Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  Bart wciąż wierzy w wąski tor 

Kashanka
08.05.2004,15:29
Lejdis end dżentelmen, pan Bart prosil, abym zapisala tutaj, gdzie sie wybiera za tydzien i dokąd to zaprasza wszystkich.
Proszę bardzo:

15.05.2004. (sobota)
IV plenerowa wyprawa "Wciąż Wierzę w Wąski Tor".
Piaseczno - Tarczyn - Runów - Piaseczno.

Już 15-go maja ze stacyjki GKD Piaseczno Miasto Wąskotorowe wyruszy już czwarta plenerowa edycja imprezy "Wciąż wierzę w Wąski Tor". Kultowy i klimatyczny parowozik px-48 pociągnie stare, klimatyczne rumuńskie wagoniki w stronę Tarczyna a w drodze powrotnej na łące w Runowie odbędzie się folkowy piknik z ogniskiem, kiełbaskami, ogórkami kiszonymi, grą w zośkę i plenerowym koncertem kapel.

Zagrają - w specjalnych, plenerowych składach:
Rimead, The Reelium, Nic Wielkiego
oraz wszyscy ci, którzy zechcą do wspólnego muzykowania się dołączyć. Zbiórka chętnych o 10:00 na pętli autobusowej Wilanowska, skąd, podobnie jak w latach ubiegłych specjalny autobus zabierze wycieczkowiczów do Piaseczna.

Koszt jednostkowy: w dniu imprezy 35zł/osoba dorosła, 10zł/dziecko do lat 10 (z opiekunem). Przedsprzedaż 30zł/osoba dorosła, kontakt: vziutek@o2.pl lub 609387590.


di
12.05.2004,13:51
a ja przeczytałam: Bart w ciązy.


panczur
14.05.2004,08:43
folkowy piknik w stylu kątry?
wśród zabaw piknikowych przewidujemy:
-krycie krowy na czas
-branie byka za rogi
-strzyżenie baranów

pil.
15.05.2004,20:59
BART! sory ze maile nie teges ale jhak buk pan mi swiatekiem nie uzywam neta lejtli, jeno telefonu.
ciapaci to straszne skurwysyny po stokroc, tym razem kwestia osobista nie zawodowa
czuwaj!
/... i pisz co napisane ma byc .../

R1
12.11.2004,18:45
Oj, super. Już lecę.

shadow
29.11.2004,17:52
chejka!
czy sa na tym forum fanatycy drum'n'szajsu?





<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: