Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  ...spam... 

gombek
09.09.2003,21:56
ostatnia ambitna stacja radiowa prosi o pomoc. trzeba ja
wsprzec!

Kochani!!!!!!

Zwracam sie do Was z goraca prosba o pomoc w sprawie ratowania
warszawsko-krakowskiego Radia Jazz.
2. wrzesnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Tv odmowila Radiu J.
przedluzenia koncesji - odmowila bez przedstawienia UZASADNIENIA
dot.
takiej
decyzji.
Dotychczasowe czestotliwosci RJ (W-wa 106,8, Krakow 101 FM)
otrzymala
firma Ad.Point, ktora ma juz w W-wie jedna czestotliwosc (94
FM). W ten
sposob
KRRiT chce zniszczyc jedyna lokalna stacje, ktora 24 h nadaje
muzyke
jazzowa
i pobliska jazzowi (etno, funk, elektronika, hip hop, klub
itd.). Stacje,
ktora jest apolityczna,
za to w 100% promujaca kulture i... dobra muzyke.

Na szczescie, po glosowaniu KRRiT, przewodniczaca Danuta Waniek
powiedziala, ze w sprawie pojawily sie "nowe okolicznosci" i
bedzie
zabiegac
o
reasumpcje glosowania. Oznacza to jedno - Radio Jazz ma
szanse!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko jednak wtedy kiedy wstawia sie za Radiem Jazz sluchacze,
sympatycy i nasi przyjaciele.

Wiem, ze nie kazdy z Was slucha RJ, nie kazdy preferuje tego
typu
stylistyke
muzyczna, ale moze ma w sobie tyle dobrej woli aby jednym mailem
poprzec
starania stacji o zachowanie czestotliwosci.

Wystarczy wyslac maila ze slowami poparcia dla RJ na adresy
czlonkow KRRiT:
waniek@krrit.gov.pl, Luczak@krrit.gov.pl,
czarzasty@krrit.gov.pl,
braun@krrit.gov.pl, tgk@krrit.gov.pl, ulicki@krrit.gov.pl,
jaworski@krrit.gov.pl , lozinska@krrit.gov.pl,
sellin@krrit.gov.pl skopiuj i wyslij:

NIE ZAMYKAJCIE RADIA JAZZ!!!
........(podpis)




Z ciekawostek dotyczacych poparcia dla Radia:
- rzecznik KRRiT doniosl, ze odzew ze strony sluchaczy jest
silniejszy i
bardziej zmasowany niz w wykonaniu sl. Radia Maryja
- firma kurierska zaoferowalanam swoje uslugi darmo
- zglosila sie firma prawnicza, ktora - jak wyzej - chce
gratisowo pomoc
Radiu, gdyby potrzebna byla pomoc prawna
- wstawil sie za nami dyrektor jednego z ogolnopolskich bankow,
wysylajac
na adresy czlonkow rady oficjalne pismo (takich ludzi jest
duzo!)
- sluchacze przynosza jedzenie i napoje - lodowka w RJ po raz
pierwszy sie
nie domyka!
- o poparcie dla Radia Jazz zabiega sympatyczna "konkurencja" -
np.
Piotr Makak na atenie swojego Radia. :-))
Radio Jazz ma szanse, jesli jak najwiecej osob je poprze.
Przeslijcie tego maila znajomym i... napiszcie do KRRiT.
Nastawcie czasem 106.8 w W-wie (cala Polska: Cyfra +) - poki
jeszcze
gra...


Dziekuje Wam z calego serca!
Ewa Sródka

frankis
09.09.2003,22:29
no pewnie ze trzeba...

ant
09.09.2003,23:12
gombko, inicjatywa jak najbardziej i w ogole...

ale czy serio uwazasz, ze te maile coś dadzą ? wybacz, ale wybrazam sobie jak jakas menda pokroju ulickiego dostaje mojego maila, po czym mowi do waniek - "zobacz jeszcze jeden jakis upierdliwy frajerek z radia jazz... ty tez to gowno dostalas" ?

kremloff
10.09.2003,00:20

a ja nawet dzis bylam :)
w wcale sie nie przelewa w tej loduffie ;)

lista papierowa byc powinna...
ale nawet w radyju nie ma
dziffne ...

mejle poslane
ant, amnesty tez kretyni?

ant
10.09.2003,00:37
nie... ale nie porownuj amnesty do kilku desperatow wysylajacych maile do tych swirow... jakos srednio w to wierze...

ale pewnie i tak do nich skrobne :P

electro
10.09.2003,03:21
heh..ja to wczoraj wylonczam kompa i wlonczam tifi
telewizja nosi tytul "centruM"
i tam w nocy obraz kamery na zywo usytyuowany gdzies w centrum w wawie
i podpisy
Radio jazz gra
vip security czuwa
hehe
a fajnie gralo radio
tak ze wylonczylem obraz zostawilem dzwiek i tak sobie zasypialem
tszymam kciuki!!!

R1
10.09.2003,09:15
Radio Jazz fajne jest. Tylko co ta akcja może dać? Bo jeśli to nie są oficjalne głosy to nie będą ich wliczać do decyzji. Powiem więcej - będą je z automatu kasować. Poza tym nie jest to rzetelne - jedna osoba może mieć kilka e-maili, a bardzo wiele słuchaczy może ich nie mieć wogóle.

Myślę że tu potrzebna raczej akcja z podpisami tak jak za czasów Radiostacji. Bo teraz Radiostacji nie ma ;P

rZeZniki
10.09.2003,09:46
Aruan nie wiem czy pamietasz ale za czasow ratowania radiostacji krajowa rada uznala ok. tysiaca podpisow, ktore zostaly zebrane przez formularz na stronie. Wystarczylo wydrukowac spis z imiem, nazwiskiem, data urodzenia chyba i ip.

R1
10.09.2003,10:31
Aha, no to może trzeba by zrobić stronę z listą. Napewno jest to dużo lepsze niż wysyłanie maili.

Btw: mam gdzieś jeszcze wypełnione ankiety z podpisami w sprawie rdst :) Miałem już je przekazać jak się okazało że przeszedł wniosek :) Może tylko zmienić "radiostacja" na Radio Jazz? ;P

frankis
10.09.2003,10:51
ant: nie porownuj walki o radio jazz do kilku desperatow wysylajacych maile do tych ...dyktatorow ;p


pilaar
10.09.2003,11:00
melduje, ze posuauam, ale jak r1 sondze, ze kasujom to z miejsca

ant
10.09.2003,12:36
frankis, nie porownuj... nie no, w sumie masz racje... ja nie mowie, ze nie doceniam tej inicjatywy, ale naprawde, wole patrzec realistycznie na sprawe. jesli sie rozkreci jakis konkretny prostest w tej sprawie to na pewno sie dolacze :P

melduje, ze poslalem, ale jak r1 i pilaar sadze., ze kasuja to z miejscaa

a'retzky
10.09.2003,18:50
w naszym skorumpowanym swiatku nawet jesli wyslemy i 50 tysiecy maili, watpie zeby to odnioslo skutek.

1. yawal (obecny wlasciciel) swiety nie jest i gdyby wpuscic jakiegokolwiek audytora do spolki okazaloby sie ze radio gra w zasadzie nie wiadomo czemu. pieniedzy nie bylo nawet na papier do drukarki czy wizytowki, ze o nadajniku, laczach telefonicznych, czy czynszu za lokal nie wspomne. jesli dostana koncesje, i bedzie w radiu panowal taki burdel jak panuje... to ja nie wroze swietlanej przyszlosci JR. nie ze wzgledu na program czy ludzi, ale ze wzgledu na to ze spod mostu, za pomaca dwoch miedzianych kabelkow radia nadawac sie nie da. chyba ze nagle pieniadze skas sie znalazly, bo szefostwo yawalu ograniczylo gre w golfa.

2. ad.point (czytaj tegoalbozeszlotygodniowy wprost) tez ma juz niewielkie szanse na koncesje. biorac pod uwage pewne uklady, wrecz mniejsza niz yawal i obecna ekipa.

3. "Na szczescie, po glosowaniu KRRiT, przewodniczaca Danuta Waniek
powiedziala, ze w sprawie pojawily sie "nowe okolicznosci" i bedzie zabiegac o reasumpcje glosowania. " a te nowe okolicznosci to uswiadomienie sobie (i pewnie pozostalym czlonkom rady) jak bardzo ad.point nabroil.

4. adresy na ktore wysylacie te maile wcale nie sa prywatnymi adresami osob do ktorych piszecie, ba, te osoby nawet ich nie widza. sekretarki maja juz pewnie prikaz aby wiadomosc o tej/zblizonej tresci bezwzglednie eliminowac.

a co mozna? powolac stowarzyszenie/zrzeszenie sluchaczy. tylko warto pamietac ze na rynku medialnym (przy obecnie obowiazujacych regulacjach) zadna stacja, o najzajebistszym programie, nie utrzyma sie bez UMIEJETNEGO zarzadzania. dlatego przy okazji do postulatow potencjalnego zrzeszenia wartoby wpisac postulat zmiany wlasciciela.

zrzeszenie/stowarzyszenie mialoby chyba prawo w jakis sposob oficjalnie reprezentowac sluchaczy przed rada.

i to chyba tyle co mialem w sprawie do powiedzenia.

zsrr
10.09.2003,19:14
kurrrde, a ja nie lubię radia jazz

piLaAr
10.09.2003,21:15
nie o to chodzi czy lubisz czy nie, tylko o to, zeby radia nie zmienili w kolejnom standartowom chujowom pop-papke
amen

kremloff
10.09.2003,21:33

a pilaara Yka ;)

urte :)*

pil.
11.09.2003,11:41
buahahaha, pan sellin jarosuaw do mnie napisau
nie uczyli go w szkole, ze sie imie przed nazwiskiem daje, ot co

zsrr
11.09.2003,17:02
noo, ale mnie nie obchodzi dalszy los tego radia.
i nie zależy mi wcale, zeby w eterze było jeszcze jakieśtam jazz radio...

kremloff? :)*

pilaar
11.09.2003,18:34
z to koniec nosa owszem :)

okoon
11.09.2003,19:54
a czy mozna cos wygrac?


rZeZniki
11.09.2003,22:47
laseczke razy dwa poprosze

gombek
14.09.2003,21:09
...bosheee... co za banda frustratow calkiem jakby kastratow...

...to wlasnie przez takie myslenie jak sie skacze po skali radiowej nie mozna odroznic jednego radia od drugiego, wszytskie napierdalaja to samo...

...jak sellin odpowiedzial, a zrobil to z auomatu, wejdz z automatem w dyskusje... ...warto:)))

a'retzky
14.09.2003,21:38
gomb... a weszlas z tym automatem w dyskusje?

jakie efekty?

jesli jazzradio dostanie w koncu koncesje bedzie to i tak efekt ukladu a nie dzielnej walki z ciemnogrodem garstki swirnietych sluchaczy.



gombek
15.09.2003,11:43
...wez ty aretzky idz sie pochlastac...
...sucha bulka najlepiej...

pilaar
15.09.2003,11:45
gombek miszcz!

kremloff
15.09.2003,12:04

:))))

wez Ty jojo walnij 999 wpisuff i poczekaj na areckiego na pewno tu zlozy swoj podpis ;)

gombek
15.09.2003,12:11
a teraz z innej beczki:

http://petition.eurolinux.org/index_html?LANG=en

wlazcie i sie podpisujcie i dystrybuujcie:)))

a'retzky
15.09.2003,21:08
gom>> to podobno ja jestem naiwnym idealistom, pffffffffffffffffff....

kremi>> a moze tym razem tobie zostawie ta przyjemnosc?

kubañczy
15.09.2003,21:06
a tu opis do gombkowej beczki (jakby kto jecze nie czytau albo po engliszu nie bardzo lubi) :-)))

http://polityka.onet.pl/162,1130608,1,0,2416-2003-35,artykul.html

a'retzky
15.09.2003,21:11
gom i kremi, poza tym chcialbym zobaczyc wasza odpowiedz na to co napisalem kilka postow wyzej, prawda w oczy kole?

to ze wlasciciele sa zlodziejami, to dajmy im koncesje raz jeszcze itd?

czemu do konkursu nie wlaczyla sie jakas inna ekipa?

jaka mamy gwarancje ze nawet po przyznaniu koncesji obecni prowadzacy radio nei zostana wywaleni na bruk a radio nei zostanie przeformatowane na pop-jazzowa papke?

moze ja sie myle, ale w wolnych mediach to teraz jest tak ze szefem nie jest redaktor naczelny tylko wlasciciel... tak wiec to ze bedziemy bronili yawalu, nie oznacza ze bronimy formuly radia. oznacza ze bronimy wlasciciela, ktory jest spolka niejasna, z niejasna sytuacja finansowa, niekoniecznie przynoszaca zyski, majaca w swojej historii romans z 4media odpowiedzialnymi za rozpierdolenie zycia i parawa i gospodarki.

odpowiedzcie mi moje drogie wojowniczki, bo ja nie jestem przekonany czy to dobra droga.

/aby uprzedzic oskarzenia ktore moga pojawic sie za chwile, z CR media i ad.pointem nie mam poki co nic wspolnego i nie zamierzam miec. na razie bo niewiem jak sie koleje zycia potocza/

kremloff
15.09.2003,21:48

chlopcze nie wzywaj imienia Prawdy na daremno...

dla Twojego dobrego piaru nie wchodze w kolejne dyskusje chyba ze mnie zirytujesz jak Cisie juz raz udalo [temat nastji zeby nie bylo]...ale to sie na szczescie baaaaardzo zadko zdarza baaaaardzo
nie obawiaj sie..

duzo madrosic Ci zycze i pogody ducha
/tak oto kremloff zakonczyla jakiekolwiek dywagacje z aretzkim/

a'retzky
15.09.2003,21:59
hmmmm... dla mojego dobrego piaru... ciekawe ciekawe...

szkoda tylko ze nie chcesz sie ustosunkowac do tych kilku faktow ktore sam obejrzalem, ktorych ie dowiedzialem i o ktorych wiem, tylko zyjesz fantazjami i chwiejna rownowaga tego co widzisz w chwili obecnej.

dla dobra calej sprawy ja (a byc moze nie tylko ja) chcialbym poznac twoje zdanie na temat powyzszy i twoj stosunek do slow w dwoch postach ktore sa powyzej.

gombek
16.09.2003,11:14
...nie fajne zwierze co wlasne gniazdo kala...

gombek
16.09.2003,11:17
...gydby jazzradio gralo tak jak gralo wciaz wyrywal bys panny to haslo "jestem dj'em"...

...jutro bede miala sucha pietke od chleba, moge Ci podrzucic mejlem...

okoon
16.09.2003,16:41
aretzky jakis ty kurwa zabawny hi hi hi krol salonow

a'retzky
16.09.2003,19:03
konstruktywna dyskusja widze :/

gombek
17.09.2003,01:02
...a nie mozesz zauwazyc, ze po prostu nikomu nie chce sie z Toba dyskutowac?

/jak zauwazysz to pomysl/przemysl dlaczego i moze wtedy zrozumiesz o sso biega/

a'retzky
17.09.2003,12:11
tak tak...

...szkoda tylko ze nawet w takiej sprawie przedkladasz emocje wlasne nad merytoryka...

i bynajmniej nie probuje dysklutowac z toba po to zeby
zyskac sympatie, chwale i powszechne uwielbienie.

jesli myslisz ze nie wiem o co chodzi to jestes w bledzie. ale mnie chyba nie chce sie na ten temat dyskutowac.

milo w kazdym razie ze dowiedzialem sie, ze wyrywam laski na radio. o tym nichuja nie wiedzialem, ale dzieki ze otworzylas mi oczy. moze teraz zaczne. bo w sumie to nieglupi pomysl. na prawde nieglupi...

apsara
17.09.2003,12:18
a' :na wiadomości ekonomiczne podryw gwarantowany ;P

nierymek
17.09.2003,12:34
zapracowałeś sobie aretzky dość skutecznie na to, by nie chciano z tobą dyskutować...

kubañczy
17.09.2003,12:37
najlepsze laski wyrywa się na cotygodniowe komentarz WIG-20 abo poranne raporty futures
no apotem to juszz tyklo analiza techniczna i penetracja rynku :-PPP

zsrr
17.09.2003,18:00
połowa abstynentów zapracowała sobie na to, by nie chciano dyskutować z nimi.

a'retzky
17.09.2003,18:28
kubanczy!!!!!!!

(ale sie okaze)

mezza
17.09.2003,19:35
roman muodkowski jusz sie nie moze opedzic od lasek.. teraz czas na areckiego :)

ant
17.09.2003,19:50
wooow, ale kwasy sie tu przelewają... az przykro czytac... powraca stara, kultywowana niegdys moda na zalatwianie swoich prywatnych spraw, pretensji i kompleksow publicznie ?

jakis nowy reality show ? :P mozna obstawiac kto sie z kim przespi ?

apsara
17.09.2003,20:26
exhibicjonizm w narodzie rośnie

a'retzky
17.09.2003,21:38
mezz... tja. wszystkie bankierki sa jego :)

ant... wspomnij wczorajsza rozmowe naszom ;]

ant
17.09.2003,22:42
nie no dobra... ja wiem, ale jesli wszystkie jady są publiczne, to ja sie bede z tego smial rowniez publicznie :P

gombek
17.09.2003,23:30
...aretzky, o czym mam z Toba dyskutowac w temacie Twoj dawny pracodawca jesli nie umiesz zachowac podstawowej zasady dobrego wychowania polegajacej na tym, ze o tych, z ktorymi sie cos wspolnie robilo i przez jakis czas sie dobrze bawilo (bo przeca nie szlo tu o kase) nie gada sie zle publicznie??????????

...gdyby to przeczytal jakis Twoj pracodawca to pownien Cie na zbity ryj wywalic natychmiast...

...i nie zalatwiam tu zadnych prywatnych spraw bo takowych z aretzkim nie posiadam, widzielismy sie raz przez ulamek sekundy i tyla...

...po prostu nie podoba mi sie ton jego wypowiedzi (niezaleznie od tego czy ma racje czy nie) i defetyzm...

...co do merytoryki to sie juz wypowiedzilam wklejajac tu mejla dotyczacego jazzradia, i chuj mnie obchodzi ile gdzie jest kasy... jesli obecny wlasciciel po dostaniu koncesji zaczalby puszczac papke i nie pozwalalby na wolnosc slowa (patrz texty dj roku np) to tez zaczelabym protestowac i rzucac w niego jajkami...

...simple as that...

/wezta mnie teraz ukrzyzujta, o!/
//juz 10 lat temu spiewalam, ze jestem chrystusem XX wieku to moge byc i XXI:)))))//

a'retzky
17.09.2003,23:39
gombka.

1. ton moich wypowiedzi ma zmniejszyc choc troche hurraoptymizm. mialo byc pieknie, pieknie nie jest, w gruncie rzeczy nie bylo i nie bedzie.

2. abstrahujac od tego czy moj pracodawca to przeczyta czy nie - fakty niedostepne publicznej opinii sa w tym co napisalem w mniejszosci. chyba tylko zamilowanie wlascicieli do gry w golfa. to ze wlasciciele sa zlodziejami - wystarczy obejrzec sobie "jsane i klarowne" raporty roczne spolki gieldowej yawal. wystarczy przejrzec zapisy KRSu. wystarczy... pomyslec i poskladac fakty.

3. bardzo bym chcial zeby mozna bylo prowadzic radio w polsce z piesnia "chuj mnie obchodzi ile gdzie jest kasy... " jesli szacunkowy koszt prowadzenia stacji radiowej w wawie to 2 mln zl rocznie. przypomnij sobie od czego zaczela sie chryja z radiostacja - bo o ile mnie pamiec nie myli to wlasnie od sporego zadluzenia. historia lubi sie powtarzac, nie?

ant
17.09.2003,23:47
gombko, ja to wszystko rozumiem, ale nie uwazasz, ze takie rzeczy na forum sa niepotrzbne ?

ja tu oczywiscie nikogo nie bronie, po zadnej stronie nie jestem, bo nie wiem co na temat tych sporów sądzic nie mam zamiaru sie mieszac...

ale jakos dziwnie nagle są takie naloty huzia na józia, kilku na jednego... dziwne... szczegolnie ze w moim skromnym przypadku tez towarzystwo wykazywalo tu podobne tendencje, ale po prostu olalem...

nic no, kloccie sie dalej, ja mam to szczescie, ze nie biore w tym udzialu, ale naprawde, zupelnie bezstronnie mowie, ze szkoda mi to czytac.... szkoda was...

gombek
18.09.2003,09:25
...aretzky... ...a Ty wciaz nic nie rozumiesz...

:(((((

a'retzky
18.09.2003,15:43
nie. gupi jezdem inie rozumiem.

ryszak
23.09.2003,18:15
aniechwcholerewylacza...niechwszystkowcholerewylacza...pieknie bedzie

filipowna
23.09.2003,23:11
"pieniedzy nie bylo nawet na papier do drukarki czy wizytowki, ze o nadajniku, laczach telefonicznych, czy czynszu za lokal nie wspomne. "

na szczęście na identyfikatory sie znalazly

_______________________________________
tylko mi nie odpisuj


ant dyplomato, daj se luz jak sobie dorosli chca pokwasic to twoje biadolenie nic nie zmieni


pilaar
23.09.2003,23:28
zwuaszcza, ze wymysla problemy /ant/


a'retzky
23.09.2003,23:38
nie moge sie powstrzymac, moja muzo, ptysiu z kremem, zeby cio nie odpisac...

bo to bylo tak: wizytowki, czy papier do drukarki leza w gestii wlasciciela.

a identyfikatora to nawet nie widzialas i do dnia dzisiejszego nie wiesz czy czasem nie byla to fantazja pijanego hulaja. takze sie odpierdol :*

kremloff
23.09.2003,23:44

ale milo...



ant
23.09.2003,23:46
filipowna, to na razie wy biadolicie na siebie wzajemnie... ja nie mieszam sie w te dziwaczne uklady, tylko patrze na to z góry i dobrotliwie sie usmiecham.

a tak baj de uej to dorosłość nie ma nic wspólnego z wiekiem, jak widać...

a'retzky
23.09.2003,23:52
ant, tak po cichu ci powiem ze podobno doroslosc jest mierzona iloscia wypalonego zielska...

...ale co nam o tym wiedziec. piaskownica czeka.

pilaar
24.09.2003,00:16
ekhem

a'retzky
24.09.2003,00:20
co pil, emeryturka :P?

ant
24.09.2003,00:21
zielska ? hm... mam tsy latka, tsy i pol, kto idzie na blanta sie udoroslic ? :P

kremloff
24.09.2003,00:28

www.oldskul.wireland.org

ochach



a'retzky
24.09.2003,00:31
modrzewiowe pole?

ant
24.09.2003,00:32
kremloff, w sensie, ze tam jest to samo ? :P

filipowna
24.09.2003,18:25
ant przestan patrzec z góry boo spadniesz

poza tym mozesz garba dostac



ant
24.09.2003,22:33
hehehe... bede musial przemyslec... pff..

a jesli juz mowimy o chorobach, to czy warto niszczyc sobie nerwy i nabawiać sie niestrawnosci przez takie dyskusje ? :P

a'retzky
24.09.2003,23:33
wszystko dla helicobacter pyroli.

ant
25.09.2003,01:44
helicopter tune, zajebisty numer ~!~

filipowna
25.09.2003,16:32
ant widze ze ze swych wysokosci dojrzales nawet to, jakie choroby ukladu pokarmowego nas drecza!


a'retzky
25.09.2003,18:24
ty, ant za co ona cie tak nie lubi?

kubañczy
26.09.2003,13:19




ALE SPAM !!! :D






gombek
07.10.2003,13:48
...i co aretzky? bedziesz przez nastepnych siedem lat usmiechal sie nieszczerze do swojego bylego pracodawcy?
;pppppp

...jazz radio dostalo koncesje, tak oglosila dzis Rada Radiofoniczna...

...a wiec jest zycie na wschodzie:)))))))))))))

/i moze nawet oplaca sie czasami hura optymizm i slanie mejli do automatow, i podpisywanie listow i wspolne imprezowanie i fokkle:)/

gombka
07.10.2003,13:50
...ant, zapomnialam Ci kiedys napisac, ze to nie do mnie pretensje prosze tylko do aretzkiego, ktory wjechal na mnie za huraoptymizm i zaczal wywlekac skojarzone przez siebie fakty dotyczace spolki bedacej wlascicielem jazzradia...

...akcja zupelnie byla nie na miejscu i bez sensu... ...stad moj lekki wkurw... ...bo jak ktos tak lubi skrzydla podcinac jak aretzky to niech idzie do szkoly pracowac na kubie...

ant
07.10.2003,16:06
gombko ? jakie pretensje ? ja sie absolutnie od tych przezabawnych ukladow trzymam z daleka i dzieki temu nie musze miec do nikogo pretenzji... wiec luzik niezmienny... :P

a'retzky
07.10.2003,17:44
a ja sie powstrzymam od komentarza...

a teraz pytanie dnia gom:

jaka byla przyczyna przyznania koncesji i jaki wplyw mialy wasze mejle?

oficjalna przyczyne reasumpcji znam (nie domniemuje), faktycznej sie domyslam.

ale juz czekam na doniesienia jakie to odzew mial kolosalne znaczenie podczas powtornego glosowania...

ant
07.10.2003,18:15
3 grosze: hm... z jednej strony to ja tez do tego podchodzilem racjonalnie i sadzilem, ze moimi mailami ktos bedzie sobie wirtualnie podcierał tylek, ale jak ostatnio miala miejsce podobna akcja nt opodatkowania internetu vatem to wszelkich kompetentnych osob przyszlo ponad 100 tysiecy maili i ponoc mialo to znaczenie spore. a przynajmniej takie, ze media ten fakt odnotowaly.

tylko radio jazz to sprawa o wiele mniej szeroka i wplywowa nic internet... ale nic, zostawiam was samych na ringu ;]

gombek
07.10.2003,19:20
...aretzky: nie interesuje mnie oficjalna, nieoficjalna,, podstolowa, lozkowa ani zadna inna przyczyna przyznania tej koncesji... ciesze sie, ze jest i obserwuje ramowke...

...myslalam, ze ja jestem megasceptykiem tudziez pesymista ale Ty bijesz mnaie na glowe miliard razy... wpolczuje Twoim dzieciom... hej, przeciez Ty masz dwadziesciakilka lat, co nie? a moze mniej... dlaczego nie umiesz sie cieszyc? dlaczego nie pozwalasz sobie na marzenia? dlaczego nie chcesz zyc pelnia zycia doswiadczajac wszystkiego co ma do zaoferowania, nawet jesli sa to mgliste mzonki? nie pisze tego bo chce Ci dopierdolic, nie chce bo po co... po prostu chcialabym wiedziec... bo jest mi to zupelnie obce, a lubie poznawac to czego nie znam:)

a'retzky
07.10.2003,21:13
moze dlatego ze zbyt wiele marzen, planow i obietnic sie nie spelnia, a ja wole byc milo rozczarowany niz zawiedziony.

a to czy zyje w pelni... czy nie... to chyba mnie nie znasz... to nie ma nic ze soba wspolnego... trust me...

gombek
07.10.2003,21:28
...wiekszosc moich na szczescie sie spelnia, moze dlatego, ze w nie wierze... ale i tak dzieki za odpowiedz:)

...a wspolnego ma bardzow wiele, doszlam do tego po 32 latach zycia... i to wlasnie w zyciu jest zajebiste:) trust me:)

...bez over...

a'retzky
07.10.2003,22:01
over&out znaczy sie

kremloff
08.10.2003,00:32

a moje zycie jest kurwa zajebiste


ja nic z tego nie kumam
gdzie tu spawiedliwosc
ale sie ciesze jak czeski gibon :)

phoebe
08.10.2003,14:18
czeski gibon?? to w czehah som gibony ??? czy tio cytat z pupendo? ;]

nierymek
08.10.2003,15:08
w czechach gibony są całkiem tanie i całkiem dobre.

pilaar
08.10.2003,15:38
w sumie byu taki czas w moim zyciu, chyba ze 2 lata trwau, kiedy wokle zadnych marzen nie miauam i byuam podogdzona z rzeczywistosciom, acz zrezygnowana
to ad gombek
jak spowrotem zaczeuam miec marzenia to sie jeszcze gorzej zrobiuo, bessssensu :))))))

kremloff
08.10.2003,16:02

co innego marzenia co innego roszczenia psze panstwa :)

phoe, moim marzeniem jest bycie next lajf gibonem...
a czesi maja tyle do tego co 2 czeskie filmy jednego dnia i troszke alko :)

i piekny wieczor :)

kremloff
08.10.2003,16:24

choc moj ojciec od dziecka mawial ze marzenia to majom kobiety i dzieci a mezczyzni plany ktore realzujom

ja swoje marzenia realizuje :)


a Kalwerk w krk dzis....no marzylo misie...ale ide na wff wiec i tak zle nie jest ;)

filipowna
08.10.2003,20:16
"dlaczego nie umiesz sie cieszyc? dlaczego nie pozwalasz sobie na marzenia? dlaczego nie chcesz zyc pelnia zycia doswiadczajac wszystkiego co ma do zaoferowania, nawet jesli sa to mgliste mzonki? "

gombek a moze niektorych po prostu cieszy np. rujnowanie czyichs marzen, mglistych mrzonek i psucie radosci?
tez tego nie rozumiem, ale niestety musialam uwierzyc, ze tacy ludzie sa.
dostalam tego bezposredni dowod
no i coz robic, uwierzylam




a'retzky
08.10.2003,20:22
"rujnowanie czyichs marzen, mglistych mrzonek i psucie radosci?"

nie jestesmy czasem przewrazliwieni?

nierymek
08.10.2003,20:27
aretzky: gdzie ty tu masz przewrażliwienie?

pilaar
08.10.2003,20:34
no kiedys radosc zepsues jednej osobie + mglistom mrzonke + marzenie /ze tak powiem/

pilaar
08.10.2003,20:36
kreml: z tymi planami to cos na rzeczy jest
bo plany sie realizuje, a marzenia niby sie majom same speunic, albo i nie
i faceci moze berdziej wytrwali som w osionganiu swoich pragnien
choc nie sem pewna czy to kwestia pci, raczej charakteru jednostki
dauo mi to do myslenia w kazdym razie :))

a'retzky
08.10.2003,22:44
nierymek: w skali marzen, radosci, mglistych mrzonek, i skali irracjonalnosci reakcji na maly kamyczek rzucony przeze mnie do ogrodka.

coz, jacy kraj tacy terrorysci i jakie forum takie marzenia...

kremloff
08.10.2003,22:57

:)) buahaha
niesamowity jestes arecki :))

pilara ciesze sie ze dzieki mnie myslisz ;)
cos mi bart o jakiejs posadzie gadal
tak?
Ty juz w london czy jak to jest?

ant
08.10.2003,23:01
[goscinnie spod stolu: czy ktos tu komukolwiek zrujnowal marzenia ? az mi sie nie chce wierzyc:P]

nierymek
08.10.2003,23:01
aretzky: i kto tu jest przewrażliwiony? też znam kilka takich osób, o których pisze fili - istnieją tacy. co nie znaczy, że to musi być o Tobie od razu.

kremloff
08.10.2003,23:03

buhhh :))))))))))))))))))))))
loff U
bedzie kolega nie bedzie?

nierymek
08.10.2003,23:06
kolega będzie. choć na chwilę, ale wpadnę na pewno. toteż dopisz mnie do tej listy za dychię ;)

kremloff
08.10.2003,23:20

omatko to ja sie czuje jak pani wychowawzyni wywolujaca niesfornego ucznia do tablicy ;p

sieciesze :)

kremloff
08.10.2003,23:21

dla mnie zawsze pozostaniesz BUHHem chlopcze ;)
wiec wiesz na kogo wskaujesz lista pt "po dychu"

nierymek
08.10.2003,23:31
na buhha wpadnę hehe

kremloff
08.10.2003,23:32

tylko na zewnetrznej bo dym bedzie ;p

pilaar
09.10.2003,07:55
kremll ;pp
nie w london zaden london mam tu suj syf i nara nic ponadto
a bart co? first i hear, ze tak ujme :))
ide na komisa zara :)))))
(jak boga kocham nic nie umiem :)))))))))))))

filipowna
09.10.2003,12:21
to sie nazywa skrajny egocentryzm
czy kazda moja wypowiedz musi byc o tobie gwiazdo?

kremloff
09.10.2003,12:32

:))))
nastja bo niebawem pomysle ze on Ci jakiego bejbisa szczelil...
;)


a'retzky
09.10.2003,12:27
hmmm... przepraszam, zle odebralem...

ale popatrz jaki to zbieg okolicznosci, dwie wypowiedzi pod moja wpisujesz sie zjadliwie ty... na ten sam temat...

parafrazujac rzecznika rzadu:

niektorym wszystko kojarzy sie z sexem, a innym z pewnym wydarzeniem z pewnego tematu...

...patrzac wstecz na pewne twoje wypowiedzi publiczne i nie... mam chyba prawo przyjac na wlasna piers kazdy zawoalowany nawet atak na tym forum...

...jesli nie, powinienem chyba to przyjac jako forme wyciagniecia reki do mej skromnej osoby - ale niezbyt wierze, ze jest to mozliwe.

...jesli jednak jest tak jak to zrozumialem, a ty tylko wycfujesz sie z tego co napisalas, to gratuluje, droga do polityki stoi przed toba otworem. masz realna szanse skonczyc na stanowisku szefa gabinetu politycznego jakiejs waznej persony...

kremloff
09.10.2003,13:10

wiecej areckiego!!
;))

a'retzky
09.10.2003,13:19
fakju :P

pilaar
09.10.2003,13:38
arecki na papieza!

/bede sie w piekle smazyc za to, wiem wiem ;ppp/

gombek
09.10.2003,15:20
...aretzky, odczep sie od MOICH kropek!!!!!!!

:)

kremloff
09.10.2003,15:30

ja chce beyora!!!!

gombek
09.10.2003,15:41
...ja teeeezzzzz!!!!

a'retzky
09.10.2003,20:53
gombka
....twoich kropek? twoich kropek?

a patent unii jewropejskiej na nie masz?

kremloff
10.10.2003,00:28

... arecki czep sie moich DUZYCH liter przy zwrotach typu Twoich/Tobie/Ci...

proszszsz proszszsz proszszsz ;)))

gombek
10.10.2003,07:43
...mam iso tysiacpiecsetstodziewiecset;)))))

a'retzky
10.10.2003,10:14
...gom pokasz... :)))))))

a'retzky
10.10.2003,10:16
...a tak wogle czepcie sie mojej literki "a"...
opatentowana! :)))))

marten
10.10.2003,14:24
a'chuj stym

filipowna
10.10.2003,19:41
jak to mówią uderz w stól a nożyce się odezwą
najwyraźniej pan a'chuj [marten toz to pieknie :]]], wiem ze niespecjalnie..;))] czuje sie jednak winny jesli takie slowa przypisuje do siebie...

kremloffku a fuj!takie mysli po twej głowinie...

drAgOnnNN
10.10.2003,20:09
nie czytałem ale jest cos niemiło wiec propozycjA moja jest taka skasujcie (wszyscy) liczniki nienawisci do drugich z forum i zacznijcie wszystko od nowa :)

gombek
10.10.2003,20:26
...alez tu sie zrobilo baaardzo milo;)))))))

/aretzky, pokaze jak mi brat pozwoli a brat dba o moja dobrom opinie;)))))/

a'retzky
10.10.2003,23:22
dobrom opinie, czy dobry piar gom ;]

kremloff
11.10.2003,00:39

brat, o piar
ja o opinie
styka?

gombek
11.10.2003,09:25
:))))

...sie widzim, sie bawim:))))

dragonnnn
11.10.2003,16:55
hej hej tra lala

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk

dragonnnn
07.03.2004,00:01
jgvh,lhgv,hgkljhglk



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: