Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  ...jak zbyt krotki sen... 

kremloff
09.10.2003,12:33


tak slucham sobie na full ''dziewczyny kontra chlopcy"...
zajebista muza [ale juz nie robmy piaru;)
refren odpalil dygresje refleksje...

To wszystko się kończy,
jak zbyt krótki sen
Jeszcze jedno imię
Jeszcze jeden dzień

macie takie chwila, a nawet okresy ze czujecie ze lepiej byc nie moze?
ze macie WSZYTKO?
ze dziwnie ze to sie tak ciagnie i nie konczy?
ze musi byc jakas sprawiedlieows i w sumie to moze Wam niebawem ujebac noge, okaze sie ze nie moge miec dzieci, czy innna jassda
wiem ze to niezla paranoja
ale tak mam...
wtedy "kazda sekunda jest jak godzina"...

macie tak?
jestescie szczesliwi?
jak sie to objawia?



/ot taki temat na pocztkowe jessienne deprechy/



pil.
09.10.2003,12:49
mam tak, ze czuje czasem to jest jedna z tych chwil, kture skaudajaom sie na szczenscie czuowieka
ale som to pierdouy najczesciej, zadne patetyczne historie
i lepiej byc nie moze /mimo,ze moze/
choc to czesto po alkoholu mam
mam wtedy tesz jakoms dziwnom swiadomosc starzenia sie
ale o ujebaniu nogi nie mysle nigdy, zdaje mi sie, zem niezniszczalna i wokle dugie zycie przede mno
o tym, czy moge miec dzieci czesciej /to jusz na czezwo/

nie wiem, czy to odp na twoje pytanie bejb :)


ryszak
09.10.2003,13:13
kremloff: do ksiazek i do kina natychmiast...i natychmiast przestan z tymi strachami na przyszlosc! :)*

kremloff
09.10.2003,13:21

se ide ide :)
18.30 na zuszo :)

ksiazek mam dosc ;)

R1
00.00.0000,00:00
Takie stany uniesienia często pojawiają się po załatwieniu jakiejś zalegającej sprawy, pomyślnemu zrealizowaniu czegoś itp. Zauważyłem że często złe samopoczucie bierze się z zapomnianych (świadomie) rzeczy, ale tkwiących i czekających na dokończenie. Pozbycie się tego ciężaru naprawdę powoduje lepsze samopoczucie, nawet większą pewność i wiarę w siebie. Spróbujcie. Ważne jest żeby załatwić te choćby malutkie sprawy odwlekane dniami, tygodniami, miesiącami......

ryszak
09.10.2003,13:55
Takie stany uniesienia czesto pojawiaja sie na kacu :)

kremloff
09.10.2003,14:33

fakof ;p

to ja mam kaca od 4miesiecy :)

ryszak
09.10.2003,15:10
...i jeszcze powiedz, ze to moja wina ;p
w twoim przypadku moze chodzic o chorobe lokomocyjna ;*

gombek
09.10.2003,15:23
...mam takie stany i powoli zaczynam znac ich etiologie oraz z lekka wyhamowywac, zeby nie nadziac sie na ujebanie przyslowiowe nogi:)


...a Twoj stan panno K. to sie wiaze z tym co przed Toba, bo tutaj chwilowo juz nic, wiec zadnej "walki" tylko takie beztroskie oczekiwanie, oczywiscie w cudzyslowi to oczekiwanie ale jednak... wiesz o czym pisze:)

...

kremloff
09.10.2003,15:32

loff :)

walczyc bede, jak dzika tygrysica ;)
/lapie gloopawe powoli/
np o szatnie w offie


Krzyszt0f
09.10.2003,16:35
R1 - strzal w 10


okoon
10.10.2003,19:22
takie stany to znak ze zbilza sie menopauza , zaczynasz przekwitac kremloff

neuro
10.10.2003,19:36
buheheh... eh okoon..

neuro
10.10.2003,19:37
jestem szczesliwa kiedy patrze na dzieci mojego brata.. jak zaczynaja sie usmiechac.. chodzic.. mowic.. myslec/cwaniakowac.. wtedy tez mysle czy ja moge miec dzieci i czy beda takie udane..
to sa sekundy ktore daja cieplo sercu choc pozostaja sekundami...

di
10.10.2003,19:44
:)
niedawno siostra mi opowiedziała, jak mój 1,5 roczny chrzesniak pokazał moje zdjecie i mówi "ciocia"
:) pierwszy raz tak powiedział, poryczałam sie normalnie
On tez sprawia ze jestem szczesliwa.

filipowna
10.10.2003,19:47
"macie takie chwila, a nawet okresy ze czujecie ze lepiej byc nie moze?
ze macie WSZYsTKO?"

od jakiegoś czasu cały czas ;)


neuro
10.10.2003,20:12
moj do mnie mowil najpierw 'tjotju'.. teraz mowi wiecej.. i normalniej.. ma 2.5 roku.. a ostatnim hitem jest to jak zmeczony zabawa powiedzial do mojego ojca 'spadaj dziadek kurna' ... heheh

phoebe
10.10.2003,22:32
chwila cudzego szczescia tak mnie urzekla ze kcialabym ja w chocby w jednej dziesiatej swej intensywnnosci sprawic by stala sie mooim tez udzialem kiedys tam gdzies tam z kims ttym ...otosh dzis poszlam odwiedzic kolezanke w akademiku ta zas mieszka obok takiej malzenskeij mmlodszej o rok pary razem z dzidziusiem......niesamowite bylo to w jaki spoob oni obydwoje patrzyli na siebie i z jakim oddaniem obupolnie w kazdym milosnym miedzy soba gescie pielegnowali to dziecie...przepysznie...moglam jak zahipnotyzowana tak patrzec i patrzec dopoki w koncu glos z zanadrza ralu doniosl mi ze pora isc..../i nie jest tak dlatgeo ze zobaczylam parke z dzidziusiem bo takih naopatrzylam sie wiele a dzieci wcale nie lubie/

apsara
11.10.2003,12:21
ostatnio taka chwila absolutnego szczęścia dopadła mnie gdy po 2 miesiącach znów znalazłam się w ciemni
przekonanie że nagle mogłabym dokonać wszystkiego, że na wszystko mam siłę

zoa
12.10.2003,05:06
aspara z jakims przystojnym fotografem rozumiem....buahahahahahahaha

kubañczy
16.10.2003,18:32
to tak jakby zakochać sie na wiosne....łeb órwany

a pózniej udusić się precelkiem



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: