Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  słodkie słowka-lep na kobiety? o komplementach 

fili
08.04.2003,22:02
no jak to z wami jeść?
komplementy na ogól mowicie jak chcecie coś uzyskać czy jest w nich chociaż
ziarno prawdy? czy potraficie ściamniać totalnie?
mężczyźni czy wasze kompelementy są szczere?
ja zawsze uważałam że komplementy są bzdurą, nigdy w nie nie wierzyłam
zwlaszcza z ust mężczyzn
ale ostatnio sie zaczelam zastanawiac
no pomóźcie :)

kremloff
08.04.2003,22:08

ja wierze :)
i sama gadam :)

nastja, co raz piekniej wygladzasz z wiekiem
sie boje myslec o next Q-king...
:)


nierymek
08.04.2003,22:20
hm, jeśli prawię komplementy, to są one szczere. kłamać nie umiem patrząc w oczy.

shau
09.04.2003,08:18
pozwólcie że zacytuję ś.p. mistrza grodu piastów, poniekąd utożsamianego z kolarstwem, Strego Marycha ( Marian Pogasz )
" komplementa prawione kobitką muszą być jeszcze prowdziwsze niż prowda, inaczej biada "
co kolwiet znaczą te słowa podpisuję sie pod nimi, dlatego jestem ostrożny z komplementami, a jeśli sie pojawiają to są najszczersze

kocham was - kobiety :-)

marten
09.04.2003,08:43
fili czy sugerujesz ze jak ci zasunouem kompliementa pshes telefon a propos tfojego guosu w suchafce to byuem nieszczery?

wiecej w temacie za chfileu

marten
09.04.2003,08:52
dobra... a wieuc tak... rzadko zdaza mi sie mowic komplementy, choc moze ostatnimi czasy troche czesciej ale wynika to z wreszcie pozytywnego spojrzenia na sfjat /akurat aktualnie mam dola strasznego, niewashne/ w kazdym razie jezeli mowie komplement to nie w celu osiagnieucia korzysci tylko bo tak jest. niestety na swojej szczerosci czlowiek czesto traci, bo ludzie sa nieufni komplementom. i wqrwia mnie okrutnie fakt gdy widze kolesia ktoory szepce suotkie sloofka kobiecie do ucha tylko po to by jau zaciaugnac do looshka... brrr...

baku
09.04.2003,12:39
mówić kobiecie komplementy to jak obdarowywać ją kwiatami ... a kwiaty są zawsze pachnące ...
ale nie zawsze długo w wazonie postoją : )

marten
09.04.2003,13:31
te filozof nie filozuj ;-)


ryszak
09.04.2003,15:31
ja prosto z serca...jak mnie cos zachwyca to mowie o tym, nie? :))

marten
09.04.2003,15:32
i o to chodzi ryszaq... wlasnie o to chodzi...

oststnio qrde cos mnie zachwycilo... i nie omieszkalem o tym wspomniec to, w morde, dystans sieu od razu wytworzyl :(

kremloff
09.04.2003,16:08

niekttore [nie za madre] kobiety boja sie komplementow, te gloopie to na nie lecom
a te modre sie usmiechaja i dziekujom :)

kasia
09.04.2003,16:10
kremloff, Ty mi caly czas nie odpowiadasz na pytanie zadane mejlem...

kremloff
09.04.2003,16:15

nie mam wydzieranki

elojka
09.04.2003,16:56
hmmm, no to ja siem usmiecham i dziekuje :)))

kremloff, nie bedzie mnie :((((( do krakowa jade :))

kasia
09.04.2003,17:38
ale masz kilka tematow

kremloff
09.04.2003,20:44

elojka znuffff :(((
szkoda no
wiesz ze to ostatnia ma biba w przeciagu miedzyokiennym rocznym?

rozgrzeszonas jak Stańke odwiedzisz w mandze...

no baff sie przynajmniej na calego
idz do lubu-dubu


elojka
09.04.2003,21:23
co to znaczy "w przeciagu miedzyokiennym rocznym"? bardzo zaluje, naprawde, nie mnie nie bedzie i ze mnie nie bylo na tylu ale czasami po prostu nie daje rady albo sie cos mocno naklada :((((

zaluje i jest mi potwornie glupio :(

kremloff
09.04.2003,21:30


bo ja sie usuwam z tego kraju na rok po okresie wakacyjnym...

spox niech glooio nie bedzie :)

wodzinee
10.04.2003,19:33
hmm ja mysle ze to zalezy od tego co daje jak 3uoffjek jest sh3ery z natury to po co ma klamatz nje ma sensu a jesli to jest 3uoffjek njesh3ery to sciemnja i mysle ze ty3y sieu to mezczyzn jak i zaroowno kobiet :>

ertika
11.04.2003,13:02
fili - info dla Ciebie ... byla jeszcze jedna notka prasowa z pokazu w dodatku do G.Poznanskiej ....z Toba na zdjeciu ... ;)
ciocia ertika pozdrawia...

pilaar
11.04.2003,13:11
ciotka ertika, powinno stac ;))
linka prosze!

filipowna
11.04.2003,14:34
huh
a zbierasz te notki ciociu? ;)))



marten
15.04.2003,08:22
ni fchuj ftemacie ale skoro komplementa to niech beudou komplementa...
fili... :-))) tak mnie naszuo ze muszeu ci podzieukowac za zajebisty weekend... :-)))) dawno sieu tak nie wyszalauem :-)))**** THX

marten
15.04.2003,12:10
Juliusz Kubel
Komplementa

Pamiętam, raz kiedyś za dziecioka do naszej babusi na Rybakach zwaliła się cołka famuła na imieniny. A mieli my krewniaków puro wew cołkim Poznaniu. Wuja Czechu zez ciotką Pelą przydyrdali pieszkom aż od Cepelinhali, gdzie mieli stojeć domek. Zaś siora babusi Helcia knaiła się przewozem bez Wartę aż het zez hubów na Starłynce. Bimbą przyjechała wiara zez Niegoleskich, a gzub wuja lgnaca zez Wierzbięcic przytośtoł się na kole.
My, małe knajtry, nie chcieli mudzić czasu na klekoty kole stołu, ino zez kąta wizawis drzwiów do antrejki szpycowali na te cołką wiarę, co kto gada, abojak wygląda.
Wtedy wew kintopie była taka głupia moda na fylmy zez amantami. Więc se my postanowili zez męskich członków famuły wybrać "mister imienin", niby najbarzy godnego chłopa. Wybierali my po cichu, ażeby nikt się nie kapnął.
Wuja Czechu odpadł wew przedbiegach, bo miał dziabakę jak haczyk do węgla i glacę cołką wew piegi, jakby go golorz pokropił magi. Wuja Biniu podpadł nam za ślypska jak u proszczoka, skłonność do berbeluchy i ogólne klamizerstwo. Zaś jego kuzaj ze strony ciotki Boguchy - niby chłopak jak myrta - ale znowyk był natrzaśnięty na cołki łeb, taki kiepski waryjot. I tak już szło aż do końca: ten jest parzynga, ten ma koponę na krybonach, ten jest pasikonik, ten ma znowyk krzyślate giyry, ten ma muskuły jak bocian pięty, ten ma kocie ramionka, zaś jeszczek inny ma łeb jak wymborek.
Na początku to my dyszkutowali na poważne, ale zaś potem zaczli my se robić zez tego szport. Tak my się koniec końców wew tym kącie chichrali i gdokali, że aż cołką famuła umilkła, a główna solizjantka babusia, chociaż nas najsłabiej słyszała, bo siedziała akurat na szagę bez stół, powiedziała:
- Cicho bydźcie, szaranki jedne! Zamknijcie jadaki, usiądźcie się skromnie i ładnie patrzcie. Zaraz przyjdzie dziadzia i da wam tytkę fefermencków.
I wszystko by było jak się należy, ażeby nie ten coły Kaju - chłopyszek od wuja Binia, co się uparł dokonać wyboru ażeby. Zaczął się nawet szczypę luchać zez Szymajem zez Małej Azji (dzisiaj jest tam żeli się nie mylę Osiedle Bohaterów Wojny, tu wizawis, gdzie przed wojną była cegielnia Ciesielczyka). Już zaczli się na fest łuzgać, aż malutka Jada zez Chartowa rozwarła kalafę, że jak nie przestaną, to wszystko będzie powiedzone Edy, jej starszemu bracholowi.
Tą razą babusia wprysła pomiędzy nas jak lukstorpeda.
- Cicho dzieciory, bo jak lujnę jednego zez drugim, to się zez rozumem nie połapie! Bydźcie usłuchane i żeby mi to było piyrwsze i ostatnie!
Wtedy Hirek, co był straszna świcibaka i chciał się babusi przypodchłybnąć, powiada:
- Aby babusia, my cię wybrali właśnie ,,mister imienin", niby takim najbarzy męskim członkiem naszej famuły.
Babusię siekło komplet.
Resztę imienin spędzili my na rozcieraniu obolałych półżytów i klubrów. I to nie wew, chacie ino na podwyrzu, gdzie nas babusia wyćpiła precz.
Może i o tym wszystkim nie byłoby warto pisać, ino że od tej pory wiem, że komplementa godane kobietom zawdy muszą być jeszczek prawdziwsze od prawdy - inacy biada!*

* - tekst wykorzystany bez wiedzy atora


shau
15.04.2003,12:52
marten, wielki jesteś

marten
15.04.2003,13:05
bess pshesady, ja tu jestem tylko kopistau... ale fakt ostatnie zdanie prawdziwe mocno


ryszak
16.04.2003,10:05
marten: ten tekst: "tekst wykorzystany bez wiedzy atora"? ;))

zmyslony
16.04.2003,10:35
tora tora tora

shadow
16.04.2003,20:43
kobiety lubia chodzic na balety

zoa
18.04.2003,00:09
krem ja tez chce sie usunac
to znaczy
niby ze chce wyjechac tylko na miesiac ale najlepiej nie wracac wogole........

a pozatym to mam w dupie komplemety typu 'nie jestes wcale taka monda"ktory mi mowi ojciec lub matka poniewaz nie mam zamiaru marnowac sobie zycia przez NISKA SAMOOCENE
pozatym nie chce miec chlopaka ktory bedzie do mnie mowil "ty pizdo"

chce byc wolna od rzeczy z ktorymi sie zadaje a zadawac nie musze lub ktos mnie zmusza

mam dosc zmuszania

mam chec latania z wolnoscia pod pachaaaaą

shadow
18.04.2003,11:33
wolność. poco wam wolność? macie przezież telewizję
wolność. po co wam wolność? macie przecież interwizję, eurowizję
wolność. po co wam wolność? macie przecież tyle pieniędzy
wolność. po co wam wolność? i bedziecie ich mieć coraz więcej
maszerujmy ramię w ramie ku słońcu świata nowego
budujemy nowy most imienia przewodniczącego
wolnośc. po co wam wolność? macie przecież do pracy autobusy
wolność. po co wam wolność? i bezpłatny przydział spirytusu
wolność. po co wam wolność? macie komu oddawać cześć
wolnosć. po co wam wolność? dostaliście też mundial '86
maszerujmy ramię w ramie ku słońcu świata nowego
zbudujemy nowy most imienia przewodniczącego
wolność. po co wam wolnośc? macie przecież filmy fantastyczne
wolnośc. po co wam wolność? czasem zezwolenie demonstracji ulicznych
wolność. po co wam wolność? z każdej wystawy dobrobyt tryska
wolność. po co wam wolność? macie przecież chleb i igrzyska
maszerujcie ramię w ramie ku słońcu świata naszego
wszyscy położycie głowy za przewodniczącego
czy słyszysz, czy słyszysz co tu dzieje się od lat
jaki wokół siebie szum wytwarza ten fatalny świat
co za fatalny świat podzielony granicami
z ludżmi, ktorych kochasz rozmawiasz tylko listami
czujesz ich jedynie przy pomocy pocztowego kleju
tylko dlatego, że mieszkają w innym kraju
na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny
na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny
kilku frajerów rządzi świata tego polityką
najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką
co za fatalny świat przemówienia z dnia siódmego
co z okropny świat roku bieżącego



marten
18.04.2003,13:07
shadow ... :)

kazia
18.04.2003,14:28
mistrzostwo świata:) shadow

zoa
19.04.2003,17:12
(; oczy i usta

apsara
27.04.2003,19:45
hi, mnie kiedyś autentycznie rozwalił komplement :'bo jesteś taka fajna i w ogóle...'*

*text autorstwa 17letniego brata kolegi który postanowił wyznać że się zakochał, przez następnych kilka dni turlałam się ze śmiechu na to wspomnienie



tess
27.04.2003,19:57
jestes nieludzka ;P

apsara
27.04.2003,20:04
e tam, pochlebiasz mi ;]

marten
27.04.2003,22:35
he heh...kobiety som podue... on tu sercem na reuku a ty sieu turlash...
/jakbysmy qrna lepsi byli/

:-**)

zoa
29.04.2003,00:24
apsara :)*

dragonnnn
04.05.2003,11:44
moj wyglad to lep na kobitY heheheheh:)



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: