, ale obalenie komunizmu umozliwilo im funkcjonowanie... za prl nie bylo to mozliwe i wcale nie dlatego, ze nie bylo potrzeby.
5. co do rosji... a uwazasz, ze podpisanie tych aktów jest w jakikolwiek sposob dla rosji oplacalne ??? otoz nie - po co wiec ma to robic ?
6. czemu tak krzyczysz ? =]

shau
30.01.2003,08:53
przyznam rację zoa ( nie odmieniłem Twojego nika i trochę nieteges brzmi, kilkazy powtarzałem to zdanie i za każdym razem mi nie pasuje, chociaż i tak nie wiem jakbym miał go odmienić, zoi? :)

media najbardziej kreują naszą świadomość, przykład: poparzona Ola z niepamiętam skąd, pokazali tą biedną dziewczynkę w telewizji i w tej chwili ma zapewnioną możliwość leczenia praktycznie do końca życia.
A ile jest takich dzieci, których nie pokazują w wiadomościach?

ertika
30.01.2003,09:56
co do kwestii Czzeczeni moge z czystym sumieniem podpisac sie pod tym co powiedzial nierymek... Rosja mam gdzies opinie publiczna i to co o niej sadzo... jest to narood tak specyficzny ze chyba nigdy nie wyzwoli sie z pod dyktatorstwa elit bo chyba inaczej zyc nie potrafi...
a Czeczenia... no cooosh Rosjanie zrobia wszystko zeby ich zniszczyc a potem to zatuszowac.... teraz maja pole do popisu - zrobili z nich terrorystoow i nikt sie juz nie wtraca do tego ze ich morduja....


okoon
30.01.2003,13:52
czeczenia to wewnetrzna sprawa federacji rosyjskiej

shau
30.01.2003,14:33
ludzie, putin podkradł nicka okoonowi!!!

Filipowna
30.01.2003,15:19
parę lat temu jak było o tym głośno, to łaziłam pod ambasadę rosyjską na demonstracje, rozlewałam czerwoną farbe na chodniku, naklejałam ulotki, krzyczałam, skandowałam.
potem moi znajomi w Wawie wlamali się do ambasady i tą flagę zdarli [pamietacie ta aferę?]
i jak to się skończylo?
źle dla nich
Rosja i tak miała wszystko w dupie
od tamtego czasu sie nie mieszam.

ant
30.01.2003,15:56
erti: rosja nie tyle ma opinie publiczną w nosie, tylko po prostu tej opinii nie ma... sami rosjanie pewnie i wiedzą, choc troche, co sie dzieje w czeczenii, ale wlasnie gadaja rzeczy typu, zed to sprawa wewnetrzna federacji i to im daje legitymacje do robienia tam piekła na ziemi... a opinia innych... no co inni mają do powiedzenia ? tak samo jak z irakiem... kto bedzie rosji albo usa wchodzil w droge ?

zoa
31.01.2003,01:11
to ze mnie ojciec gwalci codziennie to tez wewnetrza sprawa mojej rodziny?........

ant
z tym komunizmem to pyla w penym sesnsie..przenosnia,a jesli chodzi o fakty to AI zylo w podziemiu w Polsce,aby przesladowanych przez zauzmy ZOMO kolesi mozna bylo ratowac zza innych krajow.

poprostu np.we Francji ludzie cos robili,np.pislai listy do jakiegos pedalskiego jaruzelskiego zeby ojaca tojej kolezanki nie rznieli w dupke w areszcie....



zoa
31.01.2003,01:19
:)))sory za takie przydkie opisanie sprawy

ant
31.01.2003,01:20
no wlasnie z ojcem to wcale nie !!! i to jest dokladnie taki argument rosji, ze to ich wewnetrzna sprawa... jak ja zajebie sąsiada nozem to tez bedzie wewnetrzna sprawa piętra na którym mieszkamy ? =]

zoa, ale w jakim sensie ratowac zza innych krajow ??? i co z jaruzelskim, jakos literki ci sie rozjezdzają =]

ertika
31.01.2003,09:37
generalnie i egoistycznie ciesze sie ze sie w Rosji nie urodzilam......

okoon
31.01.2003,10:07
jestem dumny ze armia radziecka wyzwolila polske i poznan w 1945 roku a nie ci faszysci z zachodu a od czeczeni wara oni sie nie wpierdalaja w nasze konflikty etniczne jak wies paszluga mała robi najazd na remize w mieci kale


nierymek
31.01.2003,11:40
buahahahaha

ant
31.01.2003,11:43
buahahahaha

zoa
31.01.2003,13:05
a balkany?

jaby nie nadeszla pomoc(ktora byla maloskuteczna)jakby clinton nie doprowadzil do pokoju to by sie wszysycy powyrzynali.a zazwyczaj ludzie niewinni ktorzy nie chce sie mieszac w konflikty elit njabardziej cierpia,i to dla ich obrony powinno sie walczyc.....

a to ze w korei polnocnej je tylko wojsko a ludzie tworzacy spoleczensto gloduja to jest ich wew.sprawa?

to ze oni maja bron atomowa,ktora moze byc uzyta przez niezrownowarzonego przywodce,to tez ich wew.sprawa?


taralallabumcyk cyk

baku
31.01.2003,13:25
zoa ... do jakiej sekty należysz?

ant
31.01.2003,14:13
dobra dobra, ale nie zapedzajmy sie... jesli ktos sie chce wzajemnie wyrzynac, to niech sie wyrzyna ! nie widze przyczyny,dla ktorej usa mialbyby sie mieszac do np. wojen plemiennych w afryce !!! chodzi tylko o ludzi niewinnych, ktozy jako tacy w konflikcie nie biora udzialu !!! o faktycznych terrorystow !

zoa
31.01.2003,16:38
zalozylam swoja i zarabiam na tym,jestem bardzo bogata guru


ant

a jak bylo by dzis gdyby nie powstrzymano hitlerka?
nie byloby nas dzis

shau
31.01.2003,16:41
eee tam zoa, bylibyśmy, tylko rano do mamy byśmy mówili Guten Morgen

zoa
31.01.2003,16:44
no moze bylibysmy ale tania sila robacza na terenie zsrr

okoon
31.01.2003,17:20
a hitlera ktos wogole powstrzymal bo jak mnie pamiec nie myli to pozwalano mu na wszystko do czasu az dokonal agresji na milujace pokoj republiki sowieckie

baku
31.01.2003,17:29
...każde przedstawienie ma swój koniec ...

musismy pamiętać, ze hitler był artystą...
dokonał "dzieła", które ludzkość, na zawsze zapamięta ...

zoa .. a ile składka?

nierymek
31.01.2003,17:38
i książkę napisał.

ant
31.01.2003,18:09
buhh =]]]]]]

zoa, ale ten hitler tutaj tak troche nie bardzo... ja go nie bronie, moim zdaniem powinni go zlikwidowac juz w 33 razem z całą ekipą...
politycy europejscy byli zbyt nieudolni i krotkowzroczni, poza tym traktat paryski i I wojna... dlugo by gadac... ale to nie na temat

co by bylo gdyby zlikwidowac hitlera - zoa, mozna sobie gdybac, ale nic nie mozna stwierdzic z zadną pewnoscią i nie ma sensu tego rozwazac, bo nic to nie da... faktow nie zmieni ani nie stworzy nowych...

firanka
31.01.2003,18:22
tak chciałam do nierymka coś rzec - nierymek drogi - info specjalnie dla CIEBIEE
jednak możesz coś zrobić - 15 lutego
odbędzie
się
demonstracja
przeciwko
atakom na IRAK !!!
jak bedziesz szedł , to daj mi znac... ja sie wybieram

nierymek
31.01.2003,19:33
firanka: widziałem dzisiaj info. wiem.
ale nie pójdę, bo nie mam zdania w tej kwestii. nie będę robił czegoś, do czego nie mam przekonania.

btw, dlaczego akurat do mnie chciałaś rzec?

kremloff
01.02.2003,00:19

nie wczytuje sie

!!zoa ma racje!!

jak sami nie dzialacie to dajcie sie choc troszke pociagnoc do robienia przynajmniej sztucznego tloku

mnie gowno obchodzi konsumpcyjne podejsice do zycia
rzygac sie chce jak ludziom ktorzy mowia NIE temu dosc pojebanemu siwatu wali sie jakis klody czy nawet patyczki pod nogi zamiast wspierac nie piszoc juz o robieniu tez czego

/osoby nie przytakujace temu domu wariatow prosze o nie branie tych slUff do siebie
ini moga sie obaraz do woli/


zofijo, a nikt sie nie podpisal bo pierwszego wpisu nie robi sie na 4str A4
czytanie nie w modzie...

a tego typu "spamy" to ja chetnie poprosze :)


frankis
01.02.2003,13:41
swiat nie jest pojebany. zycie jest niezle.

kazia
01.02.2003,15:03
ale jaki jest sens robienia czegoś bez przekonania???

nierymek
01.02.2003,15:28
kazia: ?

zoa
01.02.2003,15:40
ale mam kurefsko zly humor]

baku tam tylko chodzi o sex jak robisz to dobrze to jestes za free jak nie to nara.

/byc w gotowosci/

sory ant poznej cos odpisze teraz chetnie bym sie z kims pobila

ZOA
01.02.2003,15:44
kazia nie ma sensu

ale mozesz brac udzial w manifestacji ZA IRAQ

PRZECIW IRAQ

LUB

NIE WIEM IRAQ

nierymek
01.02.2003,16:08
ja wziąłbym udział w manifestacji takiej, żeby powiedziano: 'nie' uczestnictwu USA w wojnie z Irakiem, chyba że najpierw załatwimy bardziej palące sprawy (Czeczenia, Afryka, itp, itd).
Ale takiej manifestacji nie ma.

zoa:
"ale mozesz brac udzial w manifestacji ZA IRAQ

PRZECIW IRAQ

LUB

NIE WIEM IRAQ"

obawiam się, że manifestacje przeważnie są jednak radykalne i opcja 'nie wiem' raczej nie istnieje.

okoon
01.02.2003,16:58
nierymek a co cie czeczenia obchodzi ?

nierymek
01.02.2003,17:11
ludzie mnie obchodzą, a nie Czeczenia.

baku
01.02.2003,17:10
zoa trafiłaś w mój czuły punkt ... bede musiał płacić ... i to słono : )

okoon
01.02.2003,17:46
zajmujesz sie niewolnictwem?

nierymek
01.02.2003,17:51
tak. zajmuje się haerem w gospodarstwach w Alabamie.



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: