Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  ZBIURKA NA FORUM! TU TEZ. 

di
05.03.2004,12:11
wiec, cytujac nieco za innym forum, w skrocie chodzi o to, ze to wszystko kosztuje.
sprzet obslugujacy to wszystko ledwo zipie i zdecydowanie wymaga odnowy biologicznej.
po tygodniach, miesiacach, latach trudnych rozmow na szczycie, ustalono, ze forumy tzreba opodatkowac.
czyli, kto sie poczuwa do korzystania, uzywania, placenia, sumienia, etcetera, proszony jest o wplate srodkow, najlepiej pienieznych.
za owe zakupione zostana antybiotyki sprzetowe, jak rowniez oplacone beda na najblizszy czas domeny.
wiec jesli ktos posiada np maila @abstynenci, to niech wie, ze ktos za to placi.
ustalono ze cegielka kosztuje 50 zl. jesli ktos da mniej, lub wiecej /preferowane wiecej/ to i tak bedzie okej.
Wplat mozna dokonywac na konto udostepnione gzrecznosciowo,
po jego numer prosze zglaszac sie do mnie: kaziu-paziu@tlen.pl

pozostajac w nadziei, ze oprocz mnie ktos sie do mnie na maila zglosi, czekam z utesknieniem na odzew.


Krzyszt0f
05.03.2004,16:16
oto pierwsze skutki planu Hausnera

mant3z
06.03.2004,07:12
NIGDY W ZYCIU!!! :) ale dam ci swoje zdjecie od komunii to zjedziesz sobie na recznym :P

okoon
06.03.2004,20:38
balcerowicz musi odejsc

dragonnnn
07.03.2004,00:01
gfkguolkfyhijl,vbhjgv

dragonnnn
07.03.2004,00:15
Raport specjalny
Kto poprze plan Hausnera?




PSL wzywa do działań przeciw planowi Hausnera

Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego przyjęła uchwałę, w której wezwała do konsolidacji środowisk wiejskich i rolniczych, w tym związków zawodowych, przeciwko niekorzystnym - według PSL - dla rolników zapisów planu oszczędnościowego wicepremiera Jerzego Hausnera.. więcej &raquo;
PAP2004-03-06 (15:15)

Komentarze
Internautów
&raquo; FKP za planem Hausnera czy przeciwko? reb

"Ostre Pióra" WP

Sojusznik SLD mało zdyscyplinowany

Już podczas pierwszych głosowań po powstaniu nowej koalicji parlamentarno-rządowej w szeregach FKP nie było stuprocentowej frekwencji. Przystępując do koalicji z SLD-UP, Federacyjny Klub Parlamentarny (FKP) podejmuje próbę stabilizowania sytuacji politycznej w Polsce - tej treści oświadczenie wydał wczoraj klub Romana Jagielińskiego - pisze "Rzeczpospolita". więcej &raquo;
PAP 2004-03-06 (02:55)

LPR: Platforma się pomyliła, powtórzmy głosowania

Wniosek o powtórzenie czwartkowych głosowań ustaw z planu Hausnera złożył w Sejmie wiceszef klubu Ligi Polskich Rodzin Roman Giertych. Zdaniem Giertycha Platforma Obywatelska pomyliła się podczas głosowań. Donald Tusk stwierdził, że wniosek Giertycha nadaje się do farsy. Konwent Seniorów nie przychylił się do wniosku. więcej &raquo;
PAP2004-03-05 (10:50)

Chodzi o Polskę


(Archiwum)


Tu nie chodzi o koalicję, tu chodzi o Polskę - powiedział w Radiu Zet sekretarz generalny SLD Marek Dyduch pytany dlaczego Sojusz zawarł koalicję z klubem Romana Jagielińskiego. więcej &raquo;
RadioZet2004-03-05 (09:26)

Miller zadowolony, plan Hausnera ruszył

To bardzo dobry wynik; to jest zapowiedź, że dalsze ustawy z pakietu racjonalizacji wydatków publicznych mają szansę uzyskać podobnie duże poparcie - powiedział dziennikarzom po czwartkowych głosowaniach w Sejmie premier Leszek Miller. więcej &raquo;
PAP2004-03-04 (23:55)

Sejm nie odrzucił ustaw z planu Hausnera

Pierwsze trzy projekty ustaw z oszczędnościowego planu wicepremiera Hausnera: o świadczeniach przedemerytalnych, o emeryturach i rentach z FUS oraz o promocji zatrudnienia trafią do komisji nadzwyczajnej - zdecydował Sejm. więcej &raquo;
PAP2004-03-04 (21:55)

"Tanie państwo" - medialne a nie programowe

"To akty medialne, a nie programowe" - tak wiceszef SLD Andrzej Celiński skomentował ogłoszony przez PiS program "Tanie państwo". Jego autorzy uważają, że może on przynieść 6 mld zł oszczędności rocznie i jest alternatywą dla planu Hausnera. więcej &raquo;
PAP2004-03-04 (18:25)

LPR: plan Hausnera to kamuflaż

Poseł LPR Dariusz Grabowski powiedział w Sejmie, że plan Hausnera to kamuflaż, barwa ochronna i odwracanie uwagi od tego, co powinno zostać zrobione, aby naprawić finanse publiczne. więcej &raquo;
PAP2004-03-04 (14:25)

Miller: plan Hausnera wart jest mszy

Plan Hausnera wart jest mszy - w ten sposób premier Leszek Miller odpowiedział w czwartek na pytanie, czy podoba mu się ewentualny koalicjant rządowy w postaci Federacyjnego Klubu Parlamentarnego. więcej &raquo;
PAP2004-03-04 (11:35)

Marek Borowski: obelgi i demagogia zamiast dyskusji

To nie jest wrażenie, to jest pewnik, że zamiast poważnej i merytorycznej dyskusji nad propozycjami wicepremiera Hausnera, mieliśmy w Sejmie do czynienia z kłótniami, obelgami i demagogią - uważa marszałek Sejmu, Marek Borowski, gość Sygnałów Dnia. więcej &raquo;
Polskie Radio2004-03-04 (09:43

shadow
07.03.2004,20:53
chyba zapisze sie do lsd

shadow
09.03.2004,23:31
stare chlopy prowadza rowery na techno.

robert tekieli(naturalnej wielkosci)
wypedzajacy przekupniow ze swojej swiatyni.

jestem stary,nie dyskutuje,strzelam.
powiedz im,zeby nastepnym razem przyslali tu kogos lepszego.

di
31.03.2004,11:39
heh.. brak mi słów..


neuro
14.04.2004,11:34
heheheheh....

di
15.04.2004,11:58
Ty mi sie tu nie chichraj moja droga, tylko na maila odpisuj, bo mi sie nudzi w pracy i bym se poczytała coś barwnego.

okoon
15.04.2004,13:05
bys do mnie zadzownila dii jak sie nudzisz

neuro
15.04.2004,13:10
eee.... no wlasnie... mail... yy...nooo.. on gdzies byl.. do polowy napisany.. eee... hmmm... poszukam popatrze... zreszta pisalam Ci jak to u mnie jest z odpisywaniem.. przesylam Ci za to duzo mentalnych przekazow.. musisz tylko dobrze antene ustawic :)

di
15.04.2004,13:17
okoon, ale misie chce czytac, a nie gadac..
przekazałam mezowi piekne Twe zyczenia swiateczne, byl urzeczony, jako i ja.
nełro, no wiem wiem, tak tylko poganiam, wiesz.. byle w tym roku ;)

neuro
15.04.2004,13:32
cichaj babo... dopisuje juz.. i wysylam..zara

di
15.04.2004,14:24
:)

neuro
15.04.2004,14:47
to chyba znaczy ze dostala...

gombek
09.05.2004,00:03
DIIIIII,
Twoj mejl mi odpisal, ze jest zablokowany... to gdzie mam pisac???????

di
11.05.2004,17:54
hm.
to na dii@abstynenci.org
albo na grono



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: