Radiostacja Hardcore Crew - Forum


<spis tematów>

temat:  Sylwesterr!!! (dla chwalipięt (chwalipiętów?)) 

beyor
30.12.2004,15:30
No więc?!?!?! Co robita? Żeby nie było że coś ukrywam przyznam się
że sam jeszcze nie wiem;) Mam kilka perspektyw - najgorsza z nich to
oczywizda siedzenie w domu i oglądanie świątecznego programu polshitu.
Planowałem już od dawna z kumplem, żeby pojechać do bielska,
tam ma domek, jakoś się zorganizować na miejscu z tambylcami, przy
okazji pozjeżdżać na nie ośnieżonych stokach itd. Śniegu i tak nie ma, więc
kumpel uznał, że zarobi sobie na samochód opiekując się siostrą (dziwne;)
Siostra niestety jest młodsza (po za tym ma ospe;) więc niezbyt interesuje
mnie towarzyszenie mu. Po za tym dwóch chłopaków?!?!?!... Nie!
Za to sam na sam z dziewczyną moze być- nie wiem czy to się tak nie skończy zresztą,
Tylko że W zeszłym roku tak właśnie spędziłem sylwestra (z inną dziewczyną;)
Więc czułbym się może trochę niezręcznie mając w głowie wspomnienia sprzed rocku...
No i oczywiście dostałem zaproszenie od innego kumpla, innego
towarzystwa - tu jest niestety problem. Najchętniej spędziłbym tę noc
z nimi, niestety boję się, czy wszystkie osoby mnie by tam mile
widziały. Trochę ich niedawno wykiwałem, nieważne
zresztą, to nie blog ani wizyta u psychoANALityka;)
o radę nie proszę.

Teraz wy! (domyślam się, że już się palicie do odpowiedzi;)


Pzdr

mateosh
30.12.2004,17:32
ty jakis glupi jestes

zsrr
30.12.2004,18:57
jestes niemily, meteo

shadow
30.12.2004,19:34
diagnoza:
niedobor drum'n'bazzu.
recepta:
oldzkul drum'n'bazz
tribal drum'n'bazz
pumping drum'n'bazz
tech-drum'n'bazz
acid drum'n'bazz
experymental drum'n'bazz
click drum'n'bazz
hardcore drum'n'bazz
electro drum'n'bazz
heavy drum'n'bazz
black drum'n'bazz
death drum'n'bazz
power drum'n'bazz
speed drum'n'bazz
italo drum'n'bazz
na razie wystarczy.stosowac wszystko razem 86400 na dobe o ile inaczej nie napisano na opakowaniu.

shadow
30.12.2004,20:31
siostro nastepny prosze

krzyk
30.12.2004,21:23
siostro base(n)m.

juz.

beyor
30.12.2004,23:41
szad- Daj spokoj z tym gownem, w każdym temacie napierdalasz o dramenbasie - jesteś bardziej monotonny i wpierdalający niż on sam.

może powinienem nauczyć się czytać między wierszami bo na razie nic z waszych odpowiedzi nie skumałem


meth- po czym to wnosisz?

zsrr-nie wiem czy w mojej obronie czy li tylko by skarcić m. - i tak miło mi

pzdr

kubañczy
31.12.2004,11:47
dziś porządze w karaku
jak ktoś chce sie zabrac na kierunek to proszę bardzo
wyjazd dziś około 16-18 waw-krak
powrót niedziela ok 18-22 krak-waw

ty mateossh hamskie to było :(

beyor
31.12.2004,16:49
????;) jajca sobie ze mnie robicie.


Nie dziwie się, że to forum umiera (umarło) nikt tu nie traktuje jego... przeznaczenia poważnie. Prywata, prywata, prywata - tylko to wam w głowie;)
kub- gdzie go spędzisz? man to już tylko kilka godzin

frankis
01.01.2005,18:31
spędziłem sylwestra w niejakim rzozowie za skawiną k. krakowa, małej klimatycznej mieścinie z klimatycznym budynkiem dworca, w małym klimatycznym domku z klimatycznym piecem na klimatyczny węgiel i klimatycznie

beyor
01.01.2005,19:14
z...?;)


Ja mało klimatycznie go w końcu spędziłem u kumpli i na mieście. Ale jestem szczęśliwy, bo deprecha minęła (odziwo sama z siebie) - mam nadzieję, że ten rok się uda...

Pozdr;)

krzyk
01.01.2005,21:13
A ja bylem w gizycku na zajebistej imprezie w jazz barze, wodka z sokiem w proporcji 1:1 za 4 zl, tekst roku "tępy silikon" do Zuzki. Pozatym fajny barman rombal drewno a igloo sie wcale nie roztopilo!
:>

juz.

dragonnnn
03.01.2005,01:21
kto to ?

a sylwester fajny :_)

kubañczy
03.01.2005,10:31
hehe nieźle było !!!
_______________________________________________________
kremloff rządzi!!!
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34861,2474050.html
_______________________________________________________

dragonnnn
05.01.2005,01:22
to dla leniwych który sie nie chce wchodzicx na ten link




Nowa scena w Galerii Le Madame




Dorota Wyżyńska 02-01-2005 , ostatnia aktualizacja 02-01-2005 18:45

W Galerii Le Madame, modnym klubie na Nowym Mieście, ma szansę powstać stała scena offowa

Ma być to teatr bezkompromisowy, otwarty dla twórców najmłodszej generacji - zapowiada Katarzyna Szustow, która pracuje nad programem artystycznym nowej sceny.

Już od zeszłego sezonu w klubie przy Koźlej można było oglądać spektakle teatralne, m.in. "Sny" według Wyrypajewa w reżyserii Łukasza Kosa - przedstawienie przygotowane przez Teatr Rozmaitości w ramach projektu "Teren Warszawa". Jednak dopiero teraz scena działać będzie regularnie.

Katarzyna Szustow wierzy, że właśnie w tym nietypowym miejscu, w klubie, który ma specyficzny styl i klimat, uda się stworzyć specyficzny teatr. - Interesują nas odważni twórcy, ciekawi odważna stylistyka. Jesteśmy otwarci na gotowe produkcje, które nie miały dotąd sceny, ale mamy też własne plany. Zgłosiło się mnóstwo ciekawych osób, którzy chcą z nami współpracować, m.in. uzdolniony dramaturg i reżyser Michał Walczak - wyjaśnia.

Wyobraża sobie, że spektakle odbywać się będą kilka razy w miesiącu. Chce prezentować też nowy dramat (próby czytane).

Teatr w Le Madame nie jest przez nikogo dofinansowany (ma utrzymywać się ze sprzedaży biletów), ale zdaniem Katarzyny Szustow nie jest to przynajmniej na razie barierą, a może nawet okazać się ciekawym wyzwaniem. - Nasza scena jest odważna, bo jest na "swoim", nikt jej nie utrzymuje i nikt nas z niczego nie będzie rozliczał - mówi. - Jednak to, że w ogóle możemy zacząć coś robić, zawdzięczamy uprzejmości prof. Andrzeja Pawłowskiego i jego stowarzyszeniu Drama, Rafałowi Sisickiemu oraz Akademii Teatralnej, którzy bezpłatnie wypożyczyli nam sprzęt na potrzeby sceny.

Czy jednak uda się poprowadzić scenę bez dotacji? - Liczymy na ludzi, którzy nie liczą pieniędzy, ale mają tyle energii, że chcą się nią podzielić - wyjaśnia.

Przedstawienia będą pokazywane w różnych przestrzeniach Le Madame, na górze i na dole.

W repertuarze w styczniu m.in.: "Satana" na motywach "Doktora Faustusa" Manna, scenariusz i wykonanie - Marcin Bortkiewicz, (reżyseria - Stanisław Otto Miedziewski); "Kosmos" Gombrowicza w reżyserii Michała Walczaka (przedstawienie warsztatowe Akademii Teatralnej pod kierunkiem Andrzeja Pawłowskiego); "Zbrodnia z premedytacją" według Gombrowicza w reżyserii Rafała Sisickiego (przedstawienie warsztatowe pod kierunkiem Andrzeja Pawłowskiego), "Nienawidzę" Marka Koterskiego w wykonaniu Marcina Kwaśnego (reż. Tomasz Gawron), a także przedstawienie Teatru Rozmaitości - "Patty Diphusa" według Almodóvara w wykonaniu Ewy Kasprzyk (reż. Marta Ogrodzińska).

Katarzyna Szustow ma 23 lata (www.szustoff.art.pl) i jest studentką wiedzy o teatrze w Akademii Teatralnej. Współpracowała ze stowarzyszeniem Provarsovia przy organizacji Festiwalu Kina Amatorskiego "Jutro Filmu". To ona zorganizowała niedawno happening z okazji drugich urodzin palmy na rondzie de Gaulle'a. W zimowe południe ubrana w strój wakacyjny zapraszała przechodniów do pamiątkowego zdjęcia pod palmą.



Wersja do druku Wyślij znajomym Podyskutuj na forum


neUro
01.05.2005,20:59
dla przechwalajacych sie ...



<spis tematów>


<Dodaj wiadomość>
>
 

nick:   hasło: