Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  pAN JEST ZEREM pANIE mILLER 

wuodezet
28.04.2003,23:55
przepraszam ale poprostu njepotrafje normalnje pa3etz jak ten 3uoffjek
klamje nam w twarz
3y ktos mi moze wytluma3ytz sskont to robactwo przylazuo?
sskont sieu bierze taki element?

Przeciesh ten 3uoffjek beudzie wnukom moowiu ze nas do unoo wprowadziu
normalnje mnje telepie jak go slooham........

kubañczy
29.04.2003,00:00

http://www.miller.pl/div1_01.html

jaki on uadny na tej focie maly skromny biedny
huopak z Zyrardowa

zoa
29.04.2003,00:16
woudzet

ludzie go wybrali

nikt inny -poprostu twoi bracia,polacy kochaja go(patzr wybory do parlamentu...chyba 1999r a moze 2000?)

kazia
29.04.2003,00:47
nic sie nie otwiera

Krzyszt0f
29.04.2003,06:31
wylacz tv
idz pograc w pilke

pilaar
29.04.2003,08:03
taa, kochajom go
asz 20 procent poparcia na rzond
a ziobro tesz udany, mentalnosc polaka katolika
zero klasy majom obaj
ide na egzamin, nic nie umiem :((


pilaar
29.04.2003,08:05
Ma rondz kurwa, Ma

pilaar
29.04.2003,08:07
rzond kurwa :))))))

szafir
29.04.2003,11:10
jebany cwaniak i tyle....huj mu w dziup

kto oprocz mnie i wodziniego pisze mature jeszcze?

frankis
29.04.2003,12:06
kochaja czy nie - niezla wtopa tak sie wypuscic. zawsze taki spokojny i opanowany dyplomata a teraz polecial z takim tekstem.. :)

frankis
29.04.2003,12:07
choc ja osobiscie preferowalbym "spieprzaj dziadu" :)

kubañczy
29.04.2003,13:05
heee obre obre franko

"Nie mogłem milczeć, kiedy śmierć mojego przyjaciela i tragedię jego rodziny wykorzystuje się w haniebny sposób do walki politycznej - tak premier Leszek Miller tłumaczył swoją wypowiedź pod adresem przesłuchującego go Zbigniewa Ziobry (PiS)."

taaa to co ja mam kurwa powiedzieć jak mi pan razem z koleszkami kraj rozpierdalasz itd

a swoją drogą to ziober zasłynać medialnie chyba zapragnął

Latarnik
29.04.2003,13:47
Dokąd wy Polacy idziecie??? Kogo wy słuchacie? Posłuchajcie trochę w koncu mądrości Ojców naszych i tych co krew swą przelali na ołtarzu Ojczyzny!!! Obudź się Polsko!!! :+)

anT
29.04.2003,14:03
szafir - ty tez ? ;]]]]] wiesz, ze jeszcze 7 dni ? ;]

a millerowi kij w dziob, i tak juz ma kompletnie przesrane, wiec wczesniej, czy pozniej poleci z hukiem ;] takie bagno jak teraz, to rzadko sld osiągało, dlatego chlopak zestresowany... zreszta co sie spodziewac po tych popłuczynach pzpr ?

...taki mamy system - rodacy wybrali...

Latarnik
29.04.2003,15:02
A na serio?
Co do polityki to mam do niej seksualny stosunek po prostu mnie to pierdoli...
Każdy z was przypierdala się do nich, a prawda jest taka ze jeśli któryś z was dostał by się do koryta również by kręcił, kombinował.
Taka jest już nasza natura, wiec skończcie pierdolić.
Koleś może i maczał w tym palce, ale zastanówcie się czy wasze opinie coś zmienią???
Nie sądzę
Moim zdaniem spora cześć społeczeństwa nie myśli-działa jak instrument.
Coś usłyszą w radiu, czy telewizji, a wśród znajomych już rozgłaszaja &#8222;swe&#8221; tezy i teorie.
To jest to żenujące, wiec dajcie sobie spokój.


mezza
29.04.2003,15:30
szafir: ja :|
dzisiaj se numerki losowauam, nawet..
ant: zajebie ci za to odliczanie..

pilaar dopsh bedzie :*

lernen.
:(

kubañczy
29.04.2003,15:45
i kij Ci w oko Latarniku żyję w tym kraju wiec obchodzą mnie jego sprawy, tak to już jest że wuadza deprawuje ale sa tego granice. W kazdym panstwie sie kradnie ale i w kazdym daje sie troche dla plebsu i tak to juz jest ze w jednym wiecej w innym mniej.
Działa jak instrument?
kurwa a skąd ja mam to usłyszec od leszka millera ? demokracja tak demokracja moge powiedziec to co mysle tak jak telewizja czy radio
Może moja opinie nie zmieni jego pozycji ale w takim razie skąd wzieły sie te statystyki skad tak male poparcie i rozmowa o przedwczesnych wyborach
nie stój biernie atakuj celnie!!!
i nie mów każdy bo nie znasz wszystkich ja sie pod tym nie podpisuje i nie chce abyś mnie podpinał pod etykietą leszka millera czy andrzeja leppera

Latarnik
29.04.2003,16:14
Qwa ja nie mówię o walucie jeden Miller.
Ja mówię o światopoglądzie o tym co media nam klarują od rana do wieczora.
O tym jak łatwo wmawiają nam wszelkie zależności na tym świecie.
(TELEWIZAJA NIE KLAMIE UWIEŻCIE REKLAMIE)




Krzyszt0f
29.04.2003,16:24
myyyy pierwszaaa brygaaaddaaa

kubañczy
29.04.2003,16:42
ok tobra jest takie stare tybetańskie przysłowi:

"woda przyjmuje kształt naczynia do którego ją wlewasz".

z godnie z tym każdy ma swój filterek.
Filterek jest dosć skompliokwanym urządzeniem i wuaściwie skuada sie z wielu jakze popularnych do zdobycia elementów które w zsadzie razem tworza doć orginalny mechanizm.
Ty sam masz duży wpływ na dokładność filtrowania czyli jakosć tego filterka. Ale nie zrobisz
tego jeśli nie bedziesz sie intetresował bo on tak naprawde buduje sie z czasem coraz lepszy.

A ta cała dyskusje o mediach które wciaż i wciaż nam coś wmiawiają i jak to z nimi jest to ostatnio dyskutowałem z paroma znajomymi i dziwnie mnie zaskoczyli.(na tle konfliktu irackiego)
ludzie to kurwa sami nie wiedza czego chcą jak im sie nie pokazuje to pierdolą ze za malo a jak im sie pokazuje to pierdolą że za duzo.

anT
29.04.2003,17:33
latarnik - dokladnie... tv sobie nas ugniata jak plasteline i czy to nam sie podoba czy nie, pokazą to, co chcą !!!!

a w zwiazku z takim przebiegiem spraw proponuje nowe, wspaniałe hasło "pierdolić demokracje"... po jakiego wała władze wybierać ma elektorat baranów, nierobów i pijakow ? przeciez ten chłam co siedzi w sejmie to jest wlasnie reprezentacja khekhe... narodu... tja, zajebisty narod, nie ? przejdzcie sie po wsi, zobaczcie, kto wybiera... jak kogos sie wybiera na kadencje kilkuletnią, to wiadomo, ze koles bedzie chciał się nabrać kasy, zabezpieczyc i zniknac...

w zielonej gorze ostatnio sprzedawali głosy za alpagi - tez niezle, nie ?

i niech mi nikt nie wmawia, że idąc do wyborów mam kurwa jakiś wybór, bo wcale tak nie jest ! no !

pil.
29.04.2003,17:41
taa taa
bo wazny ten co liczy guosy nie ten co guosuje
blablabla
ancie jednak bzdura
bo masz mozliwosc wyboru miendzy mniejszym zuem a wienkszym
poza tym demkracjo won i co?

nierymek
29.04.2003,17:57
poza tym, jeśli taka reprezentacja=takie społeczeństwo, to oznacza, że to my tu nie pasujemy i powinniśmy spierdalać.

kubañczy
29.04.2003,18:01
anT: to do kogo ty masz pretensje do wieśniaków telewizji demokracji czy całego śfjata?

tak czy tak pierdolenie straszne bo to my to wszytsko to tworzymy więc ja mówie problem tylko f ludziach

anT
29.04.2003,19:35
wow, ale sie rzucili ;]]]] to lubie ;]]

pil: wcale nie napisalem, ze wazny jest ten co liczy glosy... przeciez nie chodzi mi o falszowanie... wiec co piszesz ? ja uwazam, ze wybor miedzy mniejszym i wiekszym zlem to tez zaden wybor... a ty sama twierdzisz, ze do tego sie sprowadza nasz system... to znaczy, ze nie moze byc dobrze, czyli ze musi być tak, ze nasz wspanialy elektorat wybiera mniejsze zło [pęczki millerów] ?

nierymek, to znaczy, ze ludzie sie nie zmienią... i trzeba do nich dostosowac system, a nie odwrotnie, licząc, ze wszyscy zmądrzeją i wybiorą kogo trzeba...

kubańcz: no to mowie, ze problem jest z ludzmi... a co my niby tworzymy ?

szafir
29.04.2003,19:53
szkoda gadac na ten temat,bo zawsze prowadzi do jednego...huj. kazde panstwo ma taki czy owak burdel podobny bardziej lub mniej do naszego.nic nie zdolamy zmienic,bo niby JAK i NA CO? moga sie co najwyzej zmieniac pionki w rzadzie.
a gdzie tu spierdalac?!

lepiej skupcie sie na tym jakie mogou byc pytania na maturze :)))
kjedy maturzysci przestajecie sie uczyc?

nierymek
29.04.2003,20:02
ant: a na jakiej podstawie wyliczasz mądrość ludzi?
tzn, że co? jakiś totalitaryzm masz na myśli?

filipowna
29.04.2003,20:20
na szczescie nie mam pojecia o czym mówicie
:]]
prosze mnie nie uswiadamiac
jakbym chciala wiedziec co na swiecie to bym tv wlaczyla

"właśnie spadł pierwszy deszcz tej wiosny.."

pil.
29.04.2003,20:28
ant, z liczeniem guosuw to taki zart byu. ironia :)
poza tym zapominasz, ze jak piszesz elektorat piszesz tesz o sobie

uwazam, ze lepiej wybrac mniejsze zuo niz wieksze. i jak mam wybur np miedzy samoobronom a sld to zaguosuje na sld, zeby mnom lepper nie rzondziu
choc z drugiej strony naprawde chce sie rzygac i nie wiem, czy pujde do nastempnych wyboruw,
tyle, ze z trzeciej strony im wiencej takich co nie idom, tym wienksze prawdopodobienstwo, ze jednak bedzie nami rzondziu lepper

poza tym mysle, ze moze byc lepiej, jak wejdziemy do unii
i to niewontpliwie ten rzond sie sprenzyu i zamknou pertraktacje

...i trzeba do nich dostosowac system, a nie odwrotnie, licząc, ze wszyscy zmądrzeją i wybiorą kogo trzeba... co proponijesz? ;))

nierymek
29.04.2003,20:38
"to znaczy, ze ludzie sie nie zmienią... i trzeba do nich dostosowac system, a nie odwrotnie, licząc, ze wszyscy zmądrzeją i wybiorą kogo trzeba..."

to zdanie w ogóle jest dla mnie ciekawostką, bo jak można założyć, że ludzie się nie zmienią i jednocześnie liczyć, że się zmienią?

pil.
29.04.2003,20:42
nie nie, to zdanie logiczne
chodzi o to, ze nie czeba liczyc, ze zmondzrzejom i wybiorom kogo czeba :)

pil.
29.04.2003,20:44
vel nie nalezy na to liczyc :)))

pil.
29.04.2003,20:44
/tak wyglonda u mnie pisanie pracy licenc.! :)))/

di
29.04.2003,20:40
Jaki inteligentny temat. Widze ze należy się wpisać.
Tyle tylko, ze ja nie lubie polityki..

hmm, swoją drogą, mnie z kolei zaintrygowało, ze system należy dobrać do ludzi. Podaj przykład z zycia wzięty, bo jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Chyba trzeba by było stworzyć odizolowany od wpływów z zewnątrz naród, taki wychodować nowy i dopiero im jakiś system polityczny ofiarować.

/jeśli cos o tym już było to sorry, ale nie czytałam całego temtu, tylko ostatnie pare wpisów/

frankis
29.04.2003,20:46
pil jak Ci egzamin poszedl? :)

frankis
29.04.2003,20:56
gdyby tak za oddanie glosu placilo sie na przyklad dwa zlote, to kazdy by sie zastanowil przynajmniej tak dlugo jak czy wziac zapiekanke ze szczypiorkiem czy z cebula prazona. byloby to tez ze wszystkich miar sprawiedliwe bo w sumie dlaczego z podatkow kogos komu sie nie chce wrzucac kartek do specjalnych pudelek ma byc oplacana taka rzecz jak wybory. byloby to bowiem przedsiewziecie dochodowe. z czasem mozna by wiec pomyslec takze o urzadzeniu przetargow na zorganizowanie wyborow bo jak wiadomo konkurencja jest po tysiackroc lepsza niz monopole. zapewne wkrotce cena spadla by nawet do 1,5 zl wiec a byc moze przedwrzuceniem czekalyby nas jakies dodatkowe konkursy i atrakcje. takie cos byloby niezle...

pil.
29.04.2003,21:13
frankis, niezgorzej egzamin, thx :)

anT
29.04.2003,21:16
szafir - to tez jest jakieś podejście... hehe ;] tylko kurcze, jesli nie my mozemy cos zmienic, to kto ? kto ma nami rządzić ?

pilaar: no ale z tego co piszesz, wynika, ze nie mozna pozostać biernym... bo ty zostaniesz w domu, olejesz wybory, a menele spod sklepu dostaną wino i pojdą... wiem, ze to brzmi troche jakbym przesadzal, ale kurde, takie rzeczy sie dzieją... :| co do mojej propozycji... hehe, moze to zabrzmi sprzecznie jakos, czy co, ale dostosowując system do głupiego elektoratu, należałoby temu elektoratowi odebrać prawo wyborczre :)))) tylko jest problem, kto to uchwali :))

nierymek - pilaar czyta ze zrozumieniem, więc sprostowała już za mnie :) o to wlasnie m i chodziło.

di: chodzi o to, że tworząc jakis system, nie można liczyć ze ludzie się szybko do niego dostosują - tak jak zakladanie demokracji w iraku - najpierw trzeba popatrzec, jacy ludzie są i dostosowac system do nich, zamiast narzucac sztuczny system, w ktorym glosy dostana ludzie kompletnie niekompetentni i głupi. to tak, jak w rysunku mleczki - "mamy już whiskas, pozostaje tylko dokupić kota" ;]

pil.
29.04.2003,21:40
ant, a sobie daubys odebrac prawo wyborcze?

anT
29.04.2003,22:56
zalezy w jakiej sytuacji, ale mogłbym dać - jesli mialbym zaufanie do tego, kto miałby rządzić.

anT
29.04.2003,22:58
kiedyś ludzie takiego prawa nie mieli i wielokrotnie mądrzejsi ludzie u władzy bywali, niż ci, którzy teraz - a liczą się tylko tacy, ktorzy bardziej demagogicznymi hasłami przekonali elektorat do oddania głosu...

...ludziom sie wolnosci i głosu zachciało, kiedy zupełnie nie umieją tego wykorzystać

nierymek
29.04.2003,23:18
ant: a powiedz mi, kto niby miałby według Ciebie nami rządzić?

szczepan
29.04.2003,23:25
fil czasem lepiej wiedzieć mniej : )

"nasze nogi nogi są jak z gumy..."

anT
29.04.2003,23:42
a czy ja mowie ze ktos taki istnieje ? ja tylko twierdze, ze ci, ktorzy aktualnie rządzą kompletnie sie do tego nie nadają... to, ze ich krytykuje,nie znaczy, ze mam koncepcje, jak ten caly balagan naprawić...

kubañczy
29.04.2003,23:38

nie można ludziom odebierać prawa do głosu
ludzie ida do urn i tak jak pisala pil. wybieraja
mniejsze zlo bo co im zostalo. Wydaje mi sie ze
w tak dużym kraju jak polska z tak chorym społeczeństwem cięzko będzie przeprowadzić zmiany co nie znaczy ze jest to niemożliwe. Ale jak to zrobić?
Rewolucja ? szybkie krwawe i ryzykowne wyjście nie w dobie kapitalizmu zniszczyłą by naszą i tak kulejacą gospodarkę.
naprzemienne zmiany politycznych opcji rządzących ? bardziej prawdopodobne kwestia czas kilka pokoleń przy założeniu ze pkb będzie wzrastać co poprawi sytuacje w kraju i wpłynie na każdego obywatela poprzez wyższy poziom życia (moze wykorzenimi te zuodziejskie geny).
Ale ileż czasu i wysiłku potzreba aby zokolwiek ruszyć do przodu zrobic jeden kroczek,zmienić ludzka mentalnosc a czas teraz plynie szybciej niz kiedys, a potem przychodzi pan w stylu Buzka i pierdoli jak tylko sie da. moim zdaniem
skopaliśmy troche czas przemian ustrojowych. Ogólnie to chyba mamy ogólnośwaitową recesję a przynajmniej do czasu przed rozpoczęciem konfliktu na B.W
Mam mieszane uczucia co do tego jak sie sytacja rozwinie hmmmm lepiej bylo sie urodzic w norwegi i napieprzać beztrosko na desce calymi dniami:-))))


anT
30.04.2003,00:35
nie można im zabierać ? a uwazasz, ze milionom rolników, którzy nie mają pojęcia o polityce i umieją tylko krowe doić należy dawać prawo decydowania, kto i jak będzie rządził ? czy oni są upoważnieni w jakikolwiek sposob do rządzenia ? nie. rolnik ma doić krowe i kopać kartofle a premier ma rządzić - kazdy powinien robić swoje a u nas kazdemu sie pierdoli...

i czemu z gory zakladacie, ze jest albo mniejsze zlo, albo wieksze ? to juz nie ma nic dobrego ? owszem, jest, ale przez te wszystkie lata ludziom to z głowy wywiało :|

naprzemienne zmiany ekip rządzących ? a co to da ? tylko to, ze kolejne ekipy się nachapią i znikną, bez zadnej odpowiedzialnosci ani ciągłości władzy. wladza powinna być ciągła, niezmienna, stabuilna, zeby bylo wiadomo w razie czego kto co spieprzył. buzek z ekipą zrobili takie reformy, ze do dzisiaj sie czkawką odbijają i co ? i nic - wszyscy znikneli, odpowiedzialnych nie ma. a pieprzenie o recesji to taki tam chwyt - recesja jest wlasnie dlatego, ze wladza jest nieudolna, a nie wladza jest nieudolna z powodu recesji... odkrecanie kota ogonem.

nierymek
30.04.2003,09:14
"rolnik ma doić krowe i kopać kartofle a premier ma rządzić - kazdy powinien robić swoje a u nas kazdemu sie pierdoli..."

tak, ant. masz rację.



(ja pierdolę)

kubañczy
30.04.2003,09:37
władza powinna być ciągła niezmienna raczej niemożliwe, siły polityczna w każdym karaju się zmieniają. "No chyba że chcialbyś żyć w sytstemie totalitarnym albo komunistycznym", władza będzie się zmieniać bo taka jest kolej rzeczy a jej głównym celem ma byc realizacja podstawowych państwowych interesów nie wuasnych celów i nie wazne czy prawica czy lewica czy centrum ogólne zadanie ma takie samo . I co to za gadanie że kolejne partie rządzące bedą sie nachapywać i uciekać po krótkim czasie. Takie myślenie musi być wuaśnie wytępione żeby cokolwiek tu ruszyło.
tylko tak to co mnie nurtuje od lat to myśl czy da się zmienić narodową mentalność czy to jest możliwe?
Kiedyś wydawało mi się że jeśli podniósł by sie średni standart życia to mogło by to spowodować mniejsze przywiązanie do pieniedzy i i jakieś mniejsze frustracje społeczeństwa ale to chyab nie tooo to siedzi gdzieś głębiej i wcześniej

Odpowiedz z pewnoscią tkwi w histroii tego świata i kraju, szoda tytlko że ja na historii dziewczyny zagadywałem zamiast słuchać jak Otton zchrystianizować ten dziki lud przyjechał heee tak nawiasem to zawsze w byliśmy do tyłu w porównaniu z naszymi zachodnimi sąsiadami. Kolonii nam trza kolonii kurde może by tak zająć antarktyde he he?

apsara
30.04.2003,10:53
w czasie wyborów w niemczech na murach wisiały plakaty o treści:
die freiheit ist nicht seinen herren zu wahlen, sondern keinen zu haben!
(nawet jeden ukradłam i w domku sobie powiesiłam)

ładne, choć nieco demagogii w tym dużo

pil.
30.04.2003,11:04
nierymek ma racje
jeszcze przydau by sie cenzus majontkowy albo co
nie bardzo chce sie dyskutowac, jak sie czyta takie bzdety

wuodezet
30.04.2003,11:43
wypadauoby abym cos powiedziau wjentz powjem ;]

najblizsha jest mi teza antoniego bo uwazam ze polatzy njenadajou sieu zupelnje do demokratzji polatzy po3ebujou zamordzizmu i to powaznego nje takjego jak kurwa a prlu tylko takjego jak za sanacjo takjego po3ebujou a my po3ebujemy takjego 3uoffjeka jak pilsudski bo ina3ey to tu sie nitz nigdy nje zmjeni ja wole kurwa zytz godnje w niem3eh nish jak shmata w polsce nje mam po3utzia patriotyzmu zupeunje njeIdentyfikuje sieu z tou polskou w jakjej przyshuo mi zytz dla mnje Polska skon3yua sieu przed wojnou teraz to jest kurwa jakis PAVULON a nje Polska przeprasham za jezyk ale sieu uniosuem.......

shau
30.04.2003,11:40
Polsce potrzebny jest Piłsudski II, który wziąłby rozpierdolił całą hołtę począwszy od Balcerowicza, przez Leppera na Millerze kończąć
bo rakiem który zżera nasz kraj są partyjne układziki, bezkarność prominentów i puste łby "elit" rządzących

a w sprawie tematu, ponoć prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy - Miller powinien uważać żeby nie skończył przedwczesnym wytryskiem, bo jeszcze Ziobra zachlapie

wuodezet
30.04.2003,11:50
no ! ;]

anT
30.04.2003,13:15
kubańczy, ale tu nie ma co wytępiać takiego myślenia... jesli kolesia sie wybiera na 2 czy 3 lata na urząd to przeciez nie bedzie mial nawet szans zadbac o panstwo, czy zrobic cos dlugofalowego... bedzie mial tylko czas na zrobienie kasy i potem juz mu wisi... a co ma do tego wladza totalitarna albo komuna ?

pil: w czym nierymek ma racje, jak nic nie napisal jeszcze ? :) i jaki cenzus ? majatkowy ??? eee...

wuodezet: pavulon ? :]]]]]

wuodezet
30.04.2003,13:28
ant: PAVULON !


anT
30.04.2003,13:29
to wszystko w ogole jest jeden wielki PAVULON !!

fili
30.04.2003,13:47
nie wiem o co chodzi ale pewnie i tak sie zgadzam z nierymkiem to juz taka nasza nowa swiecka tradycja ;)))

wuodezet
30.04.2003,13:49
moya coorka beudzie miaua na imje tradycja!

anT
30.04.2003,14:29
dziecko jest dziecko, wypic zawsze można !

mihau, stawiasz flaszke :))

szafir
30.04.2003,14:42
nie wiem,jakies pjerdolenie ze strony anta i wuodezeta a co wam chodzi z tym ze rolnik ma krowy doic... itd? jakies staereotypy

kubañczy
30.04.2003,16:15
nie ma co wytępiać? ANT o co Tobie chodzi ? to co ty byś zmienił prócz tego że nałożył byś jakieś smieszne prawa według zaszeregowania i kategorii odnoszących sie do rozowoju intelektualnego czy śwaitopogladu bo jush sam
sie gubie.Moze monarchia co?
Mówisz rząd powinien być ciągły i stabilny zeby w razie czego wiadomo było kto spiepszył i co z tego że wiadomo co im zrobisz wybierzesz następny który bedzie długo i stabilnie piepszył? A co do recesji to ona jest i to jest fakt i daje sie odczuc we wszystkich krajach nawet tych najbogatszych, a tym najbiedniejszym nie pozwala nawet na krótki oddech.
zaproponuj coś senswonego tylko nie Piłusudskiego i zamordyzm prosze ?

anT
30.04.2003,16:48
ale o jakich smiesznych prawach ty mowisz, jakich kategorii rozwoju intelektualnego... gdzie ja cos takiego napisalem ? na dodatek stosujesz taka interpunkcje, ze nie moge zbyt sensownie polaczyc zdan ze sobą :]]

aaa, no i co zlego widzisz w monarchii ?

co do rządu to juz 2 razy pisalem.... nie chce mi sie powtarzac, przeczytaj poprzednie posty... zmieniajacy sie co chwile uklad rządzący, wybierany przez nasz szanowny elektorat, nigdy nie bedzie skuteczny i stabulny...

wuodezet
30.04.2003,17:12
sluhaj kubanczy wuasnje tak !!!!! polska po3ebuje Piłsudskiego ll i tak !!! Polska po3ebuje Zamordzizmu bo kur3e tak jest a my njemozemy nitz zmjenitz tylko tkwitz w tym shambie dlatego proponuje wstapitz do ue i wyjehatz sstond!

kasia
30.04.2003,17:03
ant:
"a w zwiazku z takim przebiegiem spraw proponuje nowe, wspaniałe hasło "pierdolić demokracje"... po jakiego wała władze wybierać ma elektorat baranów, nierobów i pijakow ?"

- fak! czy Ty nas Polakow nazywasz baranami, niedorobami i pijakami??? moze nie mow tak ogolnie, co? bo to wkurwiające troche...

"przeciez ten chłam co siedzi w sejmie to jest wlasnie reprezentacja khekhe... narodu... tja, zajebisty narod, nie ? "

- fajnie, tylko, ze ten chlam co siedzi w sejmie i cyrk robi to nie jest cale panstwo...
a ta reprezentacja...jakie to ma znaczenie??
czy gdyby premierem byl jakis zajebisty gosciu co wszystko potrafi i wydaje sie, ze robi dla panstwa jak najlepiej, to ci ludzie są tez zajebisci, zarabiaja duzo kasy, tolerancyjni i w ogole najlepsi???
no narod zajebisty jak mysle...


w zielonej gorze ostatnio sprzedawali głosy za alpagi - tez niezle, nie ?"

no bo latwo w malych miejscowosciach podrobic wyniki...wlasnie, wystarczy, ze sprzedasz wino za glosy...ale to są pojedyncze jednostki...
a w ogole to mowisz o wyborach samorządowych czy do sejmu?

feel
30.04.2003,18:11
asz nie fiem co napisac bo nie chce mi sieu tyle czytac ehh:)

pil.
30.04.2003,18:13
wuasnie, se piszecie bestrosko elektorat narud polacy, ONI wybrali znaczy kochajom, a to przygupy jedne
1. elektorat narud polacy to MY wszyscy
2. wybrali/smy/ tak, bo mieli/smy/ nadzieje, ze lewica ma resztki sumienia i deko inteligencji czy jak to nazwac, i nie bedzie tak jawnie i asz tyle rozkradac i rozpizac, co poprzednia ekipa.
ze sie na tym przejechali/smy/ to inna rzecz, ale trudno guosowac jeszcze raz na tych, co tyle zuego zrobili
3. plus teoria mniejszego zua

ant sam sobie by odebrau prawo wyborcze, rolnik ma doić krowe, studenci do nauki, syjonisci do syjonu ;))

moze demokracja jest do dupy, ale lepszego systemu nie ma ha
rząd powinien być ciągły ale skont przypuszczenie, ze cionguy rzond chciauby cos zrobic a nie tylko sie nachapac?
to sie jakos dziwnie np z saddamem kojarzy, i zdaje sie, ze nie tylko mnie.

kubañczy
30.04.2003,17:53
gdzie napisałeś prosze?
"a uwazasz, ze milionom rolników, którzy nie mają pojęcia o polityce i umieją tylko krowe doić należy dawać prawo decydowania, kto i jak będzie rządził" znaczy się tępe bezmyślne głąby tak?
mozna równie dobshe powiedzieć
a uwazasz, ze milionom robotników którzy tylko co dzień napierdalają w fabrykach , i umieją tylko dwoma pokrętłami kręcić należy odebrać prawo decydowania, kto i jak będzie rządził. itd itd
I w ten sposób Ty sam okreśłasz kto sie nadaje a kto nie To jest szufladkowanie .Na podstawie jakich kategorii tych chcesz decydować kto powinien miec jakie prawo?
a monarchia raczej nie.?NA pewno nie parlamentarna nie chcę utrzymywać kogoś kto całe życie wozi dupe i objada na bankietach. Absolutna?
tesh nie. ZA bardzo kojarzy mi sie z dyktatorstwem i tyranią

a oprócz tego nie podoba mi się dziedziczenie władzy, nie lubię królów i tej całej arystokratycznej opoki wokól tego

rządy państwa powinny w pewnym sensię opierać się na niektórych strartegiach zarządzania stosowanych przy kierowaniu rozwojem i zasobami ludzkimi w przedsiebiorstwach

pil.
30.04.2003,18:30
/ale sie fajnie zegar jebie :))/

kubañczy
30.04.2003,18:34
pilar: zegar sie nie jebie tylko posta przetrzymuje bo przyrządzam sobie kolacyjkę :)))))

kubañczy
30.04.2003,18:42
To formu jest jak widać zrobione w php łaczy i zpisuje sobie posty w bazie (prawdopodobnie MySQL-owej) po odswierzeniu stronki zapisywany jest czas i wysyłany wraz info do bazki . także czas zalezy od Cibie jak długo siedzisz nad postem

fuck tam mi sie pshynajmniej wydaje
kiedyś robiłem takigo foruma i tak to jakoś leciało

pil.
30.04.2003,19:24
kubanczyk, b mi miuo
niestety nic nie rozumiem :)))))
ale nie przejmuj sie i nie tumacz, lato mamy, pora pochasac :D

kasia
30.04.2003,19:32
na łące:)

anT
30.04.2003,20:12
osobniku podający się za kasię: jednostki zwykle są pojedyncze ;]

kasia
30.04.2003,20:18
tak, są...kurwa...


anT
30.04.2003,20:14
pilaar: wlasnie... jesli ludzie liczą, że lewica i kołodki i inne szuje ich zbawią, to znaczy ze sie mylą, czyli kolejny powód, dla ktorego nie nalezy dawać "ludowi" prawa do decydowania o wszystkim. i wez mi tu z syjonistami nie tego :)) sie nabija no...

kubańczy, nie obrażam rolników takimi słowami. rolnik NIE MUSI mieć pojęcia o polityce, robol w fabryce też NIE MUSI sie znać- jestem za tym, by rolnik, zamiast brać się do rządzenia (o czym nie ma pojęcia) robił swoje, kopał kartofle i hodował krowy (bo na tym się zna i to jest jego rola jako rolnika). podział obowiązkow po prostu. a jak sie do rządzenia wezmą rtakie leppery, to bedzie jeszcze gorsza kaszana niż teraz.

wyobrażenie o monarchii masz takie bardziej historyczne... tak na oko z XVIII wieku. A dzisiaj (poza tą groteskową rodzinką w anglii, hehe) monarchie funkcjonują całkiem normalnie, choćby w danii i nie mają tej archaicznej otoczki, która, przyznaje, byłaby smieszna w dzisiejszych czasach.
a jesli nie rozrozniasz monarchii absolutnej od dyktatury np. stalina, to nie wiem, jak mamy sie dalej tu procesować :)

anT
30.04.2003,20:23
a poza tym WYJEBAĆ MILLERA, kurwa jak ja go nie znosze, przepraszam ;]]]

pil.
30.04.2003,20:43
ant, teras tos mnie wkurwiu
nie zycze sobie, zeby jakis szczyl co mu sie zdaje, ze pozjadau wszystkie rozumy odbierau mi prawo guosu, bo uznaje, zem za gupia, zeby guosowac
1. kazdy sam decyduje co jest dobre
2. ew. mylic sie jest rzeczom ludzkom, choc nadal uwazam, ze wybrauam najlepiej jak sie dauo
3. @#$%*^#@!$&!!!
wypierdalam stond :)

pil.
30.04.2003,20:53
oczywiscie z tym odpieraniem to nie do konca tak, bo chuja mozesz kochanie :D mniemam wszak, ze kumasz, co mam na mysli :))

anT
30.04.2003,21:04
pilaar, wyluzuuuuuj.... dzizus, nie rob jatki... i sie tak nie wczuwaj....

...jakos chcialem ci odpisac... ale chyba mi sie odechcialo...

pil.
30.04.2003,21:14
no dobra dobra sooooooooryyyyyyyyyyyy :)
nie musisz odpisywac ;)))

kubañczy
30.04.2003,21:15
Jedną z ojczyzn absolutyzmu była Francja (XVII w.)Twórcami doktryny byli ludzie stojący blisko
polityki Wszyscy oni opowiadali się za pełnią władzy monarszej, nie ograniczonej niczym - ani przez prawo, ani przez kościół, ani przez stany. Byli zaciekłymi przeciwnikami wszelkich przejawów parlamentaryzmu i tępili wszelkie idee i instytucje, które mogły się stać zarodkiem opozycji. Król miał mieć prawo dysponowania życiem poddanych, władzę nad ich sumieniami, a także mieniem. Stworzyli oni nowożytny ideał despoty.
A z definicji jak wiadomo despotyzm jest bezwzględny nie uznaje żadnych praw wszyscy bezwzględnie podadani są czyjejś woli, tyrania terror itd...
ant : tak w pewnym sensie moje wyobrażenie o moanrchii jest bardzo histroyczne. Ale i takie samo znaczenie ma ono w krajach w których istnieje. Nie sądze żeby któryś z nich nie posiadając wcześniej takiego ustroju naglę się na niego zdecydował nobo i po co.
a poza tym ja sie o nic nie procesuje jeno chce innych poglądy poznać a nóż mnie przekoanją (nie raz mi sie to zdarzyło) lub coś ciekawego w nich odczytam :-)

anT
30.04.2003,21:18
no spoko spoko... ja tez sie nie procesuje, chociaz jak widac po pilaar.... eeech, nevermind ;]]

zatem zobacz, ze jest troche roznicy miedzy monarchią XVII - wieczną a obecnymi... przeta ja nie mowie, zeby ludziom odebrac wszelkie prawa i rządzic ich zyciem, dzizus ;]]] ja tylko mowie, ze nie podoba mi sie to co jest obecnie, czyli ze elektorat spod budki z piwem, przekupiony flaszką, lub pustosłowiem z telewizora wybiera ludzi, którzy mną rządzą, tyle.

ale pomysl tez, czy władza absolutna, musi sie od razu przerodzić w krwawy system dyktatorski ? wcale nie !!! moze funkcjonowac dobrze - wlasnie dzieki temu, ze nie jest ograniczana przez interesy poszczególnych grup !! to myslenie imputowane w szkołach, które mają kształcić "światłych demokratów" pokazuje rządy absolutne jako krwawe tyranie. bo chyba nadal tu nie rozroznilismy wladzy absolutnej od totalitarnej.

i nie przypisujcie mi, ze identyfikuje sie z ludzmi typu iwan grozny albo stalin, no bez przesady ;]

pil.
30.04.2003,21:29
no przeca muwie sory :((((((((
sory sory sory
zawsze tak sie konczy jak sie o polityce dyskutuje
a temat b udany btw
a faktem jest ze w czasach absolutyzmu francja kwitua
wychodze wienc, zanim sie zaczne zastanawiac :))

anT
30.04.2003,21:32
nie no, pilaar, bo ja dalej widze, ze sie chyba nabijasz, chociaz to moze takie moje złe wrażenie... ?

a swoją drogą - właśnie francja :))) albo starożytna grecja, która rozwijała się przeważnie pod rządami tyranów ! he ? ;]

i nawet jak mi się od, khekhe, niektorych obrywa mięchem to fajnie ;] prrzynajmniej jest dyskusja i cos sie dzieje :]

pil.
30.04.2003,21:37
miejscami sie nabijam, ale wiekszosc pisze powazne, choc styl moze mylic.
to o rolniku skojarzyuo mi sie z hasuami o studentach etc /pacz wyzej/ czyli z guoszeniem, ze jest jedynie suszna opcja i kazda inna zua.
zaczynam bredzic powoli.

aaa, nie zapominaj, ze to grecja kolebkom demokracji :PP

kubañczy
30.04.2003,21:45
na jaki procent w stosunku do całej populacji zamieszkujacej kraj oceniasz ten elektorat spod budki z piwem.?
ok monarchia nie musi być dyktaturą ale wuadza zawsze będzie przyciągać określone grupy wywierające naciski na rządzącego czy rządzących
i nie ważne jakie to rządy bedą to jest poprostu cechą władzy
chyba że władca zostanie jeden z bohaterów amerykńskich filmów albo kreskówek i będziemy żyli długo szczęśliwie i dostatnio i :-)
a tak poważnie jak już wczęsniej pisałęm chodzi o ludzi jeśli oni są ok to sobie nawet anarchie mozemy tu zbudować i tyż nam w deche bedzie
no nic zobaczymy co nam następne pokolenia przyniosą trudno cokolwiek probnozować na plus bo w zbyt dużym dole jesteśmy aby poszło łatwo i szybko

anT
30.04.2003,21:46
no o rolniku wieeeem, tak napisalem, ale chodzilo... no wiadomo o co !

ha ! ale wiesz, demokracja u greków to była taka, ze wszyscy rządzący byli co do jednego skorumpowani, kupowanie urzędników i przekupywanie elektoratu chlebem i igrzyskami było zupełnie legalne :))) i dlatego mnie strasznie smieszy, jak kwasniewski mowi, ze podpisuje traktat z unią w kolebce europejskiej demokracji - bo faktycznie ta demokracja millerowa przypomina bardziej starożytną grecką :))

anT
30.04.2003,21:51
kubańczyk: sluchaj, ciezko powiedziec jaki procent... ale sam widzisz... jak ide czasami ulicą i patrze i mysle, ze niektorzy ludzie - menele, dresy i pijaczki mają taki sam głos jak ja, albo ludzie ode mnie mądrzejsi, to naprawde nie uwazam, ze to jest w porządku. nie mowie, ze wszyscy są debile... ale sporo.... taka smutna prawda :|

co do monarchii, to wiesz... władca teoretycznie nie powinien podlegać naciskom jakichś grup - bo jesli zrobiłby coś, co by zaszkodziło jego poddanym, to poddani by go natychmiast pogonili. wiec taki władca ma INTERES w tym, zeby ludziom pod jego rządami się żyło jak najlepiej, bo to jest jego być albo nie być.

a taki miller - czy sie stoi, czy sie lezy... i tak dalej...

a ja tez jestem ciekaw jak to bedzie - czy np. za 300 lat cała demokracja nie bedzie jedynie epizodem w historii, kolejnym, który się nie sprawdził :)

anT
30.04.2003,21:55
epizodem, ktory sie nie sprawdził... tez juz zaczynam pieprzyc od rzeczy, przepraszam, wczoraj zatrułem się grzybami ;]

kubañczy
30.04.2003,22:03
takie samo być albo nie być jak teraz SLD

misia
01.05.2003,13:08
mniej niz zero...

pil.
01.05.2003,13:57
ej, zmeczyuam sie
a poseu kotlinoski z lpr /co naszym sonsiadem jest btw/ ma nr rejestracyjny "ue nie" :))))))))))))))

kasia
01.05.2003,14:04
pilar...na pochod, a nie pogaduszki na forum!
;))


wuodezet
01.05.2003,16:13
hehe byuem na kontrpochodzie :]]]]]] byuo zajebiscie rzutzaluem kefirem w komuchooff heheheeheheh
aaaaaaaaa to lepshe nish gry komputerowe :]

widok kefiru spuywayontzego po 3erwonym transparentzieu jest jednym z najwspanjalshyh widokoof na swietzie :]

MWAHAHAHAHAAHHA

kasia
01.05.2003,16:18
o! to ładnie:))))))))))))))
kefirem hehe....
a policyja?

wuodezet
01.05.2003,17:22
gdzies tam byua ale zanim przyshua to se poshua ;]

anT
01.05.2003,17:24
mihau, jestes miszczem ;]]]]]] jaaaa, takiej czerwonej bolszewickiej mordzie prosto takim wstretnym kefirem !!!! czerwoni do gazu :]]] yeaaaah !!!

pilaaar - powaznie ? ? ? ;]

dwa bloki obok mnie mieszka KALISZ ! podobno fajnie wygląda, jak pompuje rower ! :D

wuodezet
01.05.2003,22:28
MWAHAHAHAHAAHAHAHAHHA

kasia
01.05.2003,22:31
;]]]]]]]]]]

frankis
01.05.2003,22:45
wdoz : a czemu to zrobiles?

wuodezet
01.05.2003,23:53
jak to ? czemu ?

nje rozumjem pytanja.......

frankis
01.05.2003,23:54
czemu poszedles na kontrpochod i rzucales w ludzi propochodu kefirem? pytam o przyczyne. zazwyczaj gdy sie cokolwiek robi ma sie jakas. chyba ze tak po prostu poszedles nie myslac nad tym...

wuodezet
02.05.2003,00:02
bo njeznoshe pochodow, jestem pelen agresji i frustracji jesli chodzi o postkomunistow w tym kraju

nje wjem 3y to tzieu zadowoli ale mnje jakos wystar3yuo

frankis
02.05.2003,00:05
w sensie wystarczyl Ci kefir i nie chciales juz im wpierdolic?

pytam bo przypomnialo mi sie ze w moim miescie pare lat pochod pierwszomajowy zaatakowali jacys pseudobojowkarze z ligi republikanskiej i zaczeli popychac tych staruszkow co tam w wiekszosci szli walic w nich jajkami a w tv pokazywali ze jakis dziadek osaczony wola ze sa bandytami i czemu nie ma tu policji a paru z nich laduje w niego jajkami. dla mnie to byla porazka....

dobranoc :)

pil.
02.05.2003,01:34
wuodecostamnaprauamsie i ie wiedze
gupia akcja, ale taki wiek, winc kumam osso chodzi
ponadto sem najebana :)
byuam na terionskiej imprezie w roli modelki i strasznie fajnie byuo :)))))
chioc nie znosze terionskich impres :))))))
branoc misiaczki kis kis

ant, tak tak , kotlinoski nasz sonsiat
ma syna buraka :D

pil.
02.05.2003,01:36
no i rejestracja tka wuasnie :DD

anT
02.05.2003,11:45
pilaar, jak główka dzisiaj ? ;]

pilaar
02.05.2003,16:20
rewelacyjnie :D

wuodezet
02.05.2003,18:12
frankis: widzish stary ale dwadziescia lat temu jak njeposhedues na pochood to te "stare dziadki" tzie z pratzy wyrzutzali
roownie dobrze te stare dziadki moguy bytz byumi ubekami ktoorzy gnoili akoffcoof za to ze byli akofcami
wjentz njepjerdol mnje tu o starshyh dziadkah bo tzi dziadkowie co chodzom na pochody to stare zagrzybiaue betony komunisty3ne w rogowych okularach ( schemat taki ale coosh)

frankis
02.05.2003,20:13
wdoz: ciekawe skad to wiesz ze "stare dziadki" co biora udzial w pochodzie komukolwiek cos zlego zrobili. zagladales im w metryki? a jesli juz to wszyscy? czyli jak taka odpowiedzialnosc zbiorowa? a moze po prostu maja sentyment do prl podobnie jak prawie polowa polakow jak to wynika z sondazy albo po prostu wyszli sobie na piknik bo byla ladna pogoda i im sie podobalo ze grala orkiestra. to nieistotne co nimi powodowalo. rzucac w jakiegokolwiek starego czlowieka jajkiem ktory z racji wieku nie nawet jak im oddac to zwykle tchorzostwo. ciekawe czy byliby tacy odwazni do swoich rowiesnikow. pozatym co to za pomysly zeby kogokolwiek atakowac na ulicy.

anT
02.05.2003,20:56
a ja nie wiem, z kim sie zgodzic, jesli sypiemy literackimi przykładami, to jam jak rozdarta sosna, hehe ;]

z jednej strony frankis ma racje, że to jest taka odpowiedzialnosc zbiorowa... bo w końcu nie każdy socjalista/komunista przyczyniał sie do istnienia aparatu przemocy i kradziezy za prl, mając swoje poglądy...

...ale z drugiej strony jak widze, co sie za komuny wyprawiało [i czesciowo teraz], to ludzi za to odpowiedzialnych naprawde ma sie ochote powiesic za jaja.... i badz tu człowieku mądry.

a swoją drogą - ktoś kto chodzi na pierwszomajowe pochody i manifestuje swoje przywiazanie do święta pracy, też zbyt mądry nie jest.

okoon
03.05.2003,02:42
jakie kurwa kradzieze za komuny ? to dopiero banda sweterkow z mumii wolnosci czy jak to sie zwalo rozkradla ten piekny kraj
i czemu tkos kto chodzi na pochody ma byc z miejsca idiota?


>>haga dla zydoliberalow z mumii wolnosci <<<


Ochotnicze Rezerwy Milicji Obywatelskiej czuwaja nad ładem i porzadkiem

wuodezet
03.05.2003,12:41
no i z okooniem to yest tak ze njewjadomo 3y raobi podwoynou ironje 3y moowi powaznje ghhhhh

jesli powaznje to moge powiedzietz tylko :PROSBA

jesli dowcip to haahahhahah..

AnT
03.05.2003,12:49
uahahaha, a to sie dopiero uśmiałem...

okoon
03.05.2003,20:50
ant na tyle cie tylko stac , chlopaczku w sweterku z opornikiem ?

drAgOnnNN
03.05.2003,21:11
a ty jaki masz sFeterEk z wedką ?

AnT
03.05.2003,21:30
z krasnają zwiezdą ;]

shau
09.05.2003,08:16
temat umarł, podobnie jak baranina, pewnie ruszyło go sumienie nie wytrzymał psychicznie i sie chopak powiesił
a może zajebały go bojówki drobiarskie

apsara
09.05.2003,09:40
ptasia grypa

nierymek
09.05.2003,09:36
może to i lepiej że umarł, bo niektóre rzeczy tutaj napisane brzmią przerażająco.

wuodezet
09.05.2003,13:03
to ja przeprasham ze zalozyuem od dzis njebede politykowau tu bo to moze wywouatz wojne

kasia
09.05.2003,13:08
shau, a baraniny to Ty sie nie czepiaj:) toz to on z mojego bylego miasta (czy to wolomin byl?) ;DDD


kubañczy
19.05.2003,23:11
no i mamy kolejny smutny rekordzik:

dług publiczny naszego kochanego kraju osiągnął magiczny pu-up 100 mld $ nichybnie deklarujac nas
do listy nielcznych państw za takimi sympatycznymi bagażami

dla lepszego uswiadomienia ogromu tego zjawsika panowie ekonomiści podają że jęsli będziemy spłacać 10 mln zl codziennie (czyli każdy z nas da około 30 gr) to zjamie nam to bagatela 100 lat :))

tylko jak kurwa jak z takim deficytem budżetowym
panie miller idź pan fhuj z takim żartem

wuodezet
22.05.2003,09:58
najnizshy wzrost zadluzenja publi3nego odnotowau rzad buzka.....

drAgOnnNN
22.05.2003,18:18
a myLer musi odejść bo sld go nie chce

drAgOnnNN
22.05.2003,18:18
jako premiERa :))))

di
22.05.2003,22:51
czy ktoś moze oglądał przed chwilą Tygodnik Polityczny Jedynki? Zajebista debata była. Żeby nie rzec awantura ;)
Było o UE, po stronie na NIE siedziała cipcia od kurwików i jakiś koleś z lpr, a po stronie TAK jakas dwójka co ich nie kojarze. W każdym razie prowadzący stracił kontrole nad programem juz w chwile po jego rozpoczęciu, po stronie NIE ciągle gwizdy i transparent z napisem FAŁSZ, hehe.
Wierzcie mi setnie się ubawiłam tymi krzykami.
Tam jest tak, ze wypowiada sie ekspert po każdej rundzie, kurde, przekrzyczeli nawet eksperta ;)
A potem koleś z lpr powiedział, ze jak wejdziemy do UE to będziemy zmuszani do eutanazji i aborcji i małzeństw gejowskich, hihi.
Niezła zabawa była :))))

pil.
22.05.2003,22:58
cipcia od kurwików :)))))))))))))))))
DI, KOCHAM!
programu nie widziauam i chyba nie zauje, bo strasznie mnie z nerw podobne akcje wychodzom
pierdolenie ziomuw giertycha
echyhy

di
22.05.2003,23:02
hehe, no ja to sie pare razy wkurzyłam, jak ci z NIE gwizdali i przerywali tym na TAK.
Ale ogólny bilans programu jest taki, zem sie naładowała nieźle i nawet bym skłonna była wyjść w miasto z niebieskim balonikiem ;)
Naprawde niezła jatka tam była, hehe.
Tylko mi prowadzacego i eksperta szkoda, bo ci z TAK to też chyba niezły ubaw mieli :)

wuodezet
22.05.2003,23:51
boze !


przeciez ja jesten na NIE

di
23.05.2003,07:31
żartujesz wodzinee.
powiedz mi, że żartujesz, plisss.
chcesz pełnić role zaścianka europy?

kasia
23.05.2003,07:44
ja, gdybym mogła głosowac, to tez na NIE.
denerwuje mnie propaganda.


di
23.05.2003,07:50
ciekawa argumentacja..
a propaganda tych na NIE Ci nie przeszkadza?
kiedy ludzie zastraszani są, ze całą ziemie wykupią obcokrajowcy, ze zajmą wszystkie miejsca pracy, ze zaleje nas fala ich produktów?
Przeciez to bzdura..
Propaganda tych na NIE rodzi w ludziach bez wyobraźni ksenofobie.

kasia
23.05.2003,07:58
nie przeszkadzają plakaty ligi polskich rodzin czy czegos tam, bo jest tego duzo mniej niz na tak.
Jak widze w swojej szkole na kazdym korytarzu teksty: "TAK - jestesmy na tak, będzie lepiej!" to mnie szlag tarafia.
Do tego, na lekcjach uczą mnie abym przykonała rodzicow do pojscia na referendum i głosowania oczywiscie na tak.
sorry, ale dla mnie to przegięcie.


pilaar
23.05.2003,11:27
kasiu, dziekujemy zatem bogu, ze nie mozesz guosowac :))

wodzinee, a czemu?

kubañczy
23.05.2003,21:25
hhe di ten program jest cyklem cotygodniowym śledze kazdy odcinek bo mimo wszystko troszkę się ogólników można dowiedzieć

tydzień temu było w desske podzielili program tematycznie na początek prawo później gospodarka a na końcu był desser czyli najlepsza jazda MORALNOSĆ co z moralnościa kochanych katoli z kraju kwitnącej biedy. Taki banałów to jak żyje nie słyszałem była młodzież wszechpolska i LPR
oj działo sie działo rosati dawał od czasu do czadu
no ale bójcie sie ludzie kurwa bójdzie bo jak pchniemy na tak to moralnosci tu nie będzie
za to małażeństwa homoseksauali i same morderstwa i gwałty hheeee
kocham ten krajjj ejjjjjjj

okoon
24.05.2003,00:17
moj pradziadek ktorego zegnalem na lozu smierci powiedzial - Izydorze( tak zwracal sie do mnie na w/w lozu gdy pamiec juz szwankowala) obiecaj mi jedno jak beda chcieli druga jalte zrobic i nas dzies wcielic to glosuj na nie , bo inaczje ojcowizna przepadnie , wiec jestem na NIE

zmyslony
24.05.2003,00:24
to sie pradziadek ucieszy

kasia
24.05.2003,21:18
pill: wiesz co? nawet gdybym mogla nie poszlabym.

:)


dragonnnn
24.05.2003,23:18
i w as juz pojebało:

- euro 7 zybli
itd ..
wam pojebało blachy

alo jestescie z LPR to rozumiem


wuodezet
27.05.2003,14:36
kto pytau dla3ego na NIE
wiec na NIE bo:
unia dazy do rosji i na wschod gdzie naprawde nitz dobrego niema
unia jest rzadzona przez socjalistow ktorzy sou mi najdalshym swiatopogladem jaki istnieje
dzieki rzadom socjalistow niemtzi frantzja jush njemajou za tzo tych emerytor i zasilkow wyplatzatz dlatego shukajou rynku zbytu w rosji ktora to jest zludna bo tych co statz na towary z uni jush je kupujou a reshta to bida ash pish3y
teraz odpowiedze na nastepne pytanie jesli nje unia to co ?
Juz teraz widac ze amerykanie nam pomagajou po iraku i jestem pewien ze jesli nje wejdziemy ( choc i tak wejdziemy) to pomogou nam ( tak jestem proameryakanski i brdziej mi sieu podoba w stanach niz w niem3ech 3y frantzji ) uffff teraz sieu za3nje :DD

nierymek
27.05.2003,18:42
na górę

pilaar
28.05.2003,18:47
wodzinee, pokuciauabym sie z tobo, ale mi sie nie chce :))))
poza tym, ze w polsce za tzo tych emerytor i zasilkow wyplatzatz ;P



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: