Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  "Papież nie odmówi przyjęcia pokojowej nagrody Nobla" 

piLaar
01.10.2003,11:00
tytuu zaczerpniety z onetu. otuz papiez oswiadczyu, ze nie odmuwi, choc jeszcze nagrody nie dostau.
co to za tekst wokle?!
btw co papiez uczyniu konkretnego w obronie pokoju?
co to za nagroda wokle, skora nawet terrorysci jom dostajom? /nie muwie o papiezu tera :D/

uhh. am sory, poprosty postac papieza mi sie przejadua cokolwiek i ciekawam co wy na to :/

ant
01.10.2003,12:03
hehe... to chyba jeszcze lepszy numer niz wałęsa z tytułem doktora [honoris causa] =]]]]

Krzyszt0f
01.10.2003,13:19
ja tez nie odmowie

R1
01.10.2003,13:29
Zadzwonie do papieża, zapytam o co chodzi.

marten
01.10.2003,14:40
nie odmoowi... wow... ja tym bardziej gdzie podac nr konta?

pilaar
01.10.2003,15:06
och, sie moja wiadomosc zdezaktualizowaua :(
4 nowe jusz po niej wejsc zdonzyuy i to na piersze miejsce :D
/kocham Polskie/


kubañczy
01.10.2003,17:01
ja mam dokladnie the same odczucia jak ty pil plus coś tam dodatkowo :))))
nie mogę nie potrafię nie dam rady znieść już ani jedenj informacji o tym czlowieku. o jego zdrowiu o tym czy pierdnął sobie dziś rano ,czy nie i czy mocono smierdziało czy też rozeszło szybko po opsałych komnatach wtykańskich pałacy
Kim on do diaska jest wrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!
Za jaki pokój za siedzenie na dupie i modlenie sie do huj wie czego, za pisanie listów do wałdnych tego świata.
i tylko jedno i to samo w koło
papież modlił się dzis za tych i tamtych
papież poswiecił dziś tych i tamtych
papież w swym orędziło potępił to i tamto
papież czuję sie dzislepiej
papież nie czuje sie dzis lepiej
papież papież papież papież papież papież papież papież co za pojebani ludzie
TEN Człowiek powinien juz dawno dać sobie spokój jest starym zniszczonym przez wiek człowiekiem lepiej dla niego jak odpocznie gdzieś w konciku sceny polityczno duchowej i powoli delektuje się schyłkiem swego życia
nie mam nic do papieża traktuję go na równi z każdym innym człowiekiem i również nie uwazam go za nadzwyczajną postać w naszej marnej ludzkiej histroyi
choć z drugiej rtrony jak na papierza to dość rozsądny i prawy facet w prównaniu ze swoimi poprzednikami.

kubañczy
01.10.2003,17:30
Moja ojczyzna walczy o pokój
Mój rząd walczy o pokój
Nasza armia walczy o pokój
Więc ja też walczę o pokój
Kościół walczy o pokój
Szkoła walczy o pokój
Monar walczy o pokój
Więc ja też walczę o pokój
Jan Paweł walczy o pokój
Dżordżu walczy o pokój
Władek walczy o pokój
Więc ja też walczę o pokój
Wszyscy walczą o pokój
... aż się leje krew


pilaar
01.10.2003,17:48
kuban ole! :))
na wiencej nara nie mam czasu

BART, bonc uaskaw sie szarpnonc na polemike na forum zamiast przysyuac mnie irytujonce esemesy, ot co

baku
01.10.2003,17:54
kubańczyk chyba nie stałeś nigdy bliżej papieża niż koło własnego telewizora ... człowiek ma wielką moc ...
należy mu się wielki szacunek za to co robi ... że nie siedzi ... na dupie i obżera się owocami moża śródziemnego ... tylko działa ... wiadomo, ze pielgrzymka nie rozbroji armi ... ale daje ludziom nadzieje ... a to kaliber dużo wiekszy niż 44 ....

i należy mu się ta nagroda .... !

a to że media opisują jego każde piernięcie .. to nie jego wina .... moim zdaniem to zwykłe urządzanie sobie igrzysk na jego fizycznej niedołężności ... "a może się potknie, a może się poślini, a może dzis nie piernie ... " ... tania sensacja ...

a przede wszystkim szacunek bo jest polakiem ... dobrym polakiem ...


baku
01.10.2003,18:18
a tak wogóle to ...

dzisiaj dostałem list od papierza ... pisze, że jestem niezły ....
dzisiaj dostałem list od papierza ... pisze, że we mnie wierzy ....


filipowna
01.10.2003,18:25
a ja mam do niego szacunek, za to, ze wspieral Polaczkow w ciezkich chwilach i co tu duzo nie mówic gdyby nie on, pewnie bysmy dzis po rusku wszyscy napierdalali

pomimo ze reprezentuje instytucje ktorej nie popieram i nie szanuje
pomimo ze w Afryce gdzie głod i rozpacz mówi ze srodki antykoncepcyjne są be
pomimo ze narobił świętych za wszystkie czasy, bo "taki maly taki duży może świetym być HEJ!"

nie jego wina ze Polaczki interpretuja jego słowa jak chca
nie jego wina ze babcie maja jobla na jego punkcie

i mysle ze nagrode powinien dostac
jelsi tylko bedzie w stanie ja odebrac...

a co do czynów w obronie pokoju, to jak mnie sie wydaje robi w tym kierunku bardzo duzo : jest pierwszym papiezem ktory spotkal sie z arabami
stara sie pojednac zwasnione narody [zawsze, a jego glos znaczy duzo]

ogolnie wykorzystuje swoja pozycje najlepiej jak moze [z wyjatkiem wspomnianych akcji w Afryce]

frankis
01.10.2003,20:08
W Rabce wolą 1 Maja od Jana Pawła II
http://www1.gazeta.pl/krakow/1,35798,1698936.html

ps. za chwile 'czesc tereska' w tvp1

ant
01.10.2003,20:50
a dla mnie z tym papiezem to jest przeginka. ja rozumiem, ze masom jego fanów jest potrzebny kult jednostki... rozumiem ze polakom zagubionym w tym nowym drapieżnym swiecie jest potrzebny ktos taki... ale naprawde, z osoby papieza robi sie istny cyrk, ciekaw jestem kiedy beda sprzedawane relikwie... ale jak widac kościół rzęzi w posadach, skoro potrzeba az tak silnego cyrku wokol niego...

a co do dzialalnosci i tego za co ma dostac nagrode to ja sie pytam - gdzie i co ? czy ma byc nobelek za to, ze "wspiera psychicznie" polakow i jest z nimi "w ciezkich chwilach" ??? co to znaczy ze stara sie pojednac zwasnione narody ? jakie podejmuje dzialania ? pielgrzymki ? fasadowe, dyplomatyczne rozmowy z przywodcami krajow ?


ni ni ni... mnie to nie przekonuje... na dodatek w obecnym stanie zdrowia mi po prostu czlowieka szkoda, bo robi sie z tego zenada... przykro to pisac...

kubañczy
01.10.2003,21:01
olllle pilar...:)))

baku chyba nigdy nie stałeś bardzo blisko telewizora w sobotni wieczór z Polsatem człowieku ale MOC wrażeń
(masz rację nigdy nie stałem blisko PAPY a raczej jego samochodziku z klatką.)
i za co ta nagroda jakieś szczegóły proszę ?
za wyzanwanie miłości to my kademu probnoszczowi możemy taka zapodać

Co to wogóle za słowa Baku ???
a przede wszystkim szacunek bo jest polakiem ... dobrym polakiem ...
co przez to rozumiesz???



My wspanaili Polacy katolicy wyrozumiali tolerancyjni mamy obraz naszego wieliego dobrego ojca świetgego który czyni takie rzeczy o których innym wielkim ludzoim niepolkkomm tylko się
śniło. Zmanipulowani przez media jego wizerunkiem przekoloryzowanym obdażamy go jakiąś nadzwyczajną mocą
CHORE POWTARZAM CHORE


Podczas którejś tam X nadzwyczajnej pilgrzymki papieża do Polski kiedy to na Krakowskich błoniach zebrało się setki tysieci wiernych polaków miałem okazje zamieszkiwać przez pwien czas przepiękne tereny Szkocji.
Gdy dzień przed przybyciem papieza zadzwoniłem do brata opowiedział mi że cały Kraków sparaliżowany a świat z zaciekwieniem przygląda się wizycie Ojca w Polsce. I cóż i ja pragnac zobaczyć ten szał miłosci właczyłem głowne wydanie telewizji angielskiej i nic, 10 minut nic 20 minut nic
huja ich to obchodziło dla nich to nie było żadne wydarzenie któremu warto by poświęcić choćby 2 minutki były za to niusy z pola golfowego.


nigdzie w moim wpise nie pisze o jakim kolweik barku sazacunku więc nie wiem co śie tak wszyscy tego czepili

mam za to do tego człowieka kilka poważnych zastrzeżeń co do innych istotnych spraw ale o tym nie teraz bo to dużo by ppisać.

Krzyszt0f
01.10.2003,23:07
JP II niezly jest

zrobil kawal niezlej roboty w posoborowym kierunku, jako pierwszy papa zaczal jezdzic po swiecie i olal noszenie go pod baldachimem

ale przegial jesli chodzi o ilosc beatyfikacji, kanonizacji oraz ma troche niezdrowego hopla na punkcie maryjnym

a'retzky
01.10.2003,23:56
a co do walesy, to nie wiem czy wiecie, ale reuters i DPA podaly dzisiaj niusa, ze gdanskie lotnisko rebiechowo ma dostac imie lecha walesy.

agencje wspomiaja niesmialo ze bylby to pierwszy przypadke nadania lotnisku imienia osoby zyjacej...

phoebe
02.10.2003,00:02
z iinnej becczki:


Papież trzepnął w kalendarz. Idzie do nieba i staje przed niebieskimi wrotami.
Puka. Otwiera się małe okienko a w nim święty Piotr.
- Kto tam
- Papież
- Czego ?
- Jak to ? Chcę wejść.
- Sec . Sprawdzę na liście.
Mija pare chwil...
- Papież? Nie ma Papieża na liście. Nie możesz wejść.
- Jak to kobieta tekkich obyczajów nie ma? Byłem papieżem na ziemi !!. Sprawdź.
Może Jan Paweł II jest na liście...
Mija znów chwila...
- Hmmm. Nie ma.
- A Karol Wojtyła ?
- ......... Nie ma
- To jakiś cyrk. Papieża nie ma na liście ? Zapiżdżaj po szefa !!!
Mija znów chwila... Schodzi Jezus.
- Tak słucham ? O co chodzi ?
- Byłem papieżem na ziemi, CHCĘ WEJŚĆ DO NIEBA !
- Papież, Jan Paweł II, Karol Wojtyła ?? Hmmm nie ma na liście... Nie możesz
wejść.
- To niemożliwe. To niemożliwe. Zaraz zwariuje...
Wtedy Jezus:
- Spokojnie Karol. Jesteś w ukrytej kamerze ....



kremloff
02.10.2003,17:04

nastja, i Ty masz kobiety tyle lat ile masz...
dzisssa rispekcik mloda damo :)

kremloff
02.10.2003,17:08
nastja, i Ty masz kobieto tyle lat ile masz...

kubañczy
02.10.2003,19:49
hemmm phoebe przypomniałaś mi tym dofcipem ciekawą ostanio zasłyszaną teorję

occo chodzi? drodzy wierzący okazuje się jednak że i na tym ostatecznym sądzie gdzie to nas mają w górę albo w dół, wystąpi podział na równych i równiejszych.
Skąd takie załozenia zapytacie zapewne?

Otóż ogladając w ostatnią niedzielę program "Jerozolima -brama niebios" (w ramach cylku program. dok)dowiedziałem się że nasze ostateczne rozgrzeszenie nastąpi w miejscu świętości największej, gdzie to wszystko miało swój ppoczątek a gdzie wyznawcy wileu róznych religi spotykają się na codzień- JEROZOLIMA

(a dokładnie o góra oliwna ;-) )

majetni żydzi z całego świata przygotowuja się pieczołowice na ten moment płacąc po 30 tyś dolarów za 3 metry kwadratowe miejsca na (na swe prochy) górze skąd jak niesie przekaz do nieba njalepsza droga.

NAjlepsza? tak najlepsza. Otóż wszystko jak już pisałem rozegra się właśnie tam, tam stanie każdy z nas byz porozmawiać z tym jedynym sprawiedliwym. I jak głosi przekaz prawdziwy z najprawdziwszych Ci którzy będą na miejscu zostaną od ręki szybko i sprawnie obsłużeni ,kiedy to sędzia bedzie w dobrym porannym humorze, wypoczęty i uśmiechnięty. Natomiast inni jak np Anglicy będą musieli pokonac tysiące kilometrów i gdy po mozolnym marszu dotrą na miejsce, zbawca umęczony i rozdrażniony masowym rozrachunkiem dusz, oraz tą jakże kurwa nudną robotą może okazać się niedość przyjazny iby powiedzieć nawet tak !

:))))

piLaar
02.10.2003,21:41
otusz tak
nie czytauam wszystkiego, co napisane
mnie papiez nie przeszkadza, moge sie zgodzic, ze ma wielka moc
fantastycznie, ze jezdzi po swiecie i daje ludziom radosc

przeszkadza mi, co sie z niego robi w tym kraju
ze o papiezu muwi sie na poczontku wszystkich wiadomosci
ze budujom pomniki i nazywajom ulice i szkouy
ze ludzie sie modlom DO TYCH POMNIKUW, a przeciez nie jest bogiem <!!!>

okej, to wszystko wina zdewociauych polaczkuw, ale ON NA TO POZWALA
pozwlala na ulice nazwane swoim imieniem i na swojom statue w kazdej gminie
i na to, ze sie modlom masy do jego wizerunku

to mi sie przepraszam bardzo kojarzy z pychom;
i w tym samym stylu jest owa zgoda na przyjencie nobla
/u can kill me now ;pp/

pilAAr
02.10.2003,21:41
filipowna: stara sie pojednac zwasnione narody [zawsze, a jego glos znaczy duzo]

kilo znaczy jego guos, sie strasznie busz z blerem przejeli zanim do iraku wpadli
i w izraelu tesz sie bardzo przejmujom i w czeczenii sie przejmowali i wszedzie :))*

a'retzky
02.10.2003,22:18
pilaar, to jeszcze pojedz to studiennikow, gdzie jest pomnik papieza schodzacego z lodzi, do suwalk do kompleksu pokamedulskiego, gdzie plywa statek, na ktorym w '99 papiez plywal, na stateczku sprzedaja kremowki papieskie...

jak to moj przewodnik (stary komunista i antychryst, ale kochany komunista i antychryst) okreslil: kosciol to jedna z najlepiej zarzadzanych organizacji biznesowych na swiecie, z fenomenalnie wykreowana marka.

tenze sam czlowiek zapowiedzial jedno: po smierci JPII w polsce zaobserwujemy masowe odwrocenie sie od kosciola i popularyzacje idei libertynskich. pozywiom, uwidim, ale tak czuje ze sporo moze sie ziscic.

okoon
02.10.2003,22:29
to juz chyba nadchodzi wczoraj mużina widzialem na ulicy
ola boga!!!

zoa
02.10.2003,23:37
steruja wami media i powinniscie dobrze o tym wiedziec
szczescia dla wszystkich wystarczy -spokojnie
pozdro ;*


a'retzky
03.10.2003,00:11
zoa> niesmialo zaprotestuje ;)

ant
03.10.2003,06:42
zoa, to fajnie, ze tylko tobą nie sterują, zazdroszcze w sumie, jak ty to robisz ? ;]

kubañczy
03.10.2003,07:08
siedzi za sterem a jak;-)

pil tatu ma dużą moc jeźdi po świecie i też daje ludziom radość


pilaar
03.10.2003,08:32
zoa, prawdziwa szczensciara z ciebie, ze znasz prawde obiawionom ;))
kuban ;ppp :)))))))

kremloff
03.10.2003,10:52

hehe :)
kolejna fajna laska ;)
jedziesz?

a'retzky
03.10.2003,19:31
slyszalem dzisiaj probke audycji przygotowywanej na okoliczosc smierci papieza...

...i przez ladna godzine nie moglem sie pozbierac...

...podobno przy pierwszym czytaniu serwisu lektorka poryczala sie...

...dziewczyna spisujaca niusy chciala wyjsc z niusrumu podczas emisji prbnego reportazu...

ale chyba to dobrze ze takie rzeczy powstaja zaczasu. mimo dwuznacznie moralnego aspektu wyprzedzenie z jakim tworzone sa te materialy pozwoli na potraktowanie problemu z nalezyta powaga, dystansem, klasa. przygotowane na szybko moga tylko splaszczyc caly temat... /oczywiscie - istnieje tez watek podannia niusa w atrakcyjnej oprawie nie pozniej niz konkurencja, pewnie rownie wazny jak poruszony wyzej.../

ant
03.10.2003,19:45
okurde.... sorry, ale dla mnie to jest juz ostre przegięcie...

ja rozumiem, ze koles jest juz schorowany, niepelnosprawny i jednym slowem ledwo zipie... ale chowac go za zycia ??? geeeez... nie wiem, jak on moze zniesc to, jak wszyscy naokolo mowia o jego smierci, jak jego najblizsi wspolpracownicy tylko obstawiają kto bedzie nastepny po nim, bo on "juz i tak dlugo nie pociagnie", jak w gazetach czyta, ze lekarze specjalnie zle go leczą, zeby go wykonczyc (tak, dla mnie to jest tez jakis horror ! ale debata byla - miedzy polityką i przegladem powszechnym bodajze)...

...a tu jeszcze kręcą próbne wiadomosci... CHORY pomysl...

chyba pojde sobie wybrac trumne i kupic garnitur do kompletu bo i tak zdechne, wczesniej czy pozniej... he ?

kremloff
03.10.2003,20:06

ant, ale pamietaj wczesniej zaprosic abstynetow na stype, oka?


pilaar
03.10.2003,20:15
tak, kolejna fajna laska, jade
pom,arancza

ant
03.10.2003,22:13
kremloff... w sumie mi to bedzie wtedy wisialo kto przyjdzie, wiec zapraszam wszystkich :P

ant
03.10.2003,22:14
nawet tych, ktorzy mnie najbardziej nie lubią, a co mi tam, niech mają satysfakcje ;]

dragonnnn
03.10.2003,22:38
miler był U jana PaFła 2 dziś ::
majaąc tak hujowe wyniki w sondazach pewniw stwierdził ze jak sie z jankiem pokaze to mu podskoczą wyniki ale palant z tego milera

ant
04.10.2003,03:24
palili blanty !

nierymek
04.10.2003,10:40
dragonnn: a co można powiedzieć o Papieżu, który spotyka się z Millerem, żeby temu podskoczyły słupki?

mezza
04.10.2003,15:23
http://info.onet.pl/808881,69,item.html

drAgOnnNN
05.10.2003,11:12
oni oby dwa wygladaja jak po blantach

a'retzky
05.10.2003,11:32
dragonnnnn, co paliues ;]?

dragonnnn
05.10.2003,11:40
vołgi

a'retzky
05.10.2003,17:53
nie rup tego wieucej

dragonnnn
06.10.2003,22:57
nierymek jemu juz chyba nic nie podskakjuje i nie podszkoczy

nierymek
06.10.2003,23:17
ale komu?

drAgOnnNN
06.10.2003,23:18
jankowi

nierymek
06.10.2003,23:22
no to po co spotyka się z Millerem?

drAgOnnNN
06.10.2003,23:27
on nie wie skim sie spotyka bo mu to planuja on tylko kiwa glowa i cos tam mowi pod nosem

drAgOnnNN
06.10.2003,23:28
czaS na spanIe wiec dobranoc

phoebe
06.10.2003,23:31
dlaczego rosol je sie z makaronem ?

a'retzky
06.10.2003,23:33
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

phoebe
06.10.2003,23:38
a nie z ryzem albo jakas transgeniczna forma posrednia???

nierymek
06.10.2003,23:37
phoebe: niekoniecznie trzeba z makaronem. można też z kołdunami.

nierymek
06.10.2003,23:43
poza tym można jeść jeszcze rosół z kury i rosół z cielęciny.

ant
06.10.2003,23:43
kluseczki wy moje :***

phoebe
06.10.2003,23:58
bo stwierdzilam ze to cholernie niewygodne te dlugie kluski som zesz dzis mi takieh parenascie z powprotem ladowalo w zupie z hukiem storpedownym nastepnie przez krople rosolku / przepysznego zreszta/ ladujacyh
a-poza talerzem
b-na mojej bluzce
c-gdzies w oklicah twarzy

wszytskie odpowiedzi prawidlowe

no i tak jest za kazdym razem :(

a'retzky
07.10.2003,00:11
polecam malma krajanki. idealnie krotkie i smaczne ;]

ant
07.10.2003,00:19
aretzky, phi... to tak jak z wlosami... krotkie praktyczniejsze i mniej ukladania, ale dlugie do pasa za to jakie piekne..... mmm....


phoebe, twoj bol egzystencjalny kłuje mnie w serce tak, jakbym codziennie jadł rosol... trzymaj sie dziewczyno :***

a'retzky
07.10.2003,00:38
nie wiedzialem ze makaron rosolowy ma byc piekny...

...ale coz, nwy dzien, nowa wiedza...

dragonnnn
07.10.2003,08:23
rosOU ni dA SIE jeść i juz :0

pilaar
07.10.2003,15:11
spierdalac wszyscy!!!!

rozjebywacze tematuw ;pppp

shadow
07.10.2003,15:31
....z notatnika historyka........
W latach dwudziestych jeszcze stosunkowo niewielu upatrywalo w Hitlerze odpowiedniego kandydatana przywódce i "wybawce" Niemiec. Miał on pozniej, w 1936 roku, wyznac, ze w latach 1919-1923 "nie myslal o niczym innym jak dokonaniu zamachu stanu". staral sie rozpaczliwie wzniecac uliczna rewolte, przemawiajac na wiecach publicznych o "zbrodniarzach z Wersalu",pomstujac za niegodziwosc nalozenia na Niemcy kontrybucji wojennych i wzywajac do zmazania "narodowej hanby".Wspomnial rowniez o wrogach wewnetrznych-Zydach,marksistach,bolszewikach.Ostry kryzys walutowy w Niemczech pozbawil oszczednosci miliony obywateli, a Hitler byl zdecydowany wyzyskac to dla wlasnych celow.Zaczal organizowac wlasne bojowki niezaleznie od Reichsweh, czyli stutysiecznej armii republiki weimarskiej.Zywil jednak przeswiadczenie,iz jesli dokona przewrotu,armia nie wystapi przeciwko niemu.9 listopada 1923 roku sympatycy ruchu narodowo-socjalistycznego zebrali sie w gmachu Ministerstwa Wojny, oczekujac na przybycie Hitlera. Jednakze policja zatrzymala pochod nazistow.Uzyto broni. czlowiek, idacy u boku Hitlera, padl od kuli, a Hermann Goering-juz wowczas wierny giermek przyszlego wodza-zostal ranny w noge. Ani narod, ani armia nie opowiedzialy sie czynnie za puczystami. Przynajmniej jeszcze nie wtedy.
Hitler zostal skazany na piec lat wiezienia. W rzeczywistosci odzyskal wolnosc juz po dziewieciu miesiacach( w trakcie ktorych zdazyl podyktowac Mein Kampf Rudolfowi Hessowi). To skrocenie wyroku bylo niewatpliwie dziejowa pomylka, za ktora mialy zaplacic Niemcy i caly swiat.

szafir
07.10.2003,15:51
oftopicowo

dlaczego w temacie aruana(http://www.abstynenci.org/forum/posts.php?id=1913390013) jest taka dziwna data i godzina?

ja tez tak kce

a'retzky
10.10.2003,12:01
on topikowo

and now 4 an ironic twist...

papiez byc moze nie odmowi przyjecia nagrody, ale przynajmiej w tym roku nikt mu jej nie da.



drAgOnnNN
10.10.2003,12:02
HaMStfo i HUJ :)

di
10.10.2003,19:23
do przyszłego roku papież moze nie dożyć..
szkoda, dobry człowiek,
ale wszak armia nagrode przyznająca to ponoc protestanci.. ;)

kremloff
11.10.2003,01:25

ale to "zawod" Papieza dbanie o pokuj...

nierymek
11.10.2003,03:35
kremloff: ale tak samo przecież na przykład zawodem fizyków jest bycie fizykiem, więc to słaby argument.

tak czy tak, uważam, że dobrze się stało.

pilaar
11.10.2003,11:43
ano.

apsara
11.10.2003,12:25
/nie czytając całego tematu/

też bym nie dała papieżowi nobla chociażby z czystej złośliwości w stosunku do dziennikarskiej szopki pt. papież i prawie-jego nagroda

zsrr
11.10.2003,12:39
oczywiscie, że nie.

a tak btw ktoś moze mi wymienic co on własciwie takiego zrobił dla pokoju?

drAgOnnNN
11.10.2003,16:43
wiem takie RzeCzy o papIerZu ze włosy sie jeża ale nie napisze ....

a'retzky
11.10.2003,16:46
zsrr> licza sie intencje nie skutki...

apsara
11.10.2003,16:51
a': dobrymi chęciami piekło wybrukowane :]

dragonnnn
11.10.2003,16:52
sutki ?

jakie sutki ?

drAgOnnNN
11.10.2003,16:53
ave foruM

zsrr
12.10.2003,12:35
aretzky: to miał być zart czy na serio?

pilaar
12.10.2003,13:56
jak serio to gorzej
nie uznaje intencji, tylko skutki :)

zsrr
12.10.2003,13:59
no właśnie.

zresztą jeśli ma to tak wyglądac to niech papiez da se spokuj. i wszysy będą szczęsliwi.

zsrr
12.10.2003,14:03
spokoj znaczy

pilaar
12.10.2003,14:18
muwie ogulnie, nie o papiezu :)*

a'retzky
12.10.2003,18:49
a ja zastanawiam sie czy ";]" jest tak trudno zrozumialym symbolem ;]

zsrr
12.10.2003,18:52
pilaar: to ja nie wiem kiedy Ty mowisz naprawdę, a kiedy nie :/

a, jest.


pilaar
12.10.2003,18:59
e? nie kumam :)

kubañczy
12.10.2003,21:55
oj droga pil ja ci to jush wszystko wytłumacze no więc jeśli to jest forma bez treści to nie ma to waloru obiektywności, no więc jest to formalizm. I to jest groźne, ale formalizm jest jeszcze groźny dlatego, że jak nie ma tam treści, to po prostu można tam sobie podkładać różne treści i może nawet takie, które by nam tu nie odpowiadały :P

pilaar
12.10.2003,22:05
kubanczyku, kocham cie :**
/ostatnio biorom mnie tesz chuopaki z meksyku btw :DD/

pilaar
12.10.2003,22:06
ale dzis wiadomosci na pierszym o 20 mnie osuabiuy, am sory za poruszanie drazliwego tematu

a'retzky
12.10.2003,22:14
pil, wiadomosci na pierszym o 20 nie ma...

pilaar
12.10.2003,22:16
o 19. 30 :DD

a'retzky
12.10.2003,22:15
...chyba ze w polskim radju, ale wybacz na target PR1 to ty mi nie wygladasz

pilaar
12.10.2003,22:16
uaaa!!! piersza!!!!!!! :)))))))

a'retzky
12.10.2003,22:16
twoja mysl jest szybsza od mych palcoof ;]

a'retzky
12.10.2003,22:17
jeszcze rass?

pilaar
12.10.2003,22:17
btw. zdaje sie, ze przeduzenie wiadomosci ze tak powiem trwa do chwili obecnej

a'retzky
12.10.2003,22:18
palilas cos? ;]




ludzie: telewizja oglupia!!!!!

pilaar
12.10.2003,22:21
nie oglondam tiwi i nie paliuam
przed chwilom na pierszy wrzuciauam na chwile i widze ksiendza
no to to samo co w wiedomosciach /o 19. 30 :DD/
w tym sensie przeduzenie :)

a'retzky
12.10.2003,22:27
meta-przedluzenie...

...ale w kosciele to chyba podniesienie byuo ;]

drAgOnnNN
12.10.2003,22:25
a o co chodzi w tym programie z ksiedzami i dlaczego cały czas czarni w tiwiku są na jedynce brrr....

drAgOnnNN
12.10.2003,22:28
komUno fróĆ !

pilaar
12.10.2003,22:29
dragonnnn, soprano na tvnsiedem

a'retzky
12.10.2003,22:40
to the hip hop, hippedy hop, you dont stop

fajnom puytke dzisiaj kupiuem ;]

drAgOnnNN
12.10.2003,22:53
ide spac bo jutro poniedziałek jesli ktos by zapomnil yto przypominam :(

kubañczy
14.10.2003,21:46
Program obchodów 25 rocznicy pontyfikatu JPII:

środę
audiencja generalna na placu św Piotra
czterodniowe sympozjum poświęcone nauczaniu papieża

czwartek,

16 października, przed południem podpisanie w watykańskiej auli Pawła VI adhortacji apostolskiej "Pastores gregis" ("Pasterze owczarni"), poświęconą posłudze biskupów

18.00 Jan Paweł II przewodniczy na placu św. Piotra w uroczystej mszy św. dziękczynnej za 25 lat pontyfikatu.

piątek
prezydenta RP przed południem na audiencji prywatnej
po południu papież wysłucha w auli Pawła VI koncertu w wykonaniu chóru i orkiestry
symfonicznej z Lipska.

sobota
przed południem Ojciec Święty przyjmie w auli Pawła VI członków Kolegium Kardynalskiego, z którymi następnie w watykańskim Domu św. Marty
spożyje uroczysty obiad

niedziela
beatyfikacja Matki Teresy z Kalkuty i uroczysta msza św. z tej okazji celebrowana przez Jana Pawła II

wtorek
JP II wręczy insygnia kardynalskie 30 nowym książętom Kościoła, z którymi następnego dnia - w rocznicę objęcia Stolicy Piotrowej - odprawi na placu św. Piotra uroczystą mszę św

DRŻYJCIE TELEwIDZOWIE, RADIOWCY, INTERNAUCI !!!!



kubañczy
14.10.2003,22:02
oczywiście zapraszamy drogi polaku do obrządku
barcie ! siostro ! klęknij w zadumie przed telewizorem i w tej podniosłej chwili pomyśl o swych bliskich AMEN

nierymek
14.10.2003,22:25
Bart się wpisuje, więc nie sądzę, by uklęknął hehe

pilaar
14.10.2003,22:27
drze z podniecenia :DD
a pan panie kubanczyk bedziesz sie w piekle smazuy ou je


drAgOnnNN
15.10.2003,00:11
a co to jest to piekło czy ktos to widzia ł ?

kubañczy
15.10.2003,07:59
oj pilku. tam ponoć takie przepełnienia szze zamknięte do odwołania; loveeee ;))))))))))))))

dragoon no sooo ty nigdy Rambo osiem nie widziałeś :PPP

dragonnnn
15.10.2003,23:55
rambo nawe t 1 nie widzialem :()

drAgOnnNN
15.10.2003,23:57
a jan 2 był w rambo ?

nierymek
16.10.2003,08:00
może Jan Bo?

a'retzky
16.10.2003,12:50
Bo Co?

apsara
16.10.2003,14:30
Bo Concept

ant
16.10.2003,16:15
ad topic -> ja tez nie odmowie...

kubañczy
16.10.2003,18:17
prostota sze był... f tfuice
john (jan) rambo
kurważesz rambo II
no nie oglądaał ... o jusufie śfięty matko rocicielko i wszycccy sfieuci

ghyyyy


pilaar
16.10.2003,21:06
......................ja pierdole, co sie odpierdala.............................

pienkoska jak muwiua o 25 leciu miaua uzy w oczach

off top:
LUDZIE, MACIE JESIENNOM DEPRECHIE?

ja jusz nie moge, wykonczona sem pogodom i reakcjami organizmu na niom
mam ochote sie albo zajebac albo zachlac
ech

apsara
16.10.2003,21:36
pilaar: off top: się mi wydawało że miałam ale okazało sie że to przeziębienie jest

okoon
16.10.2003,21:43
pilaar:@

di
16.10.2003,22:03
ja o dziwo nie mam deprechy jesiennej.
ja mam chwilowo nastawienie, ze prawie góry przenosić, ale jestem chora i gówno moge.
co najwyzej.
ech.. no wiec jem ten czosnek, bo co kurde mam robic..

di
16.10.2003,22:07
aato temat o papa mobile, sorki zatem za czosnek ;)

drAgOnnNN
19.10.2003,19:31
ja lubie jesien i najebki tez :)
wczoraj zaliczylem mega njajeBke

a w srode zapowiadaja opaduy tego no sniegu nareszczie
bedzie snieg :)


pilaar
19.10.2003,23:32
o kurwa :((((((((
/w srode mam obrone na dodatek/

drAgOnnNN
19.10.2003,23:29
znaczy sie śnieg bomb bin laden tak nam zagroził ze teraz lepiej z chaty sie nie ruszac bo mozna byc zaatakowanym przez jakis swirUf co nie lubiom polakow i jeszcze kilku innych ktorzy to w iraku sie panoszOm :(

na całe szczescie mamY RaMbo (znaczy sie amerykany majOm ) napewno nam poZycza :)
a tak serio to lipa z tymi pogrózkami bo moze byc niewesoło wiec lepiej unikac miejsc ogolnych schadze k ludzkich :(


kubañczy
20.10.2003,19:25
MASZALLACH!!!!!!!!!! :-O

kubañczy
21.10.2003,07:21
wróg zaaatakuje wpierw cele strategiczne.
W płomieniach staną całodobowe monopolosy, -narodem wstrząśnie, strach, niemoc,
szybko dadzą sie odzczuć paranoiczne ataki na kisoki ruchu i kemiczne laboratoria....
Następnie żądny krwi najeźdzća udeży w wyrastajace ponad horyzonty składy ziemniaczne, a tego będzie już nadto i.....

pilaar
21.10.2003,20:06
z tego miejsca pragne pozdrowic wszystkich moich niemych fanuw :DD
jusz oni wiedzom, ze o nich mowa :)))))))))))))))))))

kubañczy
22.10.2003,08:09
o Hela !

Er
27.10.2003,21:25
w nawiazaniu do tematu zachecam do przeczytania artykulu pana jacewicza, moim zdaniem w bardzo trafny sposob opisujacego na czym polega wielkosc papieża
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/archiwum/n.cgi?data=2003/10.24

drAgOnnNN
27.10.2003,21:46
er a gdzie tego tekstu szukac na tej stronie bo nie lubie szukac w gazetach internetowych :)


pilaar
28.10.2003,09:21
er, widziaum cie w prozaku 2 piontki wstecz, czysz nie? :)

Er
12.11.2003,01:12
dragon:klikasz u gory strony-magazyn i potem po lewej stronie w spisie trzeci artykul od gory "rozne miary wielkosci"
pilaar: skad wiesz ze ja to, no i nie moge sobie przypomniec czy wtedy tam bylem ,jest to jednak mozliwe bo czesto tam bywam



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: