Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  książka z forum 

dragonnnn
01.01.2004,17:23
mam noworocznego pomysła aby ktoś wydaał to forum w formie książki
możnabY nieźle zarobic wielu ludzi chetnie poczytało by coś tak
miłego lekkiegiego i intelegentenego jak to co można znaleść na www.abstynenci.org.forum
moze kazdy znas dostał by nagrode dla młodych literatów albo mogłoby sie to skończyćjakioś inaczej :)

mezza
01.01.2004,19:52
zbiorowym samobujstwem chyba

nierymek
01.01.2004,23:53
ten pomysł został zrealizowany przez dwóch forumowiczów z forum Muzyka na gazeta.pl. Wydali oni temat "Co powinien napisać red. Leszczyński na 1 kwietnia". I wyszło im to zajebiście.

ant
02.01.2004,09:04
pytanie tylko czy kogokolwiek by to interesowalo :D

drAgOnnNN
02.01.2004,10:46
starsze panie :)

dragonnnn
02.01.2004,10:50
nierymek :) a zarobili oni ?

bo teraz tylko chodzi o kase :)

a'retzky
02.01.2004,18:59
a prawa autorskie?

w sumie to moja nadprodukcja na forum swego czasu moglaby sie mi oplacic :>

ant
02.01.2004,21:07
aretzky, ponawiam pytanie, czy myslisz ze twoje wynurzenia kogos spoza forum by interesowaly ? :D

pilaar
02.01.2004,23:14
a na forum interesujom kogos wynurzenia aretzkiego? ;ppp

ant
03.01.2004,00:44
pilaar... :)))))

nie chcialem tego pisac :D

a'retzky
03.01.2004,14:51
pil.> swinia!

apsara
03.01.2004,15:17
to ja sie przyznam: żadne wynurzenia mnie nie interesują :)
/chyba że ktoś jakieś perwersyjne historie trzyma w zanadrzu :>/

a'retzky
03.01.2004,16:30
aps> jestes pierwsza podejrzana...

drAgOnnNN
03.01.2004,20:56
ja wiem kto winny w każdej z afer (politycznych) jestem jasnowidzem :)


shadow
04.01.2004,20:05
tak to bardzo dobry pomysl z ta ksiazka.bylaby ona ciekawym materialem badawczym dla psychiatrow.

shadow
04.01.2004,20:48
w pol litra soku pomaranczowego rozpuscilismy lacznie siedemnascie kapsulek przypominajacych igielki krysztalkow siarczku meskaliny i taka sama porcje w nastepnym politrze.no i nawalilismy sie.po nastepnych trzech dniach wciaz odjezdzalismy na maksa.oto poruszamy sie po okregu.najarani ta meskalina tanczymy po okregu.wpadamy i wypadamy z roznych miejsc.po trzech dniach ciagle nahaju...i przychodzi ta znajoma i zabiera nas swym kabrioletem na przejazdzke.wjezdzamy do kanionu topanaga.ale nie bardzo jestesmy w stanie kontemplowac uroki krajobrazu,bo zajeci jestesmy powstrzymywaniem sie nawzajem przed...odfrunieciem przez otwarty dach.dojezdzamy do domu tej dziewczyny- i nagle okazuje sie ,ze cos mnie rozpiera.no i jak mnie rozparlo ,to zaczalem wymiotowac czysta krwia.krwia czerwonw jak... krew.odtad,az do miejsca, w ktorym teraz siedzisz.zaczyna mi odbijac.a on mowi:"wszystko w porzadku.ty po prostu miales w sobie za duzo krwi".

shadow
05.01.2004,22:05
W trakcie realizacji jest pierwszy film traktujący o życiu i działalności Bestii 666 - Aleister'a Crowley'a. Reżyserem jest Carlos Atanes, który na swoim koncie ma już kilka większych produkcji, m.in.: "Oracle", "Triptico", "Le Descente" i wiele innych.

Tytuł filmu - "Perdurabo" - pochodzi z łaciny i jest magicznym imieniem Alesiter'a Crowley'a, które przyjął po wstąpieniu do zakonu "Golden Dawn".

Carlos Atanes twierdzi, że tytuł jest formą przekazu dla samego Aleistera lub jego ducha. Jest przesłaniem że pomimo wszelkich niedogosności pojawiających się na każdym kroku, Carlos Atanes zrobi wszystko żeby skończyć produkcję tego filmu.

Ciekawsotką jest, że podczas próby realizcji dzieła traktującego o życiu A. Crowley'a na planie zdjęciowym zawsze pojawiały się różnego typu problemu. Jest to jeden z powodów dla których do tej pory żaden film o tej tematyce nie został ukończony.

W chwili obecnej Crlos Atanes nie jest jedynym reżyserem próbującym zrealizować tego typu produkcję. Oprócz niego tej próby podjęli się również Terry Jones oraz Ken Russell - każdy na swój własny wizjonerski sposób.

W postać "Bestii" wcieli się hiszpański aktor - Manel Sol&agrave;s.

Przewidywany termin światowej premiery "Perdurabo" to druga połowa 2004 roku.


zoa
11.01.2004,20:57
ciekawy pomysl tylko moim zdaniem bardziej zaslugiwaloby stare forum rdst: to z www.radiostacja.pl z przed 2 lat......

"doceniajmy sie- jestesmy tak bradzo wyjatkowi"
wg.punkotka

zoa
11.01.2004,21:00
bo tam chyba bylo bardziej optymistycznie

a tu czegos brakuje(wiadomo czego(**)-tego co nas kiedys zespalalo/chociaz moze teraz zespala nas tego (**)brak)

szafir
11.01.2004,21:15
dobra dobra. ja to bym nakrecil serial pt "dialog abstynenta"

a'retzky
14.01.2004,16:11
predzej monolog



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: