Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  palme chce!!!!!!!!!!!! 

bedrona
20.10.2003,13:01
Wzywamy:

1. Aby Zarząd Dróg Miejskich zwolnił palmę z czynszu! Wystarczy tylko przekwalifikować ją z kategorii "obiekt niedrogowy" (jakim obdarzył ją ubogi język urzędników) na "rzeźbę publiczną". Rzeźby czynszu nie płacą.

2.Aby ZDM umorzył palmie 10 tysięcy złotych zaległego czynszu, na który nie stać Fundacji Instytut Promocji Sztuki. (Palma wymaga konserwacji i to pochłania środki).

3. Aby władze Warszawy przedłużyły zgodę na życie palmy w tym miejscu i przyznały jej jakąkolwiek zapomogę, by przy życiu ją utrzymać.

4. Pozostawienie palmy będzie także dowodem naszego otwarcia się na inność i różnorodność wśród drzew, z których wszystkie nie muszą być przecież wierzbami płaczącymi.

Komitet Obrony Palmy:
Ks. prof. Michał Czajkowski,Urszula Dudziak,Krystyna Janda,Bogusław Kaczyński,Krystyna Kofta,Kazimierz Kutz,Agnieszka Morawińska,Michał Ogórek,Anda Rottenberg,Andrzej Samson,Tomasz Sikora
Tomasz Stańko,Redakcja "Dużego Formatu"



Czytelnicy popierający nasze postulaty mogą przysyłać e-maile na adres: ratujpalme@gazeta.pl

Sponsorzy, którzy chcieliby wspomóc konserwację palmy, mogą otrzymać atrakcyjne miejsce na reklamę; kontakt przez www.palma.art.pl




bagera
20.10.2003,15:22
ja tesz chce dalej ta palme :P

pepo
20.10.2003,15:39
nie przenoscie nam palmy z wysepki.......:)

paranoik
20.10.2003,15:50
Komuś palma odbiła? ;]


ant
20.10.2003,16:50
palmo live !!!

kubañczy
20.10.2003,17:35
brian de palma ???? :-/

pilaar
20.10.2003,17:36
gupki kretony muoty

shadow
20.10.2003,18:10
palmalenczuk

kraj taki wiocha sie staje
w spanszczonych pastuchow czasach
jak bydlo gnoic sie daje
lud-otepiala masa
harowke w nagrode dostaje
i ochlap,gdy z sil juz opada
pastuch zaszczytow doznaje
wierzchowca niezdarnie dosiada
coz gdy z rumaka gbur spadnie
nie pierwszy on-zadna strata
dosyc dla siebie nakradnie
kazda otworzy sie krata

di
20.10.2003,19:42
no bo to naprawde obłęd! kurwa, czynsz za palme?
może jeszcze podatek od nowych liści???
pojebało ich, dosłownie.
Taka fajna, przyjęła sie i wszyscy polubili.
punkt orientacyjny,
zielona!!! kurde, ładna i zielona!
dlaczego jakiś kretyn bez rozumu chce nas tego pozbawić?
No naprawde, to jest kraj absurdów, no czasem juz po prostu nie można zlewać i coś w czlowieku pęka i ma ochote komuś przypierdolić.
no tak sie poczułam jak przeczytałam..
http://www1.gazeta.pl/wyborcza/1093892,34467,1729428.html?as=1&ias=3

pilaar
20.10.2003,20:39
PODATEK OD NOWYCH LISCI :))))))))))))))))))))

dragonnnn
20.10.2003,21:31
jebac palme

ant
20.10.2003,22:04
ja palemke kocham.... jest sliczna, wiecznie zielona nawet w najgorszą pizdziawke, i zawsze tak samo radosnie nastraja swoimi poczochranymi listkami.....

.....a z bardziej wymiernych to palemka wprost cudownie wyśmiewa wszystkich smutnych, sfrustrowanych, ograniczonych umysłowo, staroświeckich i zgorzkniałych ludzi bez jaj, tudzież urzędasów, którym od przepisowego myślenia i odcisków na tyłku od urzędowego fotela mózgi lasują sie gorzej niż za prl....


EJ !!!!! Palemka ma 10 tyś długów !!!! niech tysiąc osób, bo na pewno tyle jest, da po 10 pln i bedzie spokoj !!! jesli ktokolwiek cos takiego zaproponuje to ja się godzę....


di... a w tym artykule to nie wiem co cie zdołowało !??!?! przeciez tam jest mnóstwo głosów pozytywnych od ludzi na poziomie, ktorzy kumają czacze... a jedyne głosy na 'nie' to sama widzisz od kogo -> albo jakiś spierdzielały emeryt, któremu hausner jedzie po rencie, albo buraczany taksówkarz, ktory ma calemu swiatu i palmie za złe, ze mu niedlugo zainstalują kase fiskalną w aucie... wiec nie jest tak zle !!!!

bedrona
20.10.2003,22:16
wlasnie, dla mnie palma jest cudna, zawsze sie usmiecham jak ja widze, a to dlatego ze jak pierwszy raz ja obaczylam bylo cholernie zimno cielmno szaro i kij, szlam do jakiego uempiku zla zmeczona i wogole i nagle zamiast ogromnej paskudnej choiny, ktora zwykla stac na degolu stoi palma, no szok, grudzien, wieczor cos tam z nieba siapi a tu palma. niby cos o niej wczensiej czytalam ze ma byc ale i tak wrazenie wlasciwe zrobila.

ant
20.10.2003,22:21
oj, bedrona, dokladnie tak ;] palma jest oazą ciepla, ciszy, spokoju i jednoczesnie jest taka... wyjątkowa... palma wydaje się czyms takim rzadkim, głownie widywanym na zdjęciach i discovery chanell, a tu mamy ją przed sobą i prawie możemy dotknąć... kochana jest, bo wytrwale góruje nad szarzyzną i syfem typu kc i obrzydliwe rondo "degola"...



bedrona
20.10.2003,22:29
dobra ant za to o palmie wybacze Ci to za co Cie nei lubie hehehehehe

a ja sie do palmy przykuje lncuchami jak beda chcieli ja wyrwac ;)

ant
20.10.2003,23:51
bedrona, to wtedy bedzie mozna i ciebie wyrwac :]]] to ja sie koniecznie pojawie na to wyrywanie :P

R1
00.00.0000,00:00
Wieczne życie dla palmy!

Palmo-Life!

R1
00.00.0000,00:00
Ej, zrobiłem bardzo fajne zdjęcie palmy. Na tym zdjęciu jest cieniem/tłem ulicy a całość wygląda jak prawdziwe, gorące miasto Afryki itp. Tylko że z tramwajem <:P

bedrona
21.10.2003,11:02
ej noooo ant co Ty sadzisz ze wywyrwanie bedrony to takie fascynujace wydarzenie?? pfff :P
;)

smoq
21.10.2003,15:25
r1: pokash :]

ant
21.10.2003,18:09
bedrona - mysle ze ociupinke bardziej fascynujące, niż wyrywanie palmy :P

bedrona
22.10.2003,08:42
palmie podobno dlug umorzono :):):) przynajmniej tak slyszala zona ma


ant a co takiego fascynujacego w tym widzisz cholero jedna?

di
22.10.2003,17:47
ant, no nie ten konkretny artykuł, ale tak ogólnie cała sprawa mnie podkurwiła.


drAgOnnNN
22.10.2003,19:17
ale problem byscie sie zabrali za cos konkretnego a nie pierdolami sie zajmujecie

di
22.10.2003,19:53
a co? mamy sie oflagowac na rondzie?

R1
00.00.0000,00:00
Wieczną palmę racz nam dać Panie.

R1
00.00.0000,00:00
Zostałem mentalnie sklejony z palmą. Oto dlaczego, poza tym że ją lubie to jeszcze okazało się:
- stronę wykonał kumpel (z firmy w której kiedyś pracowałem)
- zdjęcia wykonali artyści, zatrudnieni dla firmy, dla której będę robić pewien projekt
- w niedzelę dorwało mnie radio mazowsze i poprosiło mnie o wypowiedź co o niej myślę.


Więcej mam przypadków z tą palmą niż myślałem :)



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: