Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  ...siaua baba mak... 

kremloff
17.09.2003,17:14

http://www.szustoff.art.pl/

zapraszam :)

kubañczy
17.09.2003,20:30
buterfly - sooooo sweet

pare oryginalnych kompozycji


/fciąż mam bertranda w głowie , lubie portret/

fajne to :-)))


kubañczy
17.09.2003,20:40
lakoniczine, subiektywnie oczy wiście


nierymek
17.09.2003,22:38
rewa, koleżanko :)

di
18.09.2003,08:01
o stara..
super!
piękne!


Krzyszt0f
18.09.2003,08:04
sensacja!

R1
18.09.2003,08:40
Jest pare fajnych fotek.
Nie jestem krytykiem fotografi więc mogę sie mylić, ale odnoszę wrażenie że niektóre zdjęcia są oryginalne gdyż nie są robione przez wieloletniego, znudzonego, artystycznie poprawnego forografa, ale przez kogoś kto szuka czegoś choćby odrobinę interesującego w zwykłym świecie. Dziwnie to ująłem, ale raczej miała być pozytywna uwaga. Przykładowo zaciemnione wnętrze zwykłego pociągu a zza szyby wyglądająca twarz aktora w 4-oscarowym filmie. Środki tak proste, tak codzienne, ale w tym zestawieniu intrygujące. Albo dla przykładu "sztuka ulicy" (to zdjęcie nawiasem mówiąc osobiście bym wyciął, bo troszeczke psuje nastrój stworzony innymi zdjęciami a i kompozycja nie jest najlepsza).
Osobiście dział horizon podoba mi się najbardziej - po prostu lubię ładne, nie wyidealizowane obrazki. Świetny jest roof_top_sunset.

Przy okazji zapraszam do galerii moich zdjęć:
http://onephoto.net/portfolio.php3?id_autora=4594

pilaar
18.09.2003,10:06
kremloff, piekne!

zoa
18.09.2003,12:34
szustoff musisz miec na stronie kontakt do siebie

zoa
18.09.2003,12:34
R1

masz strasznie pocztowkowe zdjecia!!!

R1
18.09.2003,13:36
zoa: taaaaaak, które? ;P

mateosh
18.09.2003,16:40
ten tego... http://fotoblog.undaar.art.pl :DD

kremloff
18.09.2003,21:34

kuba, foto czy Mika?
;)
juz jednemu zadwalam takie pytanie ;)

buhszku, jaka rewa? nie ma foto z rewy a w sumi mialam jakie jedno ciekawsze...

di :)*

krzys, besss przesadyzmu, proszszszsz ;)

r1, allle jasssda :) to moja pierwsza "recenzja"
:))))))))))
buhahaha
sory ze taki wybuch, ale teoretycznie powinnam to robic po mych studjes ;)

pilarra :)*

zoffijo, popacz uffaznije dziecinko ;p
a znajdziesz i to baaardzo Uadne foto :) o modelu nie muffie ;)



kremloff
18.09.2003,22:22

dobra pocztuffka nie jest zUa...
choc ja w inna strone robie



kremloff
18.09.2003,22:26

mateo cudo te stronice czaskasz :)
jak sie dorobie to se profesjonal portfolio [taki do opylania] szczele i zatrudnie kolege, git?
:)

kremloff
19.09.2003,00:01

Niedziela, 21 wrzesnia 2003, godz 21.00

Fabryka Trzciny, Centrum Artystyczne, ul. Otwocka 14, wstep wolny
Dla wszystkich zainteresowanych bezplatny autobus o godz. 20.30
spod Galerii Raster, ul. Hoza 42 m.8

non-fiction game

Manuela Mitterhuber we wspolpracy z Jackiem Staniszewskim,
Maciem Morettim i Pawlem Dunin-Wasowiczem

"I love you .... I really love you.... I love you" - czy nie sa
to slowa, na ktore z utesknieniem czekamy...? ktore maja
zaspokoic nasze pragnienie akceptacji, suwerennosci i
porozumienia z drugim czlowiekiem? Ale co sie dzieje, kiedy
nasze pozadanie nie zostaje zaspokojone, a jeszcze bardziej sie
poglebia? Jezeli jest to oklamywanie samego siebie? Jezeli to
zaburzenia w odbiorze wrazen? Efekt odbicia lustrzanego?

Instalacje dzwiekowa z wykorzystaniem wideo mozna ogladac od 22
do 29 wrzesnia w godz. 15.00 - 20.00

Impreza w ramach Festiwalu "Warszawska Jesien"

ja ide :)

ant
19.09.2003,00:13
co do zdjęć, to ja uwazam, ze mateo wymiata, ale malo sie udziela...

kremlowe foti ciekawe, ale jakos tak... mimo, iż czesto koncentrujesz sie na czlowieku to malo tam zycia... jakos tak czasami sie oglada je, jak zycie przez szybe... cos takiego...

co do aruana -> zdjecia mi sie podobają... prawda, ze ujęcia troche pocztowkowe, ale ja bym tego nie uznał za wadę, tylko za taki styl. a to, ze wiekszosc pocztowek w kioskach to kicz, to moze sie zle kojarzyc...

no ;]

kremloff
19.09.2003,00:51

ant, co to znaczy "jakos tak czasami sie oglada je, jak zycie przez szybe... "?
serio pytam...
co by konstruktywnie bylo ;)

ale juz spac ide
dobranoc :)


nierymek
19.09.2003,01:29
kremloff: no że rewelacja w sensie ;)

drAgOnnNN
19.09.2003,07:51
(,")
<( )>
,,JL

R1
19.09.2003,08:38
Wchodząc na drogę filozowania ;) to też mógłbym zapytać czy życie czasami nie wygląda jak pocztówka? ;)

A tak bardziej serio to mam sporo zdjęć, zupełnie nie pocztówkowych którymi chciałbym się pochwalić, ale nie są to zdjęcia do wysłania na onephoto.net - po prostu musiał bym wysłać serię ok 10 zdjęć bo są powiązane tematycznie. Są to głównie poszukiwania wolności ale i symertii w architekturze blokowisk. Nie, nie szukam zdjęć klatek, wszystkie zdjęcia pokazują niebo, a blok jest tylko jakby hmm... odskocznią, z której do niego można się wybić.

Hm... muszę kupić sobie jakąś domenkę i zamieścić ich troche.

R1
19.09.2003,08:45
Co do zdjęć Mateo, hm... nie przeglądałem ich jeszcze wszystkich ale faktycznie są bardzo ładne. Ale wydaje mi się - możecie się zgodzić lub nie, że poza tym że są ładne dodatkowym czynnikiem atrakcyjności jest ich prezentacja w fantastycznym flash'u. Sam to robiłeś Mateo? Myślę że jeżeli by oceiać obiektywnie fotografie to trzeba by wszystkie obedrzeć z "opakowania" bo często cukierek smakuje lepiej jak jest w ładnym papierku :)

kubañczy
19.09.2003,09:40
nie wiem jak temu drugiemu ale mnie fota, której waznym elementem jest ta urodziwa pani :)

/intryguje mnie zagięta w nagarstku dłoń ?
nie rozgryzłem ułożenia ciała , obracałem zdjęciem we wszystkie strony i nie czaje jednej sprawy(jakaś trzecia ręka, noga- (tajemnica uśmiechu monalizy), czy tam za nią jest jeszcze ktoś?

a co do innych fot to miałbym pytania techniczne ale to już kiedy indziej
moshe na autorskiej wystawie pzdr!!!!!!11;-)

kremloff
19.09.2003,10:56

kuba :))))
Mika ma to do siebie iz elektyryzuje pewien typ panuff ;)
hehe :)

nikogo z nia nie bylo :) jest sama :)
foto przed porannymi lekcjami rosyjskiego..

porzadnej wystawy nie bedzie bo ja kasy nie mam na powiekszenia
choc moze pare fotow powiesze w offie w pazdzierniku
ale misie nieche...
wiec pytaj teraz :)


ant
19.09.2003,11:04
r1, to wrzucaj fotki... ponoc w domenie glt.pl są jakies bardzo konkretne i przyjazne opcje zamieszczania fotek...

...a co do mateo, to racja, ze zdjecia nalezaloby omawiac bez opakowania jako zwykle jotpegi, ale z drugjei strony koncepcja strony i zdjecia i design sa nierozlaczne jako jeden projekt. mi sie tam podoba...

kremloff
19.09.2003,11:34

ant, pytanie bylo
tylko przez konstruktywna krytyke czlowiek rozwija sie wiec ja czekam :)

zoa
19.09.2003,13:18
kremloff o pocztowkowych zdjeciach mowilam do R1 a nie do ciebie:) twoje takie na są wogole
ja tylko mowilam ze nie ma do ciebie kontaktu na stronie

kremloff
19.09.2003,13:28

:)
ja tez o pocztuffkach tak ffokle ;)

r1, wrzuc normalne foty...


pilaar
19.09.2003,14:41
o, ja tesz uwazam, ze mateo wymiata, ale malo sie udziela!
mateo, udzielaj sie!


okoon
19.09.2003,16:13
oh ah oh ah oh ah oh ah jakie piękne te zdjecia oh ah oh ah oh ah oh ah


R1
19.09.2003,16:21
Podstawowa różnica pomiędzy Mateo i Okoonem jest taka że:
- Mateo wymiata
- Okoon wymiotuje

(;

zoa
19.09.2003,17:52
a R1 sie spala

kubañczy
19.09.2003,18:37
"Mika ma to do siebie iz elektryzuje pewien typ panuff "
hee być może i tak jest
choć na innej focie już tak nie elektryzuje
ale to jest właśnie czar fotografi.
Białe gładkie prześcieradło
Naturalna, delikatna, pogrążona we śnie twarz zupełnie bez emocji, bez pozy, ciało w pozycji embrionalnej,
qrde każdego ranka przychodzimy na świat ---- &#61514; NARODZINY MOTYLA &#61514;


ant
19.09.2003,19:53
aaa, kremlowe... no wiec mialem na mysli to, ze niektore zdjecia, mimo, ze duzo na nich ludzi sa jakies takie marwe... bez zycia... nie wiem, moze takie tez byloz amierzenie, ale czasem za bardzo mi sie to kojarzy z designem typu national geographic... nie zeby oni mieli zle zdjecia, ale jakos wolalbym ludzi w bardziej spontanicznych sytuacjach...

no powiedzmy, ze cos takiego :P

mateosh
20.09.2003,01:55
mialem cos napisac, ale przyokazji niepamieania swego haseuka , to mi zjadlo caly dlugi post , napisze pozniej :}

mateosh
20.09.2003,01:55
no dobra, napisze :)

o oprawie zdjec - w galerii czy innej wystawie - kolor scian jak i ich faktura , oraz dodddtaki jak np wygodne czerowne kanapuy , ew zamieshone przeszkadzajki - jak np napierdalajace po oczach reflektory nie pozwalajace pa3ec centralnie w zdjecie (w pkinnie "blow up" , chujowe to bylo strasznie , a jak sie potem dowiedziuem takmialobyc :)... no wiec generalnie zgubilem watek zdania , ale powiedziec chcialem ze wszytko co naokolo zdjecia bardzo wazne jest w jego prezentacji , bo naczaco wplywa na odbioor

i tak wlasnie nie pozwalam ogladac undaarowych zdjec bez 20pixelowej biauej ramki (cien mozna pominac,ale ramka musiec byc ! :)

atak bajdeuej to mam kuopot - kciaubym undaarowe zdjecia przeniesc na jakoms fizycznie namacalnou formeu , a ze sistkie one strikte pod monitor z poczatku byly planowane , to lepszych rozdzilczosciowo odpowiednikow nie maja :( no i kompresja jpg , przy wydruku artefakty kompresji wyjdou na pewno. a sam rozmar.. fotki maja 500px na 500px , w 150dpi to da 7x7cm, 150dpi marnie... ale jeszcze znosnie ... nie ? :P

mateosh
20.09.2003,02:03
tak - ja tez mam problemy ze zrozumieniem tego mojego wpisu , ale jest 2:06am , a ja nad kartonem z ouffkiem slecze i szkice 6cianoof pierdolonych robie , jestem usprawiedliwiony wiec :}

mateosh
20.09.2003,02:03
tak - ja tez mam problemy ze zrozumieniem tego mojego wpisu , ale jest 2:06am , a ja nad kartonem z ouffkiem slecze i szkice 6cianoof pierdolonych robie , jestem usprawiedliwiony wiec :}

mateosh
20.09.2003,02:06
pierdolony majkrosoft ... IE kurdebalanz :} to moze jeszcze tak kilka razy , ok ?

tak - ja tez mam problemy ze zrozumieniem tego mojego wpisu , ale jest 2:06am , a ja nad kartonem z ouffkiem slecze i szkice 6cianoof pierdolonych robie , jestem usprawiedliwiony wiec :}

tak - ja tez mam problemy ze zrozumieniem tego mojego wpisu , ale jest 2:06am , a ja nad kartonem z ouffkiem slecze i szkice 6cianoof pierdolonych robie , jestem usprawiedliwiony wiec :}

tak - ja tez mam problemy ze zrozumieniem tego mojego wpisu , ale jest 2:06am , a ja nad kartonem z ouffkiem slecze i szkice 6cianoof pierdolonych robie , jestem usprawiedliwiony wiec :}

;)

malo sie udzielam podobono , to sie teraz naudzielam na kilka tyogdni do pshodu :}

ant
20.09.2003,03:40
mateo, teraz wrocilem z imprezy zbetoniony jak 150 i nareszcie cie rozumiem :P

zsrr
20.09.2003,11:31
mateo, uspokuj się :))

kremloff
20.09.2003,11:27

ant, taki komplement to nielada gradtka ;p
[za bardzo mi sie to kojarzy z designem typu national geographic... ]

nie, niczego nie zamierzam jak robie foty...swiat tka na mnie patrzy a ja tylko migam...


mateo, ja wrocilma o 4:30 ale tera juz Cie nie rozumiem ;p

zoa
20.09.2003,14:00
a ja was wszystkich rozumie bo nigdzie sie nie szlajam po nocach -chyba ze po nastepny kubq herbalu zeby nie zasnąc nad notatkami( a tak naprawde to sciema bo robie wszyteko zeby sie nie uczyc-np.teraz zeby sie nie uczyc weszlam na abstyneto zeby poczytac ..o FOTOGRAFII i o forumowiczach

zoa
20.09.2003,14:00
a ja was wszystkich rozumiem bo nigdzie sie nie szlajam po nocach -chyba ze po nastepny kubq herbalu zeby nie zasnąc nad notatkami( a tak naprawde to sciema bo robie wszyteko zeby sie nie uczyc-np.teraz zeby sie nie uczyc weszlam na abstyneto zeby poczytac ..o FOTOGRAFII i o forumowiczach

zoa
20.09.2003,14:06
oups sory ale to nie wina jak to powiedzial mateo mikrosoftu ale mja bo chcialam dodac jedną literke :/

a co powiecie na

dagirl.net

(-by unco)

kremloff
20.09.2003,14:09

komputer
ja nie lubie

a Ty masz chyba pytania na gadu panienko

mateosh
20.09.2003,14:12
unco to jest miszcz :) pjepshony dizajner z NY :PP tylko kurde (mam nadzieje ze tego nie czyta) - imo jak ktos dostatecznie opanuje 3dstudio(czy jakie inne) to takie wygibasy trzaskac moze w 10 minut :} (+czas renderingu ;)

mateosh
20.09.2003,14:14
upz , error , teraz juz nie ma wygibasow...

zoa
20.09.2003,14:20
sa ale musisz :

dagirl.net/1
/2
dodac
unko to mistrz tylko ten jesienny nastruj mnie niepokoi:)


firre.com

ant
21.09.2003,21:05
firre.com -> wspaniała...

od siebie dorzuce -> www.microbians.com <-

ant
21.09.2003,21:09
bylbym zapomnial...

www.differenthuman.com

gombek
15.10.2003,08:43
...a ja niesmialo, tak sie podlacze bo przeca nowego tematu zakladac nie bede...

...no i rycerzowi mazutowemu i bratu wielkie dzieki bo ja z technologia to na bakier jestem:)

www.yoyo.art.pl

okoon
15.10.2003,09:45
czy chodzi tu o rycerza niepokalanej ?

kremloff
15.10.2003,11:32

error



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: