Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  no ia iednak znowu o politytze 

wuodezet
18.06.2003,23:20
3ysh Rokita nie jest mis3em ?
Iestem dumny z niego nie wiem dla3ego.
Dla mnie poprostu polityka jest tak wazna
ze iak dzis oglondauem iak pieknie zaganiau millera
a ten gubiu sieu iush we wlasnych klamstwach
to miauem uzy w o3ach
byuem tak potfornie sh3esliwy, ze mhhhhhhhhhhhhhh
;]

di
18.06.2003,23:46
tak tak rokita fajny.
ale nie ma to jak podatek kaktusowy.
bo ja na ten przykład mam 3 kaktusy i ja chętnie je zarejestruje w urzedzie, no bo skoro trzeba.
i ja też bez zastanowienia zapłace za każdego mojego kaktusa po 50 groszy. no bo skoro taka ustawa.
Bo ja prawym obywatelem jetsem i ja uważam że podatki to jest bardzo mądra i potrzebna rzecz. i wogole.
i ja też chetnie zapłace 5 zł za formularz rejestracyjny moich trzech kaktusów.
a jak byłam mała to miałam papużki dwie, czy tez powinnam coś uiścić?

;)

gombek
19.06.2003,00:00
...a jak nie zaplacisz za kaktusy to na Twoj koszt odwioza je do ich ojczyzny...

...a po domu wciaz poniewieraja mi sie papirowe parasolki drinkowe z cooking clashu...

okoon
19.06.2003,00:54
Jan Maria Rokita wlasciwe nazwisko Izaak Goldblum - czlonek lozy piszczelen und knopfen zaciekly wrog polskosci

wuodezet
19.06.2003,01:22
nieeeeeee
okoon proshe tylko nie on
rozumjem sztolcbaum- kwasieniewski
no miller to njeudaje nawet no ale nie rokita

proshe nie psuj mi tego
;]

zsrr
19.06.2003,10:10
/ja tylko na chwilę: okoon, Jan Rokita nie używa już maria/

okoon
19.06.2003,11:26
zapomnailem o operacji zmiany plci

frankis
19.06.2003,12:05
czy rokita nie jest misiem?

pilaar
19.06.2003,23:21
rokita jest straszny
moze i profesjonalista w tym co robi, ale nie znosi sprzeciwu /w czasie kturegos przesuchania jakis swiedek nie chciau odpowiedziec na pytanie, a rokita a la wkurwiony galicyjski/?!/ ojciec ryknou "w tej chwili prosze mi odpowiedziec!" :))))/
dewot i pruderia chodzonca /np jak przepraszau za to ze posuanka beger ma kurwiki i lubi jak kon/
podejrzewam, ze na suowo s e k s sie rumieni i pospiesznie zmienia temat :))))

ja dziekuje :)


ant
20.06.2003,19:47
ja przyjalem taka zasade. ze jak ktos zaczyna jechac na rokite to koncze dyskusje o polytytze ;]

gosc jest swietny, dodatkowo blyszczy przez kompletny debilizm reszty tej nieszczesnej komisji. robi dokladnie to co powinien i nie zaden tam ojciec galicyjski, tylko z tymi czerwonymi pzprowskimi mordami tak trzeba rozmawiac. przeciez oni nie sa tam po to, zeby pogawedzic przy kawce...

...a ze dewot i pruderia. wcale nie. ja tam z pruderia mam niewiele wspolnego, ale jak widze kretynke beger ktora probuje grać taką nowoczesną i oświeconą przebojową kobiete... to naprawde czuje głębokie zażenowanie i widze, jak ktos na moich oczach robi taki obciach. a jak wyobraze sobie beger nie udającą orgazmów, to mam ochote wydalić górą całego WCdonalda, ktorego wlasnie jadlem.... gulp......

mihau, stary komuchu ;]**

wuodezet
22.06.2003,05:02
antek mooyty postpeereloski ministrze :*

gombek
22.06.2003,14:46
jak o polityce to o polityce... ...i prosze, wysilcie swoje glowy i ksiazki adresowe i pomyslcie kto moglby pomoc... ...bo byc moze idzie o zycie czlowieka, nie mowiaz juz o jego godnosci... ....a rzecz o walce z biurokracja w naszym pieknym, kurwa, kraju...

...a wiec:

Poniewaz to sprawa powazna, nie bede upubliczniac danych osobowych, naszego bohatera nazwijmy Janek. Przyjechal do Polski z Rosji w 1995, wystapil o status uchodzcy. Wczesniej mieszkal na Kaukazie, gdzie studiowal i byl czlonkiem zalozycielem oraz tymczasowym prezesem Stowarzyszenia Obrony Praw Czlowieka zajmujacego sie glownie pomoca prawna uchodzcom z Czeczeni podczas pierwszej wojny czeczenskiej. Wladze nie zalegalizowaly stowarzyszenia ale mimo to wspolpracowalo ono miedzy innymi takze z Caritsem i Polska Akcja Humanitarna. Ich praca zostala przerwana aresztowaniami czlonkow, torturami, pacyfikacja dokumentacji przez jednostki kozackie dzialajace w ramach MSW FR. Po pobycie w szpitalu spowodowanym pobiciem podczas przesluchan Janek zwial do Polski. W 1996 roku stwierdzono zaginiecie kilku innych czlonkow Stowarzyszenia. Dodatkowo Janek odmowil sluzby wojskowej sprzeciwiajac sie w ten sposob wojnie czeczenskiej i jeszcze na dodatek jest gejem. Od 1995 roku walczy o status uchodzcy i co krok napotyka kolejne przeszkody, chociaz Wysoki Komisarz Narodow Zjednoczonych ds. Uchodzcow wydal jednoznaczna opinie, ze Jankowi status uchodzcy sie nalezy. W 1999 roku Janek odeslal swoj rosyjski paszport na znak protestu, probowal tez zrzec sie obywatelstwa rosyjskiego. Polskie wladze odmawiaja mu wydania karty tymczasowego pobytu. Nie ma zadnych dokumentow, nie moze wiec nawet z Polski wyjechac gdzies dalej. Janek studiuje, ma stupendium doktoranckie, ma mieszkanie - nie potrzebuje od Polski pieniedzy - wszystko o co walczy to prawo pobytu tutaj. 27 czerwca odbedzie sie posiedzenie NSA w sprawie nadania statusu uchodzcy - to kolejne odwolanie od negatywnych wczesniejszych decyzji.

Mam przed soba plik dokumentow, gdy je czytam nie rozumiem postepowania wojewody warszawskiego, nie rozumiem postepowania Prezeza Urzedu ds Repartiacji i Cudzoziemcow.

Jezeli do 27 czerwca nie uda nam sie zrobic wielkiego szumu mediowego w sprawie Janka wywioza go do Rosji a tam trafi on od razu do wiezienia - w Rosji nie ma mozliwosci zastepczej sluzby wojskowej - za odmowe jest wiezienie. Co jeszcze moze sie przytrafic Jankowi biorac pod uwage jego przeszlosc... nie trzeba chyba mowic. Wszystkie raporty AI potwierdzaja permanentne lamanie praw czlowieka na terenie Federacji Rosyjskiej.

Jezeli mozecie jakos pomoc, macie znajomych dziennikarzy, macie dojscia do Prezydenta RP, nie wiem, cokolwiek, napiszcie do mnie na priv. Podam nr tel. do Janka.

Ja ze swojej strony uruchomilam juz paru znajomych, we wtorek pewnie uda nam sie dotrzec do Kancelarii Prezydenta - ale im wiecej osob bedzie tam uderzac, im wiecej szumu....... i tak dalej.

...dzieki:)





<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: