Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  uczciwosc 

dragonnnn
19.10.2003,23:55
zastanawim sie jak by wygladał nasz kraj gdyby wszyscy bez wyjżtku byli ucciwi ?
nie było by złodzieii itp mentów i stałoby sie to w jedną noc np: budzimy sie jutro rano a cała polska to tyko ucziwi obywatele
płacący podatki itd wtedy mógby zapanowac dobrobyt i dziura budżetowa by zginęła
wszyscy jeszcze zaczeliby pracowac na pełnych obrotach.
moim zdaniem to jest jedyna szansa dla POLski :)

ant
20.10.2003,01:35
heh... tego juz probowalismmy :P

R1
20.10.2003,08:34
Jak byś zapytał jakiegoś polityka a nie nas to napewno usłyszał byś że jego plan wyborczy to zakłada i wystarczy tylko zagłosować :) Więc do dzieła! :P

R1
00.00.0000,00:00
Wiem że to bardzo, bardzo trudne.. może nawet nie możliwe... a napweno jest w to trudno zainwestować... ale jest takie przysłowie:

"Zanim zaczniesz zmieniać świat, najpierw zmień siebie".

Czyli zacznij od siebie. To nie jest łatwe, szczególnie jeśłi wokół pozostaje tyle niesprawiedliwości. Ale myślę że można dawać częściej dobry przykład, choćby w niewielki ale jednak dobry.

pilaar
20.10.2003,11:29
se zrobiuam test na ętelegencję
jestem matouem :///

pilaar
20.10.2003,11:30
czemu przy rokicie pisze nie ujawniono danych hehehe...?
/ http://iq.onet.pl/wyniki.html /

okoon
20.10.2003,14:43
moj poziom natomiast iteligencji oscyluje wokol hełbi modrej i skolopendry

zsrr
20.10.2003,16:33
pilaar: ile Ci wyszło?
bo ja to nie powiem ;)

pilaar
20.10.2003,17:34
mniej wiencej tyle co okoonowi
choc bardziej mniej niz wiencej

di
20.10.2003,19:48
ja za to jestem entelygentna
i uczciwa do tego ;)

a wogóle, to jasne że byłoby w tym kraju cudnie.. tylko nie wiem jak bysmy sie odnaleźli w świecie..
Założe się, że kazdy z nas uwaza sie za uczciwego
I tak o swej prawości przekonany jest zapewne cały naród, podczas gdy ogólne na nas spojrzenie udowadnia żeśmy raczej od tego dalecy.
Nie mówie, ze banda fałszywych marionetek w rękach innych kłamców, ale już choćby to ze afera afere goni wiele o nas mówi.
Uczciwość to cecha, która tzreba wpajac od małego, dawać przykład i miec nadzieje, ze to przetrwa w dorosłym życiu.

phoebe
20.10.2003,20:06
ad iq test :
dlaczego z jakiej paki i po kiego robi sie takie testy .....koleczka krzyzkyi linie proste lamane w jakiejs tam pochlastanej konfiguracji z dupy wzietej maja swiadczyc o naszej INTELIGENCJI rozumianej mniej abstrakcyjnie a bardziej zyciowo - przydatnie- itp .....przelozenie tego wydumanego na tescie poziomu iq na zyciowom madrosc i inteligencje szerzej pojeta niz te jakis jebniete abstrakcje,,,to tylko tqworzenie jakichs tam abtrakcyjnyh grup elit klas naj naj naj

zsrr
20.10.2003,20:21
phoebe, ale ja się tym bawię;)
i śmieszy mnie to.
ma toto sie prawie wcale do inteligencji.


okoon
20.10.2003,23:03
ja nie uwazam sie za uczciwego wlasnie planuje jak sprzedac cos co wiem konkurencji

drAgOnnNN
21.10.2003,16:38
moze sie powstrzymasz i uczynisz pierwszy maly krok w walce z nieuczciwoscia :)



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: